Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny 😘 ładnie się rozpisałyście 😉 już normalnie z czytaniem nie mogę nadążyć 😁

co do imion to jeszcze nie mam zielonego pojęcia jak można by było nazwać nasze maleństwo 🙃
no i nie wiem czy jest sens coś wymyślać, bo jak Karolek miał się urodzić to wertowaliśmy wszystkie możliwe imiona, niby byliśmy zdecydowani na Ireneusza, ale gdy tylko zobaczyłam moje maleństwo po raz pierwszy, to zmieniłam zdanie no i jest Karol - jakoś to imię bardziej mi do niego pasowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, ale miałam zaległości przez moją chorobę i spanie...
Co do tematu sexu przez pierwsze 7 tygodniu, to ani rusz, nie chciało mi się o tyle, później jak minęły mi troszkę mdłości i senność to miałam przypływ energii 🙂
A co do imion, zawsze podobały mi się Igor i Lena, ale tak jak napisałyście na Lenę podniosłoby się pół piaskownicy, a Igor mnie teraz jakoś odrzuca odkąd jestem w ciąży. Narazie kręcą mi się po głowie Wojtuś i Natalia 🙂
Podobał mi się zawsze Bartuś, ale sąsiadka w drzwiach naprzeciwko ma, więc trochę głupio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka ja to swoim pociechom dam na imiona Tomuś i Ania(Tomuś to moja pierwsza miłość była mam słabość do tego imienia 🙂),pospolite imiona,ale rzadko teraz wybierane bo ludzie doszukują się czegoś nowego,a z czasem dojdzie do tego,że to te pospolite imiona będą rzadziej spotykane niz te nowoczesne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio robiłam surówkę z kapusty pekińskiej w sosie greckim do obiadu,doprawiłam i dla mnie była super 🙂 a mój Paweł zaczął kręcić nosem że za dużo tego wszystkiego...ale zjadł 😁 ja to częściej jem i mam ochotę na kaczy żer,śledzie w śmietanie,ogórki kiszone,no i wogle takie bardziej treściwe potrawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do wędzonych potraw.. to pare dni temu zjdłam kilka kabanosów na nic innego nie mogłam spojrzeż 🤢
w pon. zapytam gin. czy mozna to jesc czy nie ;/

co do seksu 😎 to przerwe mielismy tylko wtedy jak krwawilam i bylam na podtrzymaniu..dlugie dwa tygodnie..masakra 😮 a od tego czasu dzien w dzien 🤪 noc w noc 🤪

co do imion to jak się dowiedzieliśmy ,że będziemy mieć dzidziusia to wymyslaliśmy ale stwierdziliśmy,że poczekamy na usg gdzie będzie wiadomo jaka plec 🙂

z zagrnicznych mi się podoba Shante(czyt.Szante) a dla chłopca Ethan (czyt.Itan)
a z krajowych Zosia,Tosia i Jasiu ale tatuś jest już Jasiu i nie Jaś czy Jan/Janek tylko wszyscy mówią Jasiu 🤨 więc odpada ;/

Igor jest ladne ale szwagierka ma
Nikodem tez ladne ale druga szwagierka ma ;/ bedzie ciezko ;/

odebrałam dzis moje wyniki wsio idealnie ;D wiec teraz tylko w poniedzialek zobaczyc na monitorze nasze malenstwo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie musze uważac na to co jem bo inaczej koncze z głową w kibelku. Na pewno nie moge sie mocno najeść, bo wtedy jest katastrofa. Niektóre laski mieszają smaki, a ja jak o tym slucham to az mi slabo. Jak kiedys jadlam pikantnie i wyraziscie, to teraz gotuje bez przypraw prawie, jedzenie jak w przedszkolu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...