Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha jaki słodziak i jak fajnie robi tuli tuli do pieska 🙂

dziekuje ☺️
tuli tuli z usciskiem hehe
ostatnio go przylapalam jak psa przycisnal do drzwi i bil ja drewniana lycha 🤪 😮 😁 a ja sie dziwilam czemu ona wiecznie ucieka od niego 😁 😁

No to ładnie 🙂 Biedna sunia ogolnie psy maja przerąbane z małymi dziećmi 😞 Moj o dziwo moich nie maltretuje - jeszcze na to nie wpadł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha jaki słodziak i jak fajnie robi tuli tuli do pieska 🙂

dziekuje ☺️
tuli tuli z usciskiem hehe
ostatnio go przylapalam jak psa przycisnal do drzwi i bil ja drewniana lycha 🤪 😮 😁 a ja sie dziwilam czemu ona wiecznie ucieka od niego 😁 😁

No to ładnie 🙂 Biedna sunia ogolnie psy maja przerąbane z małymi dziećmi 😞 Moj o dziwo moich nie maltretuje - jeszcze na to nie wpadł 😉

to jeszcze troche i wpadnie na ten pomysl 🙂
takie zycie pieska z dzieckiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a myslalyscie o szkole rodzednia? wiem ze optymalnie jest po 22 tygodniu, no ale wiado0mo wczesniej trzeba sie rozgladac i znalezc dogodny termin, u nas w Bielsku jest bardzo duzo szkol rodzenia i ciezko sie zdecydowac. Lekarka wczoraju mi powiedziala, ze jak wszystko bedzie dobrze to jesli bede chciala moge rodzic naturalnie 🙂 a nawet jak sie okaze ze nie to lepiej sie zapisac bo przy pierwszym ndziecku wiadomo wielu rzeczy sie nie wie, no i ze wzgledu na meza bo on to jest juz zupelnie zielony 😁 i bardzo bhy mu sie tgo przydało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas sa 2 szpitale w ktorych jest porodowka i zastanawiam sie nad szkolami przy szpitalu bo w programie jest m.in. "zwiedzanie" porodowki i oddzialu noworodkowego, przy kazdym szpitalu jest szkola rodzenia wiec mysle ze najlepiej isc tam gdzie zamierza sie rodzic, przy okazji mozna dostac kontakty do poloznych, tylko ja nie wiem ktory szpital- bo w pierwszym- wojewodzkim- pracuje moja siostra na patologii noworodka jest pielegniarka, tylko to moloch, drugi- miejski znacznie mniejszy i znam lekarza ktory tam pracuje bo przez kilka lat bylam jego pacjentka, a zawsze jest lepiej jak sie kogos zna, no i ten drugi jest znacznie mniejszy ale jask sie dzieje cos z dzieckiem to przewoza go do wsojewodzkiego bo nie maja patologii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
u nas sa 2 szpitale w ktorych jest porodowka i zastanawiam sie nad szkolami przy szpitalu bo w programie jest m.in. "zwiedzanie" porodowki i oddzialu noworodkowego, przy kazdym szpitalu jest szkola rodzenia wiec mysle ze najlepiej isc tam gdzie zamierza sie rodzic, przy okazji mozna dostac kontakty do poloznych, tylko ja nie wiem ktory szpital- bo w pierwszym- wojewodzkim- pracuje moja siostra na patologii noworodka jest pielegniarka, tylko to moloch, drugi- miejski znacznie mniejszy i znam lekarza ktory tam pracuje bo przez kilka lat bylam jego pacjentka, a zawsze jest lepiej jak sie kogos zna, no i ten drugi jest znacznie mniejszy ale jask sie dzieje cos z dzieckiem to przewoza go do wsojewodzkiego bo nie maja patologii...

