Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem tak wściekła, że chyba zaaraz kogoś pobiję..pisałąm Wam kiedyś,że szukamy większego mieszkania i żee znaleźliśmy domek..Umówiliśmy się z goścciem, że wykończą w środku, to co est do zrobienia i od maja domek jest nasz. A on dzisiaj dzwoni, że ktoś tam m daje 200zł więcej no i oni wolą 200zł więcej chyba, że my coś dorzuccimy...odpowiedź mam dać dziś do 20 😮 jestem taka wściekła, że szok...nie możemy sobie pozwolić na te 200zł, bo otwieeraliśmy w ubiegłym oku sklep i jedziemy na kredycie, także poprostu przy dzeciątku nie będzie as na to stać...A on jeszce mówił, tylkożebyśy sięnie rozmylili, no bo oni nigdzie nie dają ogłoszenia i żeby na lozdie nie zostali....Niee pisaliśmy żaadnej umowy, bo to znajomy...a teraz sami zostaliśmy w czarnej dupie..chce mi się wyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niepoważny to mało powiedzane, jestem poprostu tak wśćiekła, że nie umiem logicznie myleć. No jak tak wogóle możnaa? A co jesli byłby np. miesiąc do porodu? Ja ni wiem, ludzie są jacyś dziwni...niecierpię jak ktoś robi z geby chlew za przeproszeniem, bo już inaczej tego nazwać nie umiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to jest jak sie komus wierzy na slowo 🤨 my jak szukalismy mieszkania do kupna, to juz sie ugadalismy z jednym mlodym malzenstwem, ze decydujemy sie na ich mieszkanko. jechalismy do nich z umowa przedwstepna to do nas zadzwonili, ze ktos inny daje im 10 tys wiecej, a ze bylismy pierwsi, to mamy pierwszenstwo do mieszkania o ile damy tyle samo co tamci. normalnie sie poplakalam. Na szczescie w koncu znalezlismy w tej samej okolicy takie same mieszkanie 30 tys taniej, troche w gorszym stanie, ale przynajmniej zrobilismy po swojemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma ja w 9 mcu wyszłam z domu na ok 2h- urodziny siostry.
Jak wróciłam mieszkanie okradzione i zdemolowane.
Uwierz mi ze to dopiero był szok.
I wcale nie urodziłam...
Także spoko, dzidzi wyjdzie jak będzie chciało, niezależnie od naszych życiowych dramatów.

