Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Ale mnie nie dobrze z tymi skurczami 😜


no najgorsze takie niezdecydowanie... nie wiadomo, jak reagować...

coś jeszcze chyba wrzucę dziś na ząb i pójde w kimę... bo zaczynam się spiąca robic... takze dobranoc laseczki 😉 znowu pewnie po 4 się obudze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ależ się rozpisałyście na sam wieczór..........nadrabiałam później pół godziny!!.

Jutro mam wizytę,tzn dzisiaj,(bo już po 00:00).Życzcie mi co najmniej skrócenej i miękkiej szyjki,bo jak jest bez zmian,to się załamię 🙂.
Branoc Brzucholce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry Kulki 😉

ja na chwilę tylko... dziś nawet pospałam, choć pierwsza pobudka byla jeszcze przed 4, ale przekręciłam sie na drugi bok i do 6 pokimałam 😁
ogarniam się trochę, pakuję i jadę do siostry... dosyć siedzenia w wawie 😉 wracam na chwilę w sobotę, bo mamy ślub znajomych, a na wesele nie idę, bo M i tak nie ma, więc po slubie znów do sis. Pewnie będę się słabiej odzywać, postaram się Was jednak raz dziennie odwiedzić 😜 hehe

powodzenia na wizytach 😉
trzymam kciuki za te niecierpliwe, żeby po weekendzie, a nawet juz w trakcie pojawiały się dla was wątki z gratulacjami 😉

Isa, jak już skończycie, to pochwal się fotkami swojego gniazdka 😉

miłego dnia śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂 nie moge spac od 5.30, no wiec o 7 popedzilam na badania moczu, krwi i Hiv...ciekawa jestem co z ta moją morfologia i tymi dziwnymi erytrocytami w moczu 😮 pozniej bede miala wyniki w necie to sie zobaczy 🙂
Tak jak przypuszczalam wczoraj, dzis ledwo sie ruszam, krocze mnie boli i podbrzusze i nie wiem czy mam lekkie skurcze czy to mala sie tam mocno napina 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja.
Nawet wyspana i już nie mam sił na tą moją Wiktorię ,zmieniam taktykę teraz nie będzie mi zależało żeby wyszła to może zrobi mamie na złość 😜
Nawet jej opowiadam jakie ma fajne ciuchy różowe ,szałowe ,ale nawet na to się nie chce nabrać widocznie jeszcze nie to jej w główce 😁
Więc pokornie będę czekała , co do masażu sutków to nawet ich nie dotykam bo mnie bolą jak nie wiem co 😮
Wczoraj poszłam do sklepu bo zamówiłam sobie stanik do karmienia i okazało się ,że na tą chwile 85 E jest za mały więc dzisiaj ma mi przywiezć 85 F lub G masakra z tymi cyckami 🤪
Idę pograć w bubble .
Miłego dia kuleczki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂
Dzisiaj przeanalizowalm ile razy wstaje i tak srednio okolo 3 🙂)
O 4 jak wstalam na siusiu to bylam tak glodna, ze musialam szybko wracac do lozka, zeby czasem czegos nie podjesc, ale na szczescie szybko zasnelam 🙂)

Teraz wstawilam juz pranko od rana, bo po 10 30 ide z mama na zakupy i szukam jakiegos uniwersalneo prezentu, bo jutro jedziemy do kumpeli w odwiedziny, a ona ma UWAGA 6 dzieci 😉)
Wiec chyba jakas gre rodzinna im kupie 🙂)

Nadia zjadla wlasnie bulke z dzemem jagodowym i nie ma chyba miejsce na jej ciele, ktore by nie bylo upackane ;// wiec niepotrzebnie ja juz ubieralam, bo i tak czyste ciuchy musze wyjac 😉) hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze miałam duże piersi ,ale teraz to już przesada , a jak przyjdzie mleko 🤪
No ale trzeba się do tego przyzwyczaić .
Ja nawet będę spała w staniku bo pamiętam ,że z mlekiem miałam strasznie ciężkie piersi i strasznie bolały i bez stanika w nocy ani rusz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym leci niemilosiernie, jak sie z jednej karmi., ja to raz zapomnialam stanika, to powodz na pizamie mialam 🙂)

Mixi, ja tez uwazam, ze nie ma co sie rozstawac ze stanikiem,. zreszta to samo mowi, nam polozna laktacyjna, ze kobiety zapominaja i w szpitalu olewaja noszenie stanikow.. a cyce juz wtedy waza 100kg 😉))

My jutro mamy miec sesje, ale jakos nie mam weny chyba...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kuleczki 🙂 ciekawe jak tam Doti widzicie jeszcze się nie odezwała moze jest na porodowce 😜
Ja dzis w nocy wstawałam 3razy i potem trudno mi było zasnąć....brzuch mi twardnieje i mam pojedyncze skurcze:-/ dobrze ze dzis mam wizyte u mojego gina,zobaczymy co tam jest grane 🙂 dobra ide się szykowac bo juz po 10 z mamuśką jedziemy do Wrześni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja 🙂
Noc w szpitalu nie należała do przyjemnych...Cały czas ktoś biega po korytarzu, sprawdzanie ciśnienia, KTG itp.
Lekarze byli na obchodzie, ale nic specjalnego się nie dowiedziałam. Mam mieć powtórzone USG, może wtedy się coś dowiem.
Podobno jest dysproporcja długości kości udowej i wielkości brzuszka do całej reszty...
Oj martwię się jak cholera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...