Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc

My juz oczywiscie nie spimy 🤢
Wczoraj wieczorem poszlam sie kapac i tym samym obudzilam Emile 🥴
ja nie wiem
Emi ma bardzo słaby sen, wszystko ja budzi... ale ja mam tak samo

Zaraz wybieram sie na poszukiwania sukienki na wesele
az sie tego boje 😞

aaaa własnie, weszłam na wage i mam 1,5kg wiecej, czyli przytyłam
JAK TO MOZLIWE 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
my oczywiście jak codziennie 0 9 wyszliśmy na spacer, do pobliskiego parku, mamusia czytała gazetkę a dziecię spało nagle coś sie chmury zebrały, i kropnęło, wystrzeliłam jak guma z majtów 😜, ledwo co ale zdarzyliśmy przed ulewą, chociaż po tych upalnych dniach z chęcią poskakałbym w takim letnim deszczu 🤪
Radzia super pamiętnik 😉
Alutka też śliczna na aguagu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Ja rano do Was na moment zajrzałam, ale nie zdążyłam nic napisać bo Alunia zaczęła marudzić troszkę..
Radzia - strasznie fajny pamiętniczek 😁 bardzo mi się podoba 🙂 A można do niego dodawać strony? Czy jak już go zapiszesz to już jest w takiej formie jak teraz? Bo ciekawi mnie czy będziesz mogła go sobie poszerzać 😆
U nas rano też burza straszna.. całą noc było masakrycznie duszno, nie było czym oddychać.. rano jak Grześ już wstał ja Alunie wzięłam na karmienie do siebie do łóżka i tak obie zasnęłyśmy.. I nagle zerwał się wiatr, obudziłam się jak poczułam powiew na plecach i się przeraziłam że obie leżymy w przeciągu. Ja to jeszcze ja, ale boję się o Małą 😞 szczególnie że dwa razy mi kaszlnęła 🤢 od tamtej pory już nie kaszlała więcej i nie ma gorączki, ale i tak drżę cała czy jej nie przewiało... 😞
No ale burza zerwała się straszna.. ciemno się tak zrobiło, że aż lampy u nas na osiedlu się zapaliły 😁 no i pioruny, grzmoty i ulewa straszna.. ale brakowało takiego orzeźwienia 🙂 i dobrze bo będzie można wyjść już na spacer 🙂 szczególnie że Aluni bryka już naprawiona to można się przewietrzyć 😁
Mała teraz śpi koło Tatusia to ja poprasuję a potem zabiorę ją na jakiś spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas ani burzy, ani deszczy tylko straszna duchota... to była najgorsza noc, mały obudził sie cały klejący...
Pszczółko to nie jest wersja ostateczna pamiętnika, strony dodaje sie na bieżąco... potem są pierwsze kroki, pierwszy zabek, ukochana zabawka i jeszcze parę innych ciekawych... u nas jest na razie tyle ile się wydarzyło ale będe go uzupełniać w miare jak mateuszek będzie rosnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaka duchotaaaa... masakra. Sauna....
Chyba chłodniej jest na Saharze 🤢

Kupiłam dwie sukienki... jedna jest troszke za mała, ale przynajmniej mam mobilizację, żeby schudnąć...
Pobrałam do przymierzalni pełno sukienek roz 38 i szok nie pasują 😞 😞 musiałam przymierzać 40
Ale i tak kupiłam 38
Wszędzie promocje,
siostra kupiła sobie super spodnie za 19zł 😁
Jeszcze buty mi zostały i bede gotowa

A od jutra dieta

Radzia pamietnik rewelacja...
Podpisy pod zdjęciami były gotowe czy sama tworzyłaś?
Na prawdę super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja zakup kiecki zostawiam na ostatnią chwile bo ciagle mam nadzieję że jeszze troszke schudnę... przedwczoraj kupiłam własnie z przeceny fajną letnią sukienkę rozm. 38 i też szok że weszłam bo ogólnie to musze nosić 40... 😠
Kasia te podpisy pod zdjęciami to sama pisałam, gotowe były te na górze ale je też można zmieniać, niektóre własnie pozmieniałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dopiero dziś było normalnie czyli kupa żółta i pełno usmieszków , pogoda jest okropna Jaś śpi i pije i tak w koło .Zdjęcia dzieciaków super, no nie wspomnę ile znów na drukowane 😞 A nam mija dziś 11 lat po ślubie ale to dużoooooooooo a tak w ogóle już 13 stuknie we wrześniu od kąt jesteśmy razem 🙃 kupa czasu. dziś wyjdę z małym aż się schłodzi a wy ? w jakich porach wychodzicie dziś? Aż strach do południa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...