Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 a moj Bartek ma 3 dni wolnego od jutra 🤪 🤪 my szlismy spac kolo 4 nad ranem...i w sumie nie spalam caly czas bo mala ciagle sie ruszala i mi niestety skakala po pecherzu ze co 20 bite minut chodzilam do wc 🥴 teraz zjadlam obiadek wypije kawke i dalej spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marylu na pewno przez to, ze masz tyle na glowie.. jak ja mam dzien, ze zapiernicam od rana do wieczora, to tez cuje malutka dopiero jak sie wieczorkiem poloze 😉)

Nie zazdroszcze ci bolu tej nerki ;//
Ja przezywam tez katusze ostatnimi czasy z tym nerwem kulszowym i byc moze nie zmieni sie to do konca ciazy.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
Tusia jakie slodkie ciuszki 🙂 najbardziej lubie te z uszkami 🙂
ale dzis leniwy dzien, nawet nie mam weny, zeby z wami popisac. zaczelam sie pakowac, bo dzis wyruszam na tydzien do rodzicow i nie wiem jakie ciuchy wziac, bo pogoda dziwna... 😮 no wiec biore duzo wszystkiego, moj M sie smieje, ze bagaz jakbym na conajmniej miesiac wybywala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
Tusia jakie slodkie ciuszki 🙂 najbardziej lubie te z uszkami 🙂
ale dzis leniwy dzien, nawet nie mam weny, zeby z wami popisac. zaczelam sie pakowac, bo dzis wyruszam na tydzien do rodzicow i nie wiem jakie ciuchy wziac, bo pogoda dziwna... 😮 no wiec biore duzo wszystkiego, moj M sie smieje, ze bagaz jakbym na conajmniej miesiac wybywala 🙂

szkoda, że jedziesz dzisiaj 🙂 bo miałyśmy zamiar w środę porwać Cię z Sandrą na spacer, ale się nie załapiesz 😁 😁 żałuj ! 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
achh no widzisz Tusia, tez zaluje... 🤨 zawsze sobie jakies dziwne terminy na spotkanie ustalacie, jak nie w pracy jestem, to akurat wyjezdzam 🤔

Dobra to pójdziemy TEŻ na spacer jak wrócisz 🙂 nie ma problemu 😁 może ktoś jeszcze dołączy?? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
karolka84 napisał(a):
achh no widzisz Tusia, tez zaluje... 🤨 zawsze sobie jakies dziwne terminy na spotkanie ustalacie, jak nie w pracy jestem, to akurat wyjezdzam 🤔

Dobra to pójdziemy TEŻ na spacer jak wrócisz 🙂 nie ma problemu 😁 może ktoś jeszcze dołączy?? 😎

No ja mysle 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeszcze nie polazłam 😁 ale za to się ogarnęłam 🙂 o 16 daje kotom jeść więc troche czasu jeszcze mam 🙂

MOJITO (Mohito, mochito) Drink 🤪
Składniki: 40 ml Rumu, vódki lub piwa, kilka liści mięty, pół limonki, łyżka cukru trzcinowego, woda gazowana
Dekoracja: liście mięty
zawsze kupowałam w Pizza Hut, ale tam mają z piwem lub bez alkoholu ale pysia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja muszę się ubrać, bo dzisiaj jadę na nockę do mojego chłopa.
Ale jakoś entuzjazmu u mnie nie widać 😁
Napisał mi, że zostawił mi pół pizzy kebab i myśli, że to mnie ruszy hehe 🙂
ale co jak co - i tak naleśniki muszą dziś być ☺️

Uciekam więc laseczki 🙂 do usłyszenia jutro pewnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...