Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
agn super czapeczka rozowa 😁
a ta karuzela tez mi sie podoba no ale niestety nie wiem czy bedzie mnie stac na taki bajer 😁
mnie znowu boli glowa mam tego dosc i zawsze na wieczor nie wiem co jest grane czy to cisnienie chociaz mierze i nie jest najgorsze nie mam juz pojecia co to moze byc 😞


wiesz co słyszałam, że część kobiet w ciąży ma migreny, nie wiadomo skąd się biorą ale z czasem same przechodzą... nic nie poradzimy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpada,odpada 🙂
Ja zdjecia baaardzo lubie, ale pozniej wyladuje na fb, a ja po prostu nie chce zeby ktos wiedzial, ze w ciazy jestem.. znaczy ktos ponad tych co wiedza 😉

Emilia, to chyba przez takie zmiany ogody.. ja tez kilka dni z rzedu budzilam sie z bolem glowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja babcia tez robi przepiekne rzeczy na drutach czy szydelku... no ale niestety robi je na marne, bo ja takiego czegos mlodej nie ubiore...;// ale przykro mi jej powiedziec, wiec sobie dzierga...

Choc na lato zrobila jej kiedys super czaeczke i spodniczke 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Odpada,odpada 🙂
Ja zdjecia baaardzo lubie, ale pozniej wyladuje na fb, a ja po prostu nie chce zeby ktos wiedzial, ze w ciazy jestem.. znaczy ktos ponad tych co wiedza 😉


Sandra wszystkie musimy byc na foto, bo i tak nas malo bedzie 🤔 a co do fb, to nie odznaczymy Ciebie na zdjeciu, to nikt sie o ciązy nie dowie 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po dniu z chłopem jestem hmmm nie że zmęczona ale siedząc na dworze na ławce się zmęczyłam 😁 haha zjadłam obiad, drożdżówe 🙂

Ja zamknę dzień na forum dzisiaj 😁 😁

Marcin dzisiaj położył ręke na brzuchu bo sobie odkryłam bo lubię czasem patrzeć jak mi skacze 😜 i maluch o dziwo dał swój koncert tacie 😁 ale M mówi do mnie "przestań ruszać tym brzuchem bo to pewnie Ty robisz" hahaha nie dowierzał, że to moze być bobo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...