Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Część
U mnie tradycyjnie pada. I ją też jestem zwolenniczką słońca i upalow. Niestety nie jest mi to dane w tym roku.
Mly też mi strasznie uciska, i dyskomfort czuję ogromny. Ale tak juz pewnie zostanie do końca.
Nawet nie wiem co na śniadanie zjeść, na nic nie mam ochoty :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam na wizycie. Ja od poprzedniej wizyty 1300 g do przodu. ogólnie 15 kg. tragednii nie ma wg mnie. Synek waży już 2200 g. termin wyszedł mi na 30 sierpnia. czyli 5 dni wcześniej niż OM. wychodzi na to nie jest aż taki wielki 🙂 hemoglobina 10,2. bede brać żelażo w tabletkach. tylkko nie wiem czy nie kupić jakoś razem połaćzonych bo już mi sie kończy falvit mama. muszę zrobić GBS jakimś patyczkiem grzebać w pipce hahahah nieźle dodatkowo HBSAg i WR ( kiła)
U mnie też pochmurno, ale jest okazaja na prasowanie. mąż ma urlop a nigdzie się nie wybieramy bo nie dam rady więc pomoże w domu
muszę dziś zjeść pierogi z jagodami ze smietaną i cukrem MUSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
Nie było mnie od piątku, nie wiem czy uda mi się nadrobić wpisy, postaram się 🙂 Widzę, że Sandros wróciła z wyjazdu 🙂 Jak było pod namiotem, minęły Was burzy?
Godzinkę temu miałam kontrolę z ZUSu... akurat wróciłam z zakupów z siatami i złapał mnie z tym wszystkim pod klatką 🤪 dobrze, że nie mam wpisane w L4 leżąca 😁
wyjazd do domu koszmar, z mamą niedobrze 😞
Zamówiliśmy wózek, pewnie dziś jeszcze zamówimy łóżeczko... Zbroimy się na nadejście Wojtka... Trzymam się dobrych rzeczy, żeby nie zwariować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Efek trzymamy kciuki za mame! 😘

Ja wlasnie jestem ciekawa, czy znow mnie kontrola z zusu nawiedzi, bo dostali kolejne zwolnienie, a zawsze po dostarczeniu L4 ktos od nich sie u mnie systematycznie zjawia... 🤔 tez nie mam L4 lezacego, ale do wszystkiego moga sie doczepic...

Mi zostalo tylko ostatnie zamowienie na allegro dla dzidzi i chyba juz wszystko bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaaaaaaaaaaaa sie wkurzyłam właśnie!!!!!!!!!!! przyjechał kurier z paczką z allegro, odebrałam, zapłaciłam.... wydawała mi się trochę mała ale przyjęłam możliwość że pewnie przewijaka nie było na stanie albo coś... okazało się że dostałam całkiem inny towar!!! 😠 😠 😠 😠 😠 nie mogę się dodzwonić do sprzedawcy!!!! szlag mnie trafi zaraz!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żeby było ciekawiej na paczce jest mój adres ale już nie mój nr telefonu. nie dziwię się że kurier nie zadzwonił że jedzie 🥴 jak sprzedawca z taką liczbą pozytywnych komentarzy może popełnić taki błąd????? a co jakby to była paczka za granice??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
Ja byłam dzisiaj na wizycie. Z małym wszystko ok, waży 1511 g i zrobił mi zdjęcie fifolka żebym miała dowód, że to synek 😁 Za to u mnie już 7 kg na plusie 🤔 a tak się cieszyłam że tylko 5 i oczywiście hemoglobina za niska i dostałam znowu terdyferon.
Przez wekend imprezowaliśmy bo było Lato Agatowe więc mam trochę do nadrobienia więc zabieram się za czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emila niby czemu nie mogę odesłać? Nawet nie zamierzam płacić za przesyłkę! Mają mi przysłać właściwy towar a ten sobie zabrać i nic mnie to nie obchodzi i żadnych dodatkowych kosztów nie będę płacić! Ich wina więc niech oni pokrywają koszty! Tylko dlaczego ja mam tyle nerwów przez nich 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Część
U mnie tradycyjnie pada. I ją też jestem zwolenniczką słońca i upalow. Niestety nie jest mi to dane w tym roku.
Mly też mi strasznie uciska, i dyskomfort czuję ogromny. Ale tak juz pewnie zostanie do końca.
Nawet nie wiem co na śniadanie zjeść, na nic nie mam ochoty :/


