Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szok dla mnie to co piszecie o tych fajkach... ja nigdy nie paliłam więc w sumie nie wiem czy to trudne czy nie, ale jak zaszłam w ciąże to nawet moi rodzice postanowili że rzucą... co prawda nie udało im się bo chyba za długo palili, moja mam cały czas próbuje przynajmniej ograniczać, ale jesli już palą to tylko na balkonie...
Iska wielkie gratulacje z okazji ząbków... ja w sumie tez nie moge doczekac się tych dwóch na dole, dzieci słodko z nimi wyglądają... taki mały kasownik 🤪
Goście pojechali i Mateuszowi będzie smutno jak sie obudzi, bo kuzynka zagadywaczka pojechała... a on wpatrzony był w nią jak w obrazek... super dziewczynka a w sumie jej nie znałam bo lata się z tym kuzynem nie widziałam.... takie poukładane, kulturalne dzieci to kazdemu zyczę... taką rodzinę to mogę nawet trzymać tygodniami... 😆
Kasiu u nas szczepionka na pneumokoki kosztuje ok. 270 zł, tak w kazdym razie napisała mi lekarka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i juz wszystko wiem, dzwonilam do przychodni...

jak zaczynamy szczepic przed roczkiem to pneumokoki sa w 3 dawkach kazda po 270zł
jak zaczynamy szczepic po roczku to sa tylko dwie dawki
a jak po dwoch latkach to tylko jedna dawka...

podobno im wczesniej zaszczepimy tym lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TEŻ NIE SZCZEPIĘ, A Z TYM ...PYTASZ KAMILKO TO RÓŻNIE BYWA JAK JESTEM ZMĘCZONA TO MOŻE POMARZYĆ 😉 A TAK SERIO TO ZACZEŁAM BRAĆ TABLETKI I JUŻ OKRES TRWA U MNIE 10 DZIEŃ 🤢 ALE TAK MOŻE BYĆ -WIĘC SOBIE TROSZKĘ POCZEKA HAHAHAHAHA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIECIE ŻE JA JUŻ JASIA MUSZĘ WSADZIĆ DO SPACERÓWKI 😞 BO GONDOLA JEST ZA MAŁA JUŻ W TYM X-LANDERZE JESTEM W SZOKU JAKIE TO DZIADOSTWO, TYLKO TYLE ZE SPACERÓWKA MA WKŁAD SPECJALNIE DLA MNIEJSZYCH DZIECI I NIE WYGLĄDA TO ZE TAKIE DZIECKO JEST ZBYT MAŁE DO SPACERÓWKI .JAŚ JUŻ PODNOSI SIĘ DO SIADANIA W FOTELIKU I JUZ GO SAMEGO NIE MOGĘ ZOSTAWIĆ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...