A Wy nie dajcie sie szantazowac.
Ładni mi znajomi. O 200zl?!? Przecież to nic biorąc pod uwagę cenę domu!!
Pewnie chcą was nabić w butelkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcówka, tylko że to chodzi wynajeem, nie o kupno...Także dwieście złotych co miesiąc, to jednak jest jakaś kwota, wolę to przeznaczyć choćby na Dziecko, niż na czyjeś widzimisię "bo sytuacja na rrynku mieszkaniowym zmienia się z dnia na dzień" wrrrr....a Tobie bardzo współczujee tego włamania i tych nerwów...
Karolka, piękny brzuszek 🙂 i fajnie, że znaleźliśce odpowiednie mieszkanie i to sporo taniej, mam nadzieję, że nam też się uda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie...i dlatego mój się tak wściekł, że jak wczoraj zadzownił do typa to 20 minut mu kładł do głowy...ahh szkoda moich nerwów już na to...jak ktoś jest nieodpowiedzialny i nepoważnyy to co zrobić...bo nie podpisaliśmy żadnej umowy...mój mu powiedział, że jak by wiedział,, że jego słowa są nic nie warte i rzuca je na wiatr to by od razu podpisał, a tak...właśnie tak sięwychodzi na znajomościach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wg pierwszych obserwacji bedzie córeczka 🤪
Dostalam skierowanie na badania prenatalne, bo ginka powiedziala, ze cos serduszko nieregularnie bije. Co prawda mam sie tym nie przejmowac, bo to w tym tyg ciazy moze byc normalne, poza tym moze to miec zwiazek z moja niedokrwistoscia, ale te jej obserwacje sa juz podstawa do wydania skierowania na darmowe badanie. Moze to i lepiej - przynajmniej bede wiedziala co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka serdecznie gratuluję 🙂 Jednak Twoje przeczucia się potwierdzily 🙂
Emma współczuję historii z mieszkaniem. Pamiętam też przed kupnem już byliśmy ugadani z jednymi ludźmi i mieliśmy lada dzień sprawę finalizować i nagle zaczęli coś kręcić. Że mają jakiś podatek do zaplacenia jak sprzedadzą teraz, że może ich syn będzie tam mieszkał. Też wylałam dużo łez i straciłam nerwów, bo szukanie mieszkania to było straszne doświadczenie. Na szczęscie potem znaleźliśmy w tej samej okolicy mieszkanie większe, trochę droższe, ale mogliśmy je urządzić po swojemu. Także może nie ma tego złego 🙂 Głowa do góry 🙂
Bardzo mi ostatnio brzuch urósł 🙂 Już nie patrzą na mnie z pytaniem czy tak utyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Karolka gratuluję córeczki 🙂 Super wiadomość 🙂
Emma współczuję Ci tego zamieszania z wynajęciem domu. Mam nadzieję ,że jakoś Wam się wszystko ułoży. Ale 200 zł więcej co miesiąc to rzeczywiście dużo bo za te pieniążki już kupisz każdego miesiąca pieluchy i mleczko dla maluszka.
Ja dzisiaj od rana z moim skarbem na dworku moje dziecko siłą się nie daje zaciągnąć do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka gratulacje 🙂
Pogoda rzeczywiście zachęca do spędzania czasu na dworze, a biedne dzici wynudzily sę w domu zimą, to teraz muszą nadroić zaległości 🙂 Larosa, przynajmniej trochę słonka razem z małym złapiesz, a to podobno uszczęśliwia 🙂
A co do przeczuć,, to ja mam cały czas przeczucie, że to chłopiec...nie wiem dlczego. Ale nawet imiona mam wybrane dla chłopca, a dla dziewczynki kompletnie nic nie przychodzi mi do głowy...Chociaż ostaatnio mi się śniło, pierwszy raz dopiero, że urodziłam maleńką dziewczynkę, baardzo podobną do taty-ja jestem blondynką z bladą cerą a on "czarny" z ciemną karnacją, także nietrudno bbyło w tym śnnie spostrzec do kogo jest podobna 🙂 i śniło mi się, że nosiłąm ją w takim becie/poduszce jak nas rodzice podawalli do chrztu...taaaaka wielka ta poducha i ja jąwszedzie tak śmiesznie nosiłam...a później pojechałam do mojego sklepu pokazać mmałą mamie i bratu..ii...zapomniałam ja wyjąć z bagażnika 🤪 🤪 włożyłam ją tam, bo nie miałąm foteika i stwierdziłąm, że to będzie bezpieczniejszee, bo nie spadnie na podłogę 😎 jak się obudziłam to usiadłąm na łóżku i śmiałam się w głos z własnej pomysłowości...ale tylko raz mi się śniło "moje" dziecko, więcej nigdy nie...a wy miałyście jakieś sny? mniej lub rdziej inteligentne? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka-gratuluje- mowilam ze bedziesz miec coreczke 🙂

Ja tez bylam dzis w szpitalu w poradni na wizycie, bardzo fajny lekarz, tylko mnie zbadal boi usg w poradni nie ma, trzeba by isc na oddzial, ale mowie mu ze w poniedzialek bede miec usg wiec nie bylo sensu. Mowil tezz ze na nfz przysluguja 3 darmowe usg na cala ciaze 😮

Co do przeczuc to mi sie od poczatku wydawalo ze dziewczynka, wstepnie sie potwierdzilo no ale to jeszcze nic pewnego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia na dobrą sprawę jeśli wszystko jest w porządku nie ma konieczności robienia usg co miesiąc czy co wizytę u lekarza. Ja miałam raptem dwa - pierwsze, żeby potwierdzić ciążę i drugie prenatalne. Teraz czekam dopiero na połówkowe, będzie w 21 tygodniu - już mam umówioną wizytę 🙂
Ja chyba nie mam przeczuć. No może tylko takie, że im bardziej chcę córeczkę tym większe są szansę, że będę miała synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mowili tydzien temu na prenatalnych ale co bedzie zobaczymy 🙂

