Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
september napisał(a):
Hej dziewczyny ! Chyba lato dziś 🙂 W nocy się nie wyspałam, bo mnie maleństwo skopało, skąd to ma tyle siły ?


też o to pytałam dzisiaj Bartka 😁 😁 😁 skad to Nasze dziecko ma tyle siły 😁 a Bartek jak mu dajesz tyle słodkiego to się nie dziw 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja będę wszytsko kupywac buteleczki,najmniejsze ciuszki,pościele,i takie tam.... 😁 bo ciszki ktore dostaje to raczej są wieksze 🙂 no i dla mnie wszytsko do szpitala i pampersy 🙂 ale to lipiec,bo potem 28 ten ślub i cały sierpień już w domku będę siedzieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pościel, buteleczki i wyprawkę dla siebie to i ja będę kupować, ale jeszcze nie wiem, kiedy...
ja to jestem taka, ze jak widzę cos w okazyjnej cenie, a wiem, że na pewno mi się przyda, to wtedy kupuję... czasem to czeka na użycie jakiś czas, ale zazwyczaj jak chcę kupić wtedy, gdy już nie mam np. kremu, to kosztuje znacznie więcej, hehe 😉
także pewnie, zacznę już teraz powoli się rozglądać i jak coś mi wpadnie w oko, to kupię... potem w lipcu mnie nie będzie, a w sierpniu będę sama, bo m wyjezdza, to pojade do siostry/rodziców i u nich bede siedziec 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 właśnie wróciłam z prenatalnych. rzeczywiscie wykryło że mam mało wód, ale lekarz powiedział że nie ma co sie martwić. że możliwe iż taka jest uroda mojej ciąży. dziecko malutkie ale zdrowiutkie 🙂 to było najbardziej bolesne usg jakie mialam ... lekarz jakis malo delikatny, na szczescie tylko usg mi robił...ale przyznam ze dowiedziałam sie wszystkiego. Mój mąż się cieszy bo będzie miał swoją księżniczkę. Tak więc zostaje tylko wybrać pomiedzy Milenka/Liliana/Adela/Iga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam Ty to jeszcze w sierpniu możesz....ja już bede czekać jak na szpilkach 😁 no a raczej te buteleczki i reszte do malej bedziemy kupywac jak wroce ze szpitala...to znaczy moja mama i mój JUŻ mąż pójdą razem do sklepu 😁 ciekawe co wymyślą 😁 hehe już naprawdę się boje sama ich puszczać...bo mają podobne gusta i niestety.....eh co zrobić trudno wszystko i tak ma być w kolorze beżowym,zielonym i różowym 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauleczka20 napisał(a):
Hej 😉 właśnie wróciłam z prenatalnych. rzeczywiscie wykryło że mam mało wód, ale lekarz powiedział że nie ma co sie martwić. że możliwe iż taka jest uroda mojej ciąży. dziecko malutkie ale zdrowiutkie 🙂 to było najbardziej bolesne usg jakie mialam ... lekarz jakis malo delikatny, na szczescie tylko usg mi robił...ale przyznam ze dowiedziałam sie wszystkiego. Mój mąż się cieszy bo będzie miał swoją księżniczkę. Tak więc zostaje tylko wybrać pomiedzy Milenka/Liliana/Adela/Iga 🙂


gratuluje 🙂 🙂 mi sie podoba Liliana najbardziej ...z tych ktore Ty wybierasz,ale dycyzja nalezy do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój Bartek też tak mówi do brzuszka 🙂 Majuś nie śpij,pokop trochę mamusię....albo Majka tatuś już czeka na Ciebie...eh szkoda słow jakie to jest fajne 🙂 🙂 🙂 no u nas 3 lekarzy potwierdzilo plec więc jestem na 100% pewna że to będzie Nasza królewna 🙂 🙂
a wyczułam już moją Maje....wczoraj puściłam jej muzke dla dzieci tak glosniej po 19.30 na babyradio.pl i kopała mnie cały czas,a jak usłyszala muzyke to cisza....i tak przez całą piosenkę 😁 a jak się skonczyła to zaczeła szaleć 😁 nie mogę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nasz synuś też już 3 razy został potwierdzony i udokumentowane zostały jego jajeczka i fifolek więc zmian na 1000% nie będzie 😉
a co do imienia to mój M zaczął wymyślać i wydziwiać, ale prawdopodobnie tak jak było mówione do brzuszka tak zostanie, więc Szymek będzie Szymkiem 😉
co do ruchów to mój mały, aż tak bardzo nie szaleje... wieczorami daje swój koncercik kilka intensywnych kopów a później grzecznie sobie szuka miejsca i zasypia... no i rano jak się budzę to czuje jak mały się wyciąga 🙂 oby był takim spokojnym dzieckiem jak się urodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
nasz synuś też już 3 razy został potwierdzony i udokumentowane zostały jego jajeczka i fifolek więc zmian na 1000% nie będzie 😉
a co do imienia to mój M zaczął wymyślać i wydziwiać, ale prawdopodobnie tak jak było mówione do brzuszka tak zostanie, więc Szymek będzie Szymkiem 😉
co do ruchów to mój mały, aż tak bardzo nie szaleje... wieczorami daje swój koncercik kilka intensywnych kopów a później grzecznie sobie szuka miejsca i zasypia... no i rano jak się budzę to czuje jak mały się wyciąga 🙂 oby był takim spokojnym dzieckiem jak się urodzi...


no to zazdroszczę Ci takiego spokojnego dziecka 🙂 🙂 ale z tego co czytałam gdzieś to chłopcy są leniwi niż dziewczynki wiec moze tez od tego zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do zakupow ja chce miec max na poczatek sierpnia torbe do szpitala i wyprawke gotowa tez wyliczylam sobie iz 40 tydzien stuknie 27.08 🙂. My z M ostatnio kupilismy 3 pajacyki (6-9 miesieczy) a wygladaja jak na poltoraroczne dziecko 😮 gabke do wanienki zeby mala polozyc myjke rekawiczki niedrapki i w promocji byly 4 opakowania chusteczek nawilzonych pampers sensitive (czy jak im tam) za 19,99 56 sztuk w jednej paczce wuec tez wzielismy i talk z nivea baby 🙂
Co do ruchow ja juz natali na spotkaniu mowilam ze zadziwia mnie ze taka jej mala aktywna bo nie wiem czemu ale dla mnie wydaje sie to dziwne moja maluka kopie z rana czasem po poludniu i wiadomo wieczorem i w nocy jak sie budze siusiu i na pewno nie sa to bolesne kopniaki. Wiec wydaje mi sie ze jezeli ktoras z was odczuwa juz bolesne kopniaczki to chyba dzidzia jest juz taka duza a ma malo miejsca ze tak czuc chociaz moge sie mylic 🙂
Uff nie to zebym sie rozpisala haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...