Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tez mieliśmy jechac na majówkę, ale mamy pełno rzeczy do zrobienia w mieszkaniu, jeśli teraz tego nie zrobimy, to obudzimy sie we wrześniu z ręką w nocniku, mojego M w zasadzie przez całe wakacje nie będzie, więc teraz jedyna okazja na jakikolwiek remont :/
i jutro już chyba zaczniemy malowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
fajnie tak, bo i dzieciaki nie będą się same chować 🙂

my juz zaplanowalismy, ze nasze sie sparuje, ale okazalo sie, ze u nich tez raczej dziewczynka sie szykuje, wiec z tym parowaniem damy sobie lepiej spokoj 😁 😜


heheh.... u mnie u jednej będzie chłop, więc jak miałam mieć dziewczynkę to sie zastanawiałysmy czy romans z tego będzie, gdy się okazało, że i u mnie chłop, to się smiejemy, że będą razem na dziewczyny chodzic 🙂 z kolei u drugiej jest dziewczynka i najpierw miałyśmy we cztery chodzić na spacery, a teraz zaczynami ich swatac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
fajnie tak, bo i dzieciaki nie będą się same chować 🙂

my juz zaplanowalismy, ze nasze sie sparuje, ale okazalo sie, ze u nich tez raczej dziewczynka sie szykuje, wiec z tym parowaniem damy sobie lepiej spokoj 😁 😜


My raczej tak samo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Straszycie mnie tymi nagłymi zmianami płci... ja tak strasznie chciałabym mieć córeczkę...wiadomo, że synka będę kochać tak samo mocno, ale 3 facetów w domu na mnie jedną to zdecydowanie za dużo...


zdecydowanie trzeba mieć sprzymierzeńca w domu!! a solidarność jajników to podstawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze nad morzem nagle zaswieci slonce 😉
Ja koniecznie chcialam teraz gdzies wyjechac, bo dawno nigdzie nie bylismy, a na wakacje juz nigdzie nie pojedziemy, bo bedziemy mieli co innego na glowie. na takich wyjazdach zawsze byl czad, no a teraz trzeba sie troche uspokoic, pierwszy taki spokojny wyjazd. chociaz nasze chlopy to pewnie sobie nie odpuszcza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Doti napisał(a):
Straszycie mnie tymi nagłymi zmianami płci... ja tak strasznie chciałabym mieć córeczkę...wiadomo, że synka będę kochać tak samo mocno, ale 3 facetów w domu na mnie jedną to zdecydowanie za dużo...


zdecydowanie trzeba mieć sprzymierzeńca w domu!! a solidarność jajników to podstawa 😉


Póki co to ja żadnego sprzymierzeńca nie mam a tym bardziej nikt ze mną nie jest solidarny jajnikowo mimo że jest teściowa i babcia męża... obie bywają zołzy straszne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie obejrzałam mecz Lecha (oczywiście wygrany). Mój M wróci w mega humorze z meczu 😁 jestem wręcz o tym przekonana 😉
Ja w poniedziałek jadę na działeczkę nad jeziorko do niedzieli pewno 🙂
Więc ile ja będę mieć do czytania 🤪
Dzisiaj będę chyba spać na kołdrze, bo inaczej chyba się uduszę 😮
Dobranoc! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...