Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na wizytę czekam do czwartku - będzie koniec 38tygodnia 🙂

Mamusiak mój M ma ze mną dobrze tylko korzystać za bardzo nie chce hihihi Ale dziś już mu nie odpuściłam bo wrócił z ostatniej nocki i wlazł mi do łóżka rozebrany i taaaaaaaki zimny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia: a powiedz mi piłaś ten sok codziennie?.W jakiej ilości?.Hm bo ja zajadam pietruchę,2 x w tygodniu robię sobie sok z buraczków...........ale wkurzyłam się i kupiłam sobie wczoraj w eko sklepie świeży sok i będę pic gotowca.Myslisz że pół szklanki wystarczy?.Badania muszę zrobic za 1,5 tygodnia więc pilny temat 🙂

Doti: Mężul zrozumie co go ominęło jak będzie chciał a Ty nie będziesz mogła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, dobrze, że poruszyłaś temat antykoncepji, bo ja też się zastanawiam, co będzie najlepsze. W sumie najprostsze byłyby tabletki lub plastry, ale nie wiem jak to będzie przy karmieniu. Prezewatywy u nas odpoadają, bo ani ja ani M jakoś nigdy nie mogliśmy się do nich przekonać 😉
Doti, a stosowałaś już ten Nuvaring? Jak to działa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też antykoncepcja to będzie ciężki temat, bo jak u większości gumki odpadają. I na dodatek nie ma opcji żebym brała tabletki i działała w jakimś sztucznym cyklu:/
mixi, my karuzelę dostaliśmy, na dodatek taką która mi się nie podoba 🤔 zamierzam zamówić nową w takie tabliczki z czarno białymi wzorami. Wiem, że na to mały będzie zwracał uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, chyba muszę Twojego sposobu na dobry nastrój spróbować, bo ja dziś taka jestem niedodziałana, że strach 😞 Nic mi się nie chce, nie mam pomysłu co ze sobą zrobić 😞 Mężu dziś i przez cały tydzień siedzi w pracy od 8 do 19, a ja sama w domu, buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi a jaką zamówiłaś i od którego sprzedawcy ?
Bo ja nie wiem czy kolory ostre ,czy stonowane ,pluszowe czy plastik ?
Wiem tylko żeby była muzyka klasyczna 🙂
Co do antykoncepcji to ja albo plastry ,albo zastrzyki już wszystkiego sprobowałam i to mi najbardziej odpowiadało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja póki co na razie nie zamierzam szpikować się żadnymi hormonami, na tabletki przejdę dopiero po drugim dziecku, albo po trzecim jak już zdecydujemy, że nie chcemy więcej, a teraz pewnie będzie tak jak całe 3 lata przed ślubem, czyli kochaliśmy się bez niczego dopiero na koniec M zakładał gumkę, na szczęście potrafi "zapanować" nad sobą i nigdy żadna wpadka się nam nie zdarzyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/tiny-love-karuzela-mala-ksiezniczka-z-pilotem-i2559191762.html

Mi się taka podoba,ale jak widzę cenę to ,aż mnie telepie . 😮
Fajnie że ma klasyczną muzykę i światełko w pozytywce .
Sama nie wiem poczekam jeszcze jak się maleństwo urodzi bo jakby miał być chłopak to bym oszalała ,tyle kasy na marne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
http://allegro.pl/tiny-love-karuzela-mala-ksiezniczka-z-pilotem-i2559191762.html

Mi się taka podoba,ale jak widzę cenę to ,aż mnie telepie . 😮
Fajnie że ma klasyczną muzykę i światełko w pozytywce .
Sama nie wiem poczekam jeszcze jak się maleństwo urodzi bo jakby miał być chłopak to bym oszalała ,tyle kasy na marne 😜

śliczna 😉 Tiny love ma świetne opinie do swoich produktów 😉 zawsze możesz zamówić wersję zieloną :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to piekna hemoglobina 🙂 jednak dobrze Ci buraki polecilam 😁 moje wyniki stanely w miejscu, ale i tak sie ciesze, ze hemoglobina powyzej 11 🙂 hematokryt 33, mogloby byc wiecej, ale tragedii nie ma jak na ten tydzien ciazy 🙂

ja mam jakas karuzele z pozytywka z firmy canpol - dostalam od siostry - ale w ogole nie jest zniszczona, z pluszowymi miskami, cos takiego, tylko, ze ja mam daszek jasny zółty:
http://allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-canpol-misie-jak-nowa-warto-i2556935480.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira nie stosowałam Nuvaring ale koleżanka bardzo mi go poleca. Ja się nie nadaję do codziennego brania tabletek, nie widzi mi się obklejanie się plastrami ani zastrzyki... Stosowanie gumek już mi się znudziło, zwłaszcza że mój M nie użyje żadnej poza Durexami a to cholernie drogo wychodzi 😠
Ten krążek wkłada się na 3 tygodnie chyba, później wyjmuje się na okres i zakłada znów. Nie wiem dokładnie bo nie orientowałam się w tym temacie specjalnie jeszcze. W każdym razie nie powinien być w ogóle odczuwalny ani dla noszącej ani dla partnera podczas seksu, na czas np. stosunku można go wyjąć i później włożyć z powrotem i nie zaburzy to jego działania.
Nie wiem jak będzie teraz ale poprzednim razem przez 13 miesięcy karmienia nie miałam wcale okresu więc wystarczały nam gumki i zmęczenie 😁
Korzystając z tego że Synek zasnął, umyłam okno, szyby w szafach i lustra, zmieniłam firanki i zaraz będę szła pewnie smażyć kurczaczka marynowanego w kostce rosołowej 🙂 A jak się dziecko obudzi to muszę jeszcze pokój poodkurzać bo już nie mogę na dywan patrzeć........w ogóle wkurza mnie ten dywan bo się jakoś przesunął i mam wrażenie że jest pod skosem a ja lubię jak wszystko jest równo 😁

Aaaaaa karuzelki to lepiej chyba w wyrazistych kolorach wybierać żeby dziecko miało szansę je zauważyć i skupić wzrok na nich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do antykoncepcji to przed ciążą zażywałam tabletki (od 5 lat)... i chyba, raczej do nich wrócę jak przestanę karmić małego... byłam bardzo zadowolona. Wiadomo każda ma swoje sprawdzone sposoby 🙂

mamusiak właśnie wczoraj cały dzień czytałam na necie o produktach, co można co nie można karmiąc piersią itp... 😉 wpisz sobie w Googlach, mnóstwo stron na ten temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi ta energia idzie głównie na sprzątanie...nic innego mi się nie chce robić 😮 porządkuję gniazdko hihihi
M się bał że jak będziemy się kochać to zaraz pojedziemy rodzić - powiedziałam mu że najwcześniej jutro jak będzie wyspany hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...