Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😁 😁


moja mala zaczyna kopac, chyba lubi piosenki Bruno Mars bo zawsze kopie jak go slucham 😜

poszlabym sobie na spacer z mezem na plaze.. jakos mi sie zatesknilo wlasnie za moja plaza, bysmy sobie pospacerowali poszli na molo albo do Gdanska na Dluga!!... chyba bedzie trzeba przyleciec do domku po narodzinach malej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się wieczorkiem. Zaraz idę Młodego wymyć i do łóżka czekać co ten mój M wymyślił na wieczór...
Zazdroszczę Wam takich czułości w stosunku do dzieci od mężów. Mój chyba nigdy tego nie zaznał do swoich rodziców, bo dla syna nie potrafi taki być a co dopiero dla Dzidzi w brzusiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mieszkanie w londynie to jednak bylo busy life jak kazdy mowi, ale wszedzie bylo blisko a to park, sklepy czy cokolwiek poza londynem juz wszedzie daleko, do centrum trzeba podjechac autobusem, w okolo nic tylko domki , to nawet nie ma gdzie wyjsc zeby pospacerowac samej, ale jedno dobre taniej i cicho a nie 24h halas 😁

az wciagam herbate i ciasteczka bo nie mam co robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzonatalie też juz masz pokazny brzuszek 😉
Dotimój M też dzikus dziecka to nie weznie do rąk dopoki samo nie siedzi ,bo boi się ,że zrobi mu krzywdę 🤨
A jak córka podrosła to teraz szaleją jak wariaci ,aż się z nimi nie da wytrzymać . 🤪
Właśnie wróciłam z golonka miejsc intymnych , strasznie to wyczerpujące zajęcie , katastrofa.
Ale zobaczyłam ,że jestem tam na dole strasznie napuchnięta , bo myśle ,że raczej tak nie przytyłam w tych okolicach ☺️
Zastanawiam się czy to normalne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Dzonatalie też juz masz pokazny brzuszek 😉
Dotimój M też dzikus dziecka to nie weznie do rąk dopoki samo nie siedzi ,bo boi się ,że zrobi mu krzywdę 🤨
A jak córka podrosła to teraz szaleją jak wariaci ,aż się z nimi nie da wytrzymać . 🤪
Właśnie wróciłam z golonka miejsc intymnych , strasznie to wyczerpujące zajęcie , katastrofa.
Ale zobaczyłam ,że jestem tam na dole strasznie napuchnięta , bo myśle ,że raczej tak nie przytyłam w tych okolicach ☺️
Zastanawiam się czy to normalne ?


tak to normalne, w ciąży często ponoć nabrzmiewają wargi sromowe w związku lepszym ukrwieniem miejsc intymnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mii, jesli chodzi o krocze to ja tez mam dosc opuchniete, co jest normalne... Wielka pipka ;//

Co do proszkow jak dla mnie nadal najelpszy, ale zarazem najdrozszy pozostaje JELP... ale z racji jego ceny przy Nadii uzywalam Dzidziusia, a jak miala chyba 6 miesiecyto przeszlismy juz na Vizir sensitive i kompletnie nic sie nie dzialo...

Jesli chodzi o wozek, no to my dostalismy stelaz z gondola wiec tez dokupie pozniej spaceroke... No my codziennie bedziemy miec spacerek, w jedna i druga do i z przedszkola 🙂)

Co do wagi, to ja juz 2kg do przodu... jakos przezyje heheh 🙂)

Spadam polozyc Nadie spac... 🙂) Niedlugo wracam 🙂

Caly dzionek na dworze, ale dzisiaj bez opalania 🙂 Jutro za to wymarsz na dzialeczke i opalanka cd 🙂) No co do brzuszka, ja troszke opalilam,jak nie bylo tak ostrego slonca. Jak swieci intensywnie, zakrywam czy to koszulka czy jakas szmatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie pisze z ta moja ukochana kolezanka ktora powiedziala ze przez pierwszy miesiac nie uzywac zadnych kosmetykow do smarowania tylko ciekla parafine ..
tez sie dowiedzialam ze pepka nie smarowac juz gazikami nasaczonymi spirytusem tylko trzeba go wietrzyc i to wystarczy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka...z nudow to robię gdybys byla blizej to czemu nie...hehe Bartkowi napisalam ze z nudow robie karpatke a on to dobrze Cie miec w domku jak sie nudzisz...jak go rypne to sie opamieta 😁 😁 bo jeszcze nie jadl mojej karpatki 😁 a wiem ze bardzo bardzo lubi.....w koncu jego byla laska była leń do obiadow a co do pieczenia ciast to juz masakra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
z tym pepkiem to tak wlasnie zalecaja robic w Irlandii, bo moja znajoma w tamtym tyg tam wlasnie rodzila i tak jej każą robic 🙂 jak dla mnie tez troche dziwne 😮


ona mieszka w Polsce 😁
no co tam jeszcze mi napisala ze do pol roku dziecko powinno jesc tylko cycka
a co z herbatkami na lepsze trawienie ?? mama mi je polecila powiedziala ze sa dobre na trawienie jak i kolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
karolka84 napisał(a):
z tym pepkiem to tak wlasnie zalecaja robic w Irlandii, bo moja znajoma w tamtym tyg tam wlasnie rodzila i tak jej każą robic 🙂 jak dla mnie tez troche dziwne 😮


ona mieszka w Polsce 😁
no co tam jeszcze mi napisala ze do pol roku dziecko powinno jesc tylko cycka
a co z herbatkami na lepsze trawienie ?? mama mi je polecila powiedziala ze sa dobre na trawienie jak i kolki

no to moze w Polsce zaczynaja tez to praktykowac 🙂 kazdy robi jak uwaza, nawet z tym karmieniem mozna miec rozne teorie, ale i tak wszystko wyjdzie w praniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...