Danusia Ja właśnie chodziłam do szkoły rodzenia która była przy szpitalu i w ramach atrakcji też miałam zwiedzanie porodówki 🙂 Powiem Ci ,że bardzo działa na wyobraźnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam teraz z Mikołajem na spacerze i po raz kolejny miałam sytuację ,że ktoś nazwał go dziewczynką 🙂 Odkąd Misio się urodził już w szpitalu dużo osób myliło go z dziewczynką i tak zostało do dzisiaj 🙂 Ubieram go jak 100 % faceta jadąc w wózku trzyma w rączkach po 3 samochody (moje dziecko ma bzika na punkcie brum brumów 🙂) a i tak dużo ludzi myśli ,że jest dziewczynką 🙂 Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂 pogoda paskudna, nic mi sie nie chce 🤨 juz z rana polecialam na zakupy spozywcze, bo pozniej pewnie nie bedzie mi sie chcialo...Jutro przyjezdza do nas moj tata i bedzie nam remontowal przedpokoj, to musialam zrobic zaopatrzenie 🙂
A weekend byl dziwny - sobota zleciala bardzo szybko, bo najpierw bylismy u moich siostr, ktore mieszkaja pod poznaniem. dzieciaki nas wymeczyly, jak wrocilismy przyszli do nas znajomi i omawialismy majowy wypad nad morze 🙂 w niedziele obudzilam sie wykonczona z bolem po lewej stronie podbrzusza, jakby kolka, prawie nie moglam sie wyprostowac i chodzilam zgieta. Nigdzie sie nie wylanialismy, bo caly dzien lezalam 🤨 dzis juz jest lepiej, chociaz teraz pachwina po lewej stronie mnie boli 😮 najwazniejsze, ze juz dzis nie musze nigdzie wychodzic 🙂

Ostatnio pisała Nam ,że miała takie bóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Byłam teraz z Mikołajem na spacerze i po raz kolejny miałam sytuację ,że ktoś nazwał go dziewczynką 🙂 Odkąd Misio się urodził już w szpitalu dużo osób myliło go z dziewczynką i tak zostało do dzisiaj 🙂 Ubieram go jak 100 % faceta jadąc w wózku trzyma w rączkach po 3 samochody (moje dziecko ma bzika na punkcie brum brumów 🙂) a i tak dużo ludzi myśli ,że jest dziewczynką 🙂 Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi 😮

mojego syna tez uwazali za dziewczynke jak mial dlugie wlosy ale jak mu obcielam nie to dziecko 🙂
teraz wyglada jak mezczyzna 🙂
ach Ci ludzie czy on maja klapki na oczach??przeciez widac ze Mikolajek to kawal przystojniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂 pogoda paskudna, nic mi sie nie chce 🤨 juz z rana polecialam na zakupy spozywcze, bo pozniej pewnie nie bedzie mi sie chcialo...Jutro przyjezdza do nas moj tata i bedzie nam remontowal przedpokoj, to musialam zrobic zaopatrzenie 🙂
A weekend byl dziwny - sobota zleciala bardzo szybko, bo najpierw bylismy u moich siostr, ktore mieszkaja pod poznaniem. dzieciaki nas wymeczyly, jak wrocilismy przyszli do nas znajomi i omawialismy majowy wypad nad morze 🙂 w niedziele obudzilam sie wykonczona z bolem po lewej stronie podbrzusza, jakby kolka, prawie nie moglam sie wyprostowac i chodzilam zgieta. Nigdzie sie nie wylanialismy, bo caly dzien lezalam 🤨 dzis juz jest lepiej, chociaz teraz pachwina po lewej stronie mnie boli 😮 najwazniejsze, ze juz dzis nie musze nigdzie wychodzic 🙂

Ostatnio pisała Nam ,że miała takie bóle.

kurcze 🥴moglaby napisac co u niej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Rzeczywiście jak dziewczynka 🙂 Takie ma teraz mój Mikołajek. Identyczny kolor ciemny blond i też mu się kręcą 🙂 A Fabianek nie bał się maszynki?

Na poczatku dalam mu ja do reki zeby sie oswoil potem pare razy wlaczylam ja zeby nie bal sie i potem tata go wzial na kolanka a mama zabawila sie w fryzjera i bylo ciachu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉 wiem, że dawno się nie odzywałam, ale naprawdę nie mam kiedy 🥴 u mnie wszystko ok, wczoraj miałam wizytę i po raz kolejny zobaczyłam moje maleństwo 😆 dzidzia rośnie zdrowo a ciąża przebiega prawidłowo 😉 tylko znowu schudłam 1 kg od poprzedniej wizyty, ale lekarz mi powiedział, że nie mam się czym przejmować jeśli tylko dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙂
pozdrawiam Was gorąco 😘 😘 😘 i jestem z Wami cały czas - mimo, że mało się odzywam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 melduje sie i ja 🙂 dzis mialam oberwanie glowy, ale dzieki, ze sie martwilyscie 😘moj tata był od rana i robil nam przedpokoj i montowal polki w szafie, ja staralam mu sie jakos pomoc, zeby szybciej szlo 😉 no i niedawno skonczylismy robote, po pracy mezus jeszcze nas wspomagal - jestem padnieta...
Na szczescie bole mi ustaly i juz normalnie dzis funkcjonowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...