Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no rano mam malutki brzuszek a na wieczór jakbym zaraz miala rodzic. Nie wiem wydaje mi sie ze nie rosnie, ale chyba nie ma sie co martwic bo niektórym dziewczyną rosnie dopiero po 20 tyg 🙂

Ok tylko musze odszukac aparat, a to chyba nie bedzie latwe bo ostatnio uzywal go moj maz i nie pamieta gdzie go dal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja to na wieczor normalnie mam uczucie jakbym zaraz miala eksplodowac 😁

Ostatnio tekst mojego meza o zobacz zobacz masz taki brzuszek na wieczor ze zaraz pepek peknie i dzidzia wyskoczy i powie akuku 😉)) taki mailam nadymany ze jak to powiedzial to raz ze myslslam ze sie posikam a dwa ze myslslam ze ze smiechu na serio mi eksploduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe 🙂
ja z powodu brzucha zaczelam miec problemy ze snem...nie moge sobie znalezc wygodnej pozycji, a jak mam sie przerzucić na drugi bok, to musze usiąść, podtrzymac brzuch i dopiero wtedy sie polozyć. Przez to co chwile sie budze, czasem nie moge usnąć, leze i rozmyslam a rano nieprzytomna... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zwsze najlepiej wysypialam sie na brzuchu ale ostatnio lewa boczna ustalona i poduszka miedzy nogami w okolicy kolan i jest zajebiscie.Karolka to wspolczuje to co to bedzie do wrzesnia biedulko teraz sie nie wysypiasz to moze dzidzia oby byla spokojna i dala mamusi po wszystkim choc troche odespac ale nasza psycha nie pozwoli nam pewnie na spanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka-moze to minie.ja pamietam ja kmusialam wstawac w nocy i cos przekasic wszyscy w najlepsze sobie spali a ja wsuwalam cos jak mi przeszlo to teraz sie wysypiam chociaz juz od 4 rano sie przewracam albo leze bo szkoda mi mezusia budzic i tak sie mecze do 7 moze ci przejda te meczarnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Co do spania, to mam podobnie, znaleźć dogodną pozycję, to jakaś masakra, bo całe życie też spałąm na brzuchu...a teraz sięnie da, bo nawet jakbym się chciała nanim położyć to mnie gniecie i wogóle i mi nie wygodnie...co będzie później- strach myśleć 🤪 🤪
Dziewczyny jak mam wpakować tu suwaczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam od kolezanki taka specjalna poduszke do spania- taki dlugi walek ma gdzies z 1,5 metra, fajnie sie z nia spi na boku bo tak normalnie jak na boku sie poloze to mnie bola boki i wszystko cierpnie. Tez zawsze spalam na brzuchu no ale teraz wiadomo. polecam- super sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tzn to taki jakby waz i mozna formowac w jaski ksztalt sie chce, tylko nie wiem co tam jest w srodku bo tak dziwnie szelesci jakby styropian ale raczej to nie to, chyba jakies tworzywo. No i na tym jest poszewka takze mozna wyprac.
100 zl za takie cos??? chyba zwariowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...