Ja też jestem zwolenniczką upałów,ale od kąd jestem w ciąży to wolę temperaturę max do 25 stopni.......Ja urodzę to moga powrócic upały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith napisał(a):
byłam na wizycie. Ja od poprzedniej wizyty 1300 g do przodu. ogólnie 15 kg. tragednii nie ma wg mnie. Synek waży już 2200 g. termin wyszedł mi na 30 sierpnia. czyli 5 dni wcześniej niż OM. wychodzi na to nie jest aż taki wielki 🙂 hemoglobina 10,2. bede brać żelażo w tabletkach. tylkko nie wiem czy nie kupić jakoś razem połaćzonych bo już mi sie kończy falvit mama. muszę zrobić GBS jakimś patyczkiem grzebać w pipce hahahah nieźle dodatkowo HBSAg i WR ( kiła)
U mnie też pochmurno, ale jest okazaja na prasowanie. mąż ma urlop a nigdzie się nie wybieramy bo nie dam rady więc pomoże w domu
muszę dziś zjeść pierogi z jagodami ze smietaną i cukrem MUSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja od dwóch dni mam jagody w lodówce i dotąd nie miałam na nie pomysłu,(chodizły za mną naleśniki),ale może by tak pierogi?..... 🙂.
Dzidzia w sam raz jeśli chodzi o wagę,choc też trzeba brac to z przymrużeniem oka,(potrafią się pomylic do 0,5kg)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
żeby było ciekawiej na paczce jest mój adres ale już nie mój nr telefonu. nie dziwię się że kurier nie zadzwonił że jedzie 🥴 jak sprzedawca z taką liczbą pozytywnych komentarzy może popełnić taki błąd????? a co jakby to była paczka za granice??


Miałam podobną sytuację-dostałam części do wędki zamiast zamówionego towaru.Dodzwoniłam się do kuriera i podmienił paczki 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti współczuję tego nieporozumienia ;/ ale czasami tak bywa na allegro... ja już kilka razy miałam takie przeboje 😁 a najgorszy to wspominam do dziś... zamówiłam winietki na stoły na nasze wesele i przyszły ale całkiem inne imiona i nazwiska gości (pomylili sie) 😁 a właściwe przyszły 2 dni przed tym ważnym dniem 😁 no ale jakoś sie z gościem dogadałam i nic nie płaciłam dodatkowego a właściwa paczka była z dodatkiem dużego słonika na szczęście i kartka z przeprosinami 😁 heheh

wróciłam od dentysty... już mam dość tego wiercenia ;/ ale trzeba to przeboleć, w środę mam kolejną wizytę, i mam nadzieje że wtedy skończy mi go robić... i zacznie kolejnego. postanowiłam że w sierpniu chce mieć już zakończone leczenie wszystkich zębów! 🙂

a dzisiaj mam na 17 wizytę 🤪 muszę się doprowadzić do ładu 😁 już wiem że łatwo nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Doti napisał(a):
żeby było ciekawiej na paczce jest mój adres ale już nie mój nr telefonu. nie dziwię się że kurier nie zadzwonił że jedzie 🥴 jak sprzedawca z taką liczbą pozytywnych komentarzy może popełnić taki błąd????? a co jakby to była paczka za granice??
Miałam podobną sytuację-dostałam części do wędki zamiast zamówionego towaru.Dodzwoniłam się do kuriera i podmienił paczki 🙂.
tylko że ja nie mogę sie dodzwonić do kuriera bo nie mam do niego numeru tel. a na paczce którą dostałam jest mój adres więc pomylili się przy pakowaniu/adresowaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...