Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to Kasia powiem Ci coś fajnego... jest mozliwość wydrukowania tego pamiętniczka!!!! 🤪
Wystarczy porzadna drukarka i fajny papier i jakis pomysł na posklejanie tego do kupy.... i tak zrobię jak tylko go skończę bo jeszcze dużo wydarzeń przed nami... sa tam pierwsze kroczki, raczkowanie, roczek...
Magda wow to kupa czasu... my dopiero w październiku będziemy mieli 2 lata po slubie a 5 razem 😁
Wszystkiego najlepszego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uciekam bo w miejscu gdzie mamy komputer jest okropnie gorąco... musze znaleźc jakiś milszy kąt...
Magda my w te upały praktycznie nie wychodzimy a jesli już to raniutko albo po 18-tej...ale teraz jest tak że i rano i wieczorem jest niedowytrzymania... Mateuszowi w wzóku może i chłodniej ale ja wracam zawsze mokruteńka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My z Małą byłyśmy na bardzo długim spacerku i co najśmieszniejsze - praktycznie w ogóle nie spała!! 😁 Ale była grzeczniutka aż mi się wierzyć nie chciało 😜 A potem jeszcze poszłyśmy do Castoramy bo Tata w domu i zamówienie zrobił, to dopiero w casto się troszkę popłakała to wzięłam ją na ręce 😁 ale wtedy była szczęśliwa 😜 do wszystkich się uśmiechała i zacieszała strasznie 😜 a jak tylko chciałam ją do wózka odłożyć to już nie pasowało - nawet za zakupy płaciłam jedną ręką bo drugą ją trzymałam 😜
Madzia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! Kolejnych 11 lat w miłości i zdrowiu!! 😁
Radzia - ja może też się pokuszę o taki pamiętniczek - bajerancki jest 😁 A tak sobie myślę że jakby to zgrać na płytę to szło by się dogadać z jakąś drukarnią co robi fotoksiążki itp, żeby to ładnie druknęli 🙂
Kasia - no Pasieka spora jest 😁 chociaż to nie to co kiedyś... jak dziadek jeszcze żył to razem z moim Tatą mieli ponad 100 uli 🙂 teraz nie wiem dokładnie ile zostało ale myślę że ok 40..
Łajsoka - do zobaczenia jutro!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję za życzenia 😘 Zazdroszczę dziewczynom że moga się spotkać tak twarza w twarz ☺️ U nas burza się rozszalała nad ranem,waliło az ziemia drżała ale teraz parno jak było tak jest.Dziewczyny duchem jestem na tym cieście u Pszczółki 🤪 buziaki la wszystkich papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie fajnie 🤪
A my dziś na chrzciny... będzie premiera małego Mikołajka, 8 dni starszy do Mateuszka... az jestem ciekawa jaki jest 🙂
Nareszcie trochę chłodniej, ale burza w nocy mi obudziła Mateusza i jadł w nocy 2 razy... czy on nie zna zasad zdrowego odżywiania? ostatni posiłek 2 godziny przed snem i na tym koniec? Jak mu to próbowałam rano wytłumaczyć to się ze mną pokłócił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki 🙂
mniam...ciacho, Pszczola przeslij kawalek 😜 fajnie,ze sie spotkacie, pd razu piszcie na brzuszku jak bylo 🙂
magda wszystkiego naj z okazji rocznicy, my w tym roku 5-lecie slubu razem z chrztem 🙂
a my wczoraj pierwszy raz zabralismy Mala na zakupy i byla taka grzeczniutka, ze szok, 3 godziny lazilismy i w miedzyczasie maly cycek i nie plakala, bylismy w szoku, a wieczorkiem byl u nas grill, wiec oczywiscie mala imprezowiczka buszowala do 22 ze wszystkimi i to na rekach, bo musiala wszystko i wszystkich widziec 😁 a potem jak zasnela to 7 godzin ciurkiem 🤪
dzis lecimy na urodziny meza chrzesniaka, lece sie "odwalic" bo sporo ludzi bedzie i beda patzrec jak wygladam po ciazy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po spotkaniu 🙂 dzieciaczki się nawzajem poznały, my też 🙂 hehehe jak randka w ciemno 😜 Łajsoka z Rodzinką już pewnie dojeżdżają do domku, a Alunia z małymi przerwami dalej śpi - taka z niej gospodyni 😜
Zdjęcia są, ale wrzucę później bo właśnie zaczynamy oglądać żużel w tv to jak skończy się mecz to wybiorę jakąś fotę i wrzucę 🙂

PS. Kamilko - prześlij mi proszę na maila foty z Waszego aparatu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejj.. ale połamana jestem 😮 jak pojechaliście to położyłam się obok Ali i zanim mecz w tv na dobre się zaczął to zasnęłam... teraz dopiero wstałam, ale wyprostować się nie mogę, bo jakoś krzywo się położyłam i coś mnie w krzyżu łamie 😜 a Ala... pojadła i dalej śpi 😁
Fotki dotarły 🙃 dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze spacerku szybko wróciliśmy bo zaczął strasznie płakać tak nagle, nie wiedziałam o co chodzi , nagle patrzę a do oczka wstrętna meszka mu wpadła 😞 byliśmy w parku blisko domu więc szybko do domciu przemyliśmy oczko i spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobrze że udało się skutecznie wyjąć, bo ostatnio jak mi na spacerze wpadła taka jedna do oka to miałam problem i jakieś 5 min się męczyłam zanim ją wyciągnęłam.. a co dopiero jak takiemu szkrabowi wpadnie 😞
No proszę proszę 🙂 aż tak bardzo nasza córcia zauroczyła wujka Mariusza?? 🤪 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój Mąż lubi tak z partyzanta 😜 niby nic a fotki lecą 😁 zresztą nasz aparat nie wydaje żadnych dźwięków więc trudno się zorientować kiedy i ile zdjęć jest robionych 😁
A Alunia teraz leży na łóżku i zaczepia Tatę, a Tata zamiast pracować to cały czas się na córę ogląda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...