Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
No to teraz już pewnie i nam szybciej zleci jak już zacznie się na dobre wysyp wrześniowy 🙂 Ja zaklinam czas, żeby szybciej leciał, bo po pierwsze ciężko już, a po drugie nie mogę się doczekać kiedy wreszcie zobaczę Małego 🙂
Mam pytanie czy Wam też się wydaje, że skrócił się Wam przewód pokarmowy i wszystko co zjecie kończy się w przełyku, a jak się schylicie to się uleje? 😉 Bardzo niefajne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śnił mi się w nocy poród. To w sumie pierwszy taki sen u mnie. Bardzo sprawnie mi poszło, a Mały był taki słodziakowy 🙂 Mam nadzieję, że na jawie też tak będzie szybko. Chociaż podobno sny interpretuje się na odwrót, czyli by to znaczyło, że się nieźle namęczę 😉 Miałam też jakieś dziwne skurcze. Może od tego snu 😜 Na szczęście dziś nic się nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja ja mam tak jak Ty. Zjem małą porcję i przez dobrą godzinę muszę być wyprostowana. Jak tylko się zegnę w pasie to wszystko mi do gardła podchodzi. To dlatego, że mamy wysoko brzuszki, tak mi się wydaje przynajmniej 🙂
Ja też bym już chciała, żeby było po wszystkim bo od niedawna zaczyna mi być ciężko z tymi moimi 20kg na plusie 🥴 Schylanie, wstawanie, zmiana pozycji zaczynają być uciążliwe 🤢 Ale i tak wydaje mi się, że ciążę jak do tej pory znoszę bardzo dobrze patrząc na niektóre koleżanki czy bratową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka a kto tak mówi i na jakiej podstawie? Po kształcie brzucha? A co mówi lekarz?
Teraz to już w sumie i tak nie mamy na to za bardzo wpływu. Kiedy się dzidzi za chce, to wyjdzie na ten świat 🙂
Ogólnie to ja też staram się bardzo nie narzekać, bo cały czas ciąży znosiłam bardzo dobrze. Żadnych wymiotów, zachcianek, leżenia, ale teraz robi się coraz mniej nazwijmy to wygodnie 🙂 Najwięcej pytań mają niedzieciate koleżanki, bo dla nich wszystko jest niesamowite - a jak obcinam paznokcie, a jak depiluję nogi, a o ile urósł biust, a co z seksem, itp. Ale nie wiem jak u Was, ale wśród naszych znajomych zrobiło się przerzedzenie - widocznie kobieta w ciąży nie jest ciekawym towarzystwem... Smutne to w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie moja gin mowila mi to 2 tyg temu i dzis polozna stwierdzila, ze na jej oko, to urodze po terminie 😠 jutro ide znow na wizyte to sie zobaczy...

Nacudja nie martw sie, ze znajomymi mam dolkadnie to samo 🤨 moja ciaza nie byla jeszcze widoczna, ale wiedzieli o niej to i tak z ich strony zero odzewu, a wczesniej to co weekend wypady na miasto itd. Ale ja sie ciesze, bo przynajmniej wiem, kto jest wart mojej zachodu i na kogo moge liczyc 🙂 wiec nie ma tego zlego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas wrecz przeciwnie- jak tylko dowiedzieli sie o ciazy to nasze kontakty jeszcze bardziej sie zaciesnily, tyle tylko ze wiekszosc naszych znajomych jest juz rodzicami wiec moze dlatego, w sumie to fajnie bo dzieciaczki beda w podobnym wieku beda sie bawic a my imprezowac 😉

Ja nie mam nic takiego z jedzeniem mimo ze jem raczej duzo i duze porcje, moglabym caly dzien siedziec i jesc a d...a rosnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zalezy wszystko od ludzi. Zas jesli chodzi o moja ekipe z pracy to wlasnie albo single, albo bezdzietne pary/ małzenstwa to jak sie umawiaja na miasto posiedziec to do mnie dzwonia ale jak na dyskoteke to juz nie 🥴 troche to smutne, pewnie bym nie poszla zeby nie narazac Małej ale zapytac by mogli czy pojde czy nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie ma takiego problemu bo koleżanka z którą najczęściej się spotykam pierwsza ode mnie miała córeczkę więc jak urodził mi się Mikołajek miałyśmy jeszcze więcej wspólnych tematów. Jak się spotkamy Nasze dzieci bawią się ładnie ze sobą a My możemy sobie spokojnie porozmawiać 🙂
Co do problemów trawiennych to Ja co dziennie mam zgagę i głównie wieczorami 😞 Z Mikołajkiem temat zgagi mnie w ogóle nie dotyczył a teraz męczę się z tym strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj naprawdę poprawiłyście mi humor pisząc o tych znajomych 😁 Bo u nas też się strasznie zmniejszyło grono znajomych. I już myślałam, że to ja trafiłam na taką grupę osób, którzy się od nas troszkę odsunęli, a z tego wynika, że wszyscy tak mają (jakby ciężarne były jakieś trędowate 😲 ) . Ale przynajmniej teraz wiem z kim warto trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo z ciężarnymi ani sie nie napijesz, ani nie poimprezujesz, trzeba tylko siedziec i wysluchiwac narzekań - tak wielu mysli 😉 w tylku mam takich "przyjaciol"...pozostala mi garstka ludzi, ktorzy mimo wszystko ze mna są i to jest najwazniejsze 🙂 tamci niech spadają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...