Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sorki że zmienię temat ale przypomniało mi się coś. Czy miałyście do czynienia z kosmetykami dla dzieci firmy Corine de Farme? Bo mam próbki kremów do twarzy, oczywiście mówię o takich dla dorosłych i bardzo fajne są i weszłam na allegro,myślałam że kosztują dużo a wcale nie. mają 95% , 96% naturalnych składników a te do dzieci nawet 98% lub 99% i są w niskiej cenie. widziałam kremy ochronne dla dzieci, szampony do włosów, więc pytam czy Wy lub ktoś kogo znacie używał kosmetyków tej firmy dla dziecka. Właśnie też nie wiem czy ta firma jest w drogeriach czy w aptekach.Muszę popatrzeć,bo krem do twarzy na prawdę mnie zachwycił.Długo nawilża,nie podrażnia spojówek bo z tym mam często problem, nie "skurla" się,jest lekki i buzia po nim jest bardzo gładka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Sorki że zmienię temat ale przypomniało mi się coś. Czy miałyście do czynienia z kosmetykami dla dzieci firmy Corine de Farme? Bo mam próbki kremów do twarzy, oczywiście mówię o takich dla dorosłych i bardzo fajne są i weszłam na allegro,myślałam że kosztują dużo a wcale nie. mają 95% , 96% naturalnych składników a te do dzieci nawet 98% lub 99% i są w niskiej cenie. widziałam kremy ochronne dla dzieci, szampony do włosów, więc pytam czy Wy lub ktoś kogo znacie używał kosmetyków tej firmy dla dziecka. Właśnie też nie wiem czy ta firma jest w drogeriach czy w aptekach.Muszę popatrzeć,bo krem do twarzy na prawdę mnie zachwycił.Długo nawilża,nie podrażnia spojówek bo z tym mam często problem, nie "skurla" się,jest lekki i buzia po nim jest bardzo gładka.


prawdę mówiąc w ogóle nie słyszałam o tej firmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂)

Weszlam do nadrabiania 30stron ;/// i w wiekszosci narzekania na upaly 🙂)
i tak mysle, ze tto ja jednak jestem jakas dziwna 🙂 My od 9 30 do 17 30 w sloneczku caly dzien, z moczeniem nog w baseniku 🙂 iec jestem mega wymeczona nierobstwem 🙂)
Aaaa zaraz sie ruszamy i jedziemy na basen 🙂) tylko wcisne w siebie kalarepe, zeby cos w zoladku bylo, bo jest tylko kielbasa z grilla 🙂) i 3litry wody 😉

Co do terminu porodu, lekarze licza go wg reguly Naegelego, czyli tak jak pisala Inirtam bodajze. OM - 3miesiace +7 dni.
A to ze sie rozni z terminami z USG, to dlatego ze wyiary maluszka sie zmieniaja 🙂)

A co do glukozy, to gdzies we wczesniejszych postach tlumaczylam roznice miedzy 50g a 75g... No i jesli chodzi o nalesniki, jelsi nie bedziesz ich jesc noca, to smialo mozesz zjesc 🙂) bo jesli cukrzycy nie ma to trzustka smialo musi sobie poradzic z rozlozeniem cukru do godzin porannych 😁 wiec nie poinno sie ohraniczac jakos diety, bo moze zafalszowac wyniki...

Oki uciekam!!! PAaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zabralam sie za segregowanie ciuszkow dla malutkiej i przezylam szok ile tego mam: m.in. 25 samych pajacykow, 12 body z krotkim, 15 body z dlugim, 9 sweterkow / polarków, 4 kombinezony, 15 kaftaników, 10 par spodni, wszystko w rozmiarze 56 - 62, wiec chyba na razie nie mam co kupowac innych ciuszkow 😁 😁 a jeszcze mam dostac wiecej od siostry 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/sdc10664c.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5700/sdc10664c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
dziewczyny zabralam sie za segregowanie ciuszkow dla malutkiej i przezylam szok ile tego mam: m.in. 25 samych pajacykow, 12 body z krotkim, 15 body z dlugim, 9 sweterkow / polarków, 4 kombinezony, 15 kaftaników, 10 par spodni, wszystko w rozmiarze 56 - 62, wiec chyba na razie nie mam co kupowac innych ciuszkow 😁 😁 a jeszcze mam dostac wiecej od siostry 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/sdc10664c.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5700/sdc10664c.jpg[/IMG][/URL]


szok 😲 w zupełności Ci wystarczy, a nawet wydaje mi się, że jest aż nadmiar tego, pewnie niektórych rzeczy nawet nie wykorzystasz, ale zawsze lepiej mieć więcej niż miałoby braknąć 😉

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
dziewczyny, właśnie się "bawię" z moim maluchem i zaobserwowałam, że mam gorące podbrzusze, zdecydowanie cieplejsze niż reszta brzucha/ciała...
też tak macie? 😮


własnie sie obmacałam, ale nic takiego nie stwierdziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powróciłam do domu. Na dworze taka sama prówa jak była 🤔
najlepiej wejść do lodówki i się z niej nie ruszać 😁

Karolka ale masz ciuszków 😁
Emi Ty i te Twoje mieszanki 😜 co do wózka, to widziałam na kampanii jaka byłaś podjarana jak go prezentowali 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny sama czasem nie wierze 😁 a zeby tego bylo malo zjadlam wlasnie duza paczke cheetosow o smaku pizzy 😁
Tusia no nie powiem bo podniecilam sie jak nic hahah 😁 wozek ktory naprawde wpadl mi w oko i wydaje mi sie odpowiednia fura dla mojej malej laseczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Karolka może przejdziemy się kiedyś w trzy na basen z Sandrą? 😁
I potaplamy się jak takie morsy 🤪 😁

ja plywac nie umiem ☺️ wiem, ze to siara...
no i nie mam stroju na moj brzucholek 🤨

Czym się przejmujesz? Ja też nie umiem pływać 🤨 ☺️
A strój ja na działce chodzę w starym tylko wkładki wyjęłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...