Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia mnie też czeka panieńskie bo jak wiesz, tez ide 14-go na wesele koleżanki...
A z tymi komarami to nie jest tak tragicznie, przynajmniej w domu bo na działce to masakra... ale za blokiem mam las i nie jest tak źle... tzn mój ojciec i mąż narzekają że robią za przynęty bo ich gryzą a mnie i mame nie... Mateusza tez jeszcze nic nie dziabnęło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczęście pogryziona nie jestem, ale mój Grzesiek został ostatnio udziabany przez coś - nie wiemy co 😮 no i ma taki solidny ślad i do tego strasznie spuchniętą kostkę i bardzo go noga boli i ledwo chodzi i się męczy biedak... był u lekarki to powiedziała że ciężko powiedzieć co to jest, ale dała mu jakieś maści i leki... na razie bez zmian 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła może to żmija... tak o niej trąbią ostatnio 😆

Radzia pewnie pójdziemy w tym samym dniu na panieński... ja muszę się mojej siostrze odwdzięczyć za moje panieńskie...
zarzekałam się że nie chcę faceta rozbierającego się przede mną... to dziewczyny taki wieczór mi zorganizowały, że wolałabym 10 tancerzy 😁
po domówce zaciągnęły mnie do klubu i tam wręczyły mi grę, którą kupiły w sex shopie... musiałam wykonywać polecenia z takich kart... np tak długo zagadywać jakiegoś faceta aż mi drinka postawi, poprosić o prezerwatywę i ją dmuchać aż peknie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Współczuję Wam tego upału 😞 musi być dla Was i maluszków bardzo męczący 😞 u nas cały tydzień w zasadzie pada, czasami jakieś słońce wyjrzy na chwilę zza chmury. My już z powrotem jesteśmy sami - siostra poleciała dzisiaj z powrotem do Polski 😞 a Maja cały dzień odsypia bo moja siostrzenica to taka trochę nadpobudliwa jest i strasznie głośna i ją chyba zmęczyła nieźle przez ten tydzień 🙂
Bilety do Polski już kupione 🙂 my z Mają mamy na razie tylko w jedną stronę bo Henryk ma tylko 2 tygodnie urlopu, a ja bym chciała troszkę dłużej zostać i więcej czasu spędzić z Ulą. Myślę że zostaniemy z Mają ze dwa tygodnie dłużej 😆
Przeraziłam się ostatnio bo nie przeczytałam etykiety na herbatce rumiankowej Hippa i dopiero siostra mi powiedziała że w niej jest glukoza!!! Nic dziwnego że Maja ją chętnie piła 😞 teraz daję wodę, ale kupiłam już taki zwykły rumianek do parzenia i zobaczymy czy będzie chciała go pić 🥴
Ale fajnie że Pszczółka z Łajsoką się spotkają 🙂 Henryka brat(Mai przyszły tato chrzestny) mieszka w Katowicach więc jak kiedyś będę w okolicach to może się spotkamy Kasiu w Parku Chorzowskim na spacerze? 🙃
Zmykam spać bo nie tylko Mai Amelka dała w kość przez ten tydzień 😜
Dobranoc 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No miałyśmy pięęęękną bombę 😁 😁 😁
Musiałam wejść na stół i drzeć się że wychodzę za mąż

a najlepsze było jak przyciągnęły mi trzech facetów i każdego z nich musiałam pytać o rozmiar 😁 😁 😁 ale jakbyście słyszały jakie wymiary podawali - płakałyśmy ze śmiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha no to nieziemsko 😁
ja nie miałam wogóle panieńskiego, bo część moich znajomych mieszka w Szczecinie, część już miałam w Gorzowie, świadkowa była w Warszawie i jakoś tak nie było ani czasu ani jak ani gdzie... i odpuściłam 😁 Ale obiecałam mojemu świadkowi który chciał się podjąć zorganizowania jakiejś zabawy, że odbiję to sobie po ślubie 😜 no i.. jeszcze nie miałam okazji więc kto wie 😁 może jak się kiedyś uda nam spotkać w większym gronie to zrobimy mój zaległy panieński 😁 😁 hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...