Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łajsoka - ja jestem cały dzień z Małą w domu, Grześ nie wie jeszcze czy będzie szedł do pracy czy nie, ale on postara się dopasować. Tak czy inaczej ja jestem na miejscu więc jak wstaniecie rano i się wyszykujecie to nawet od razu możecie do nas jechać 🙂
Zaraz Ci na maila wyślę jak do nas trafić 🙂 A jakby co to telefon mój masz 😁 Ale fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wagi ja już się dawno nie ważyłam, ale ostatnio chyba też stanęło w miejscu 😠
Moja Ala jak widzi siebie w lustrze to robi rozdziawioną minę i się patrzy i nadziwić się nie może 😜
Karolcia - ale Ci zazdroszczę imprezki 🙂 chyba wszystkie miałybyśmy ochotę tak zabalować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka droga prosta nie będzie problemu z dotarciem, Na Dekerta to Mariusz z zamkniętymi oczami dojedzie, często karetką przywożą pacjentów 😉 Powiem Ci że chyba byliśmy koło Twojego osiedla, jeszcze za czasów ciąży pojechałam z Mariuszem właśnie do szpitala, on tam w kadrach sprawy załatwiał i później zwiedzaliśmy okolice, i te bloki mi się przypominają 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, mam pytanie. Widziałam kiedyś, że gadałyście o odciskach rączek/nóżek dzieciaczków. Dostaliśmy w prezencie od mojej przyjaciółki "odcisk bobasa", ale go szlag trafił 🤢 za szybko gips zasechł. Próbowałyście może zrobić taki odcisk jakimś innym sposobem? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek też miałam tę puszkę "odcisk bobasa" i też nam nie wyszło 😠, mieliśmy jeszcze glinę, tak samo do d...jak ten gips, ja mam sposób na pieczątkę,pomalować dziecku nóżkę i rączkę farbką i odbić na kartce, wsadzić w ramkę i też super wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno z masą solną nie jest najgorzej, ale jeszcze nigdy jej nie robiłam... wkurzyłam się na ten gips 😠 w najgorszym wypadku będziemy farbką malować nóżkę i rączkę, ale wolałabym wykorzystać jakoś to blaszane pudełeczko, żeby przyjaciółce nie było przykro, że prezent od niej wylądował w śmietniku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - to bankowo musieliście koło mnie przejeżdżać 🙂 mój blok stoi tuż przy drodze do szpitala 🙂 A właśnie - nie wiem czy ostatnio coś transportują czy tyle nagłych wypadków jest ale wieczorami ciągle helikoptery mi nad dachem latają. Siadają na lądowisku koło szpitala i po 1-2 minutach startują i lecą w stronę Szczecina 😮 gdyby nie hotel pielęgniarek to miałabym całkiem niezły widok 😁
Dziewczyny - zaczęłam Małej dawać wodę bo w końcu się nauczyła pić!! 😁 I teraz pytanie - ile można dziecku dać tej wody?? (ja daję bez glukozy, tylko przegotowana mineralka) Bo Ala jakby mogła to by cały czas piła - szczególnie dzisiaj. Już mi wcześniej pociągnęła 60ml, teraz kolejne 20ml. Nie na raz, ale w dosyć krótkich odstępach.. Ile Wy dajecie?
Co do odcisków my na razie zrobiliśmy jedną stópkę, ale trochę też walczyliśmy 😜 w planie mamy żeby zrobić całość i właśnie w ramkę wstawić 😁 o tyle jak ze stópką mamy przećwiczone to nie wiem jak będzie z rączkami, bo głównie to Ala piąstki trzyma 🙂 Tak w ogóle to my chcieliśmy zrobić taki bajer, żeby jednym kolorem zrobić na środku stópki Ali, dalej do zewnętrznej w innym kolorze moje stopy i całkiem po zewnętrznej odcisk Grzesia w trzecim kolorze 🙂 Może na 3 miesiące Ali się uda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra - słońce już zaszło jakiś czas temu a duchota dalej okropna... Alunia dziś tak strasznie się poci, że aż mi jej szkoda.. chwilę poleży na jednej stronie i zaraz włoski mokruteńkie... bidulka tak się męczy... i cały czas albo cyc albo woda... że też jej brzusio nie pęknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie... to Ala tyle wypiła już wcześniej i dalej chce pić... nie wiem cz jej nie zaszkodzę jak dam jej więcej 😮 na razie chyba zasnęła, ale jak się obudzi to pewnie będzie chciała jeszcze....
A co do kąpieli to Mała dziś kilka razy "lądowała" w umywalce 😜 a jaki miała ubaw jak mi szczoteczki do zębów zgarnęła rączką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja niby z mężem ale on ogląda Harrego Potera w sypialni z Mateuszem... tzn Matuś spi a mąż ogląda... więc chwilowo jestem sama :o)
Ale Mateusz dzisiaj jakoś zasnąć nie umiał, kręcił się, wiercił, dlatego Piotrek siedzi z nim bo mu trzeba smoczka wtykać... jeszcze pare dni tych upałów i wyzionę ducha... ograniczam ruchy do minimum, ale poce sie nawet od myslenia... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...