Spoko, i tak bede chodzic dodatkowo normalnie prywatnie a raz na miesiac do tego lekarza 🙂 wole miec w razie czego tez kogos blizej bo do katowic mam 50 km, a teraz jest przebudowa drogi i czasem dojazd w jedna strone trwa 2 godziny... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!! chyba wieki mnie tu nie było 🤨 ostatnio mam taki młyn, że nie mam kiedy nawet trochę odpocząć. Ostatnio remontują nam dom, tzn wymieniają dach, trochę w konstrukcji się zmieni no i założą blachodachówkę. Od tygodnia mam robotników, no i oczywiście muszę im zapewnić obiad i kolację, prawie cały czas stoję przy garach, co chwilę jakąś kawkę trzeba robić itp. Czasami już nie mam sił, a poza tym synek nie odstępuje mnie na krok, tylko chce żeby wszędzie z nim chodzić, na szczęście moja mama czasem się nim zajmie.
Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo źle się czuję jak jest tak gorąco na dworze, nie wiem co to będzie jak już naprawdę się zaczną upały 🥴
karolka i danusia, gratuluję Wam dziewczynki 🤪 też bym chciała już poznać płeć mojego dzidziusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć FiAnn 🙂 Wieki Cię tu nie było... Odzywaj się częściej do Nas żebyśmy wiedziały ,że wszystko u Ciebie dobrze. Twój synek zaczął już samodzielnie chodzić tak? Ja z
Mikołajkiem teraz mam tak samo - wszędzie go pełno i zrobił się strasznie uparty jak sobie coś wymyśli to nie ma siły żeby mu to wyperswadować 😞 Jak idę z Nim na spacer to zaraz chce wychodzić z wózka ale po paru metrach się męczy i chce na ręce i tak w kółko raz chce chodzić sam raz chce na ręce ogólnie nie źle muszę się przy Nim teraz nabiegać.
Emma co do snów to mi się kilka razy śniło moje dziecko i raz mi się śni chłopiec a raz dziewczynka i tak na zmianę. Pierwszym razem jak jeszcze nie wiedziałam ,że jestem w ciąży przyśniła mi się malutka dziewczynka i ten sen był najbardziej realistyczny. Ale z usg w 14 tygodniu wyszło ,że będę miała drugiego synka więc w moim przypadku sen z dziewczynka się nie sprawdził. Czytałam gdzieś ,że sny trzeba interpretować na odwrót więc może coś w tym jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra mój synek już pare razy przeszedł kilka kroków sam, ale jeszcze jakoś się boi chodzić sam i chce chociaż przytrzymać się za mój palec, także trzyma się mnie jedną rączką i che żeby wszędzie z nim chodzić. Na spacerach grzecznie siedzi w wózku, więc chociaż tyle dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FiAnn napisał(a):
larosanegra mój synek już pare razy przeszedł kilka kroków sam, ale jeszcze jakoś się boi chodzić sam i chce chociaż przytrzymać się za mój palec, także trzyma się mnie jedną rączką i che żeby wszędzie z nim chodzić. Na spacerach grzecznie siedzi w wózku, więc chociaż tyle dobrze 😉

FIAnn to tylko patrzeć jak się odważy i zacznie sam chodzić. Mój to już zaczął nawet biegać 🙂 A samodzielnie chodzi od ok miesiąca. Długo nie mógł się odważyć też wszędzie chciał być prowadzany za rączkę aż w końcu któregoś dnia się odważył i zaczął sam dreptać po domu najpierw od mebla do mebla każdego dnia wydłużał sobie dystanse aż opanował chodzenie do perfekcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Z tymi kwasami omega to nie wiedzialam, wiem ze jest prenatal DHA i tak sie zastanawialam od ktorego tygodnia, pisza ze dziecko po tym jest madre 🙂 jakos mysle ze o tym bardziej decyduja inne czynniki 😁
Danusia ja ten prenatal DHA biorę już od 7 tygodnia,więc to chyba nie ma nic wspólnego z tym który to tydzień,nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcówka- ja nic takiego nie mam...

Kasiu na stronie pisze, zeby go brac razem z prenatalem classic chyba- od drugiego lub 3 trymestru.
Ja biore od poczatku drugiego trymestru pregnaplus- dziewczyny z forum polecily, a wystarczy jedna tabletka, nie trzeba juz brac do tego zwyklych witamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...