Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O z Kacperka już kawał chłopa!!! Jak słodziutko sobie spi... i tak patrze na niego w tej czapeczce i śmiac mi sie chce, bo Mateusz ma juz taka buzie okragła że w tych czapkach wygląda jakoś tak smiesznie, mówie na niego Księzyc w pełni... a kiedys ta buzinka taka drobniutka była 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia poważnie o tych reklamach pisze 😜 😜 Tak jak piszesz Mati przynajmniej na pieluchy zarobi 😁 😁
Eh ja mam z mamą baaardzo dobry kontakt.... ALE jest osobą która lubi dyktować, narzucać swoją wolę itd. tak więc i tak czasem między nami są spięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a Twoja mama to nie przypadkiem Lew lub Skorpion? Bo moja to lew i jest dokładnie taka jak piszesz....
Beata to sie pewnie szkraby wybiegały co? Fajne te nasz emaleństwa ale tez nie moge się doczekać aż będe mogła z moim synem porozmawiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to jest wózek z gondolą 🙂
No właśnie Kacper jest długi i gondola już niedługo będzie za mała 😁 on ma zgięte nóżki więc wyobraźcie sobie jak je wyprostuje 😆
Muszę gdzieś iść bo ja dłużej nie wytrzymam. Niech się denerwuję ja bardziej się denerwuje i mnie nosi. I przez to dziś zapaliłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, chłopakki w sypialni a ja na rowerek wskakuję bo sobie obiecałam że musze dzis pojeździć... a nie chce mi sie jak cholera... ale nie będ e robić z gęby wycieraczki bo mąz będzie ględził że mówiłam że będe jeździć a na brzuszku siedziałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh to zapalmy tak wirtualnie 😁 😁

Emila spi... mam nadzieje, ze nie znowu na 5 minut

Szarpnelam sie dzisiaj na mocniejsze lampy na solarium i teraz kwicze... bo jestem spalona 😠 😠 😠 masakra naa tyłku nie umiem siedziec

Wysa a bedziesz miala gdzie chodzic tak dlugo? (jutro)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie tu u nas nie ma gdzie chodzić 😞 ale pójdę trochę na rzekę. Dziś udało mi się spacerować 2,5 godziny cud. Ale tak pomału chodziłam ze prawie stopkami.
Radzia dziekuję ☺️ Może po buzi nie widać ale od ramion w dół masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ide spac, bo juz mi sie oczy kleją... a poza tym ten spalony tyłek mnie boli 🤢 Pewnie jak się położę, to będą boleć spalone plecy 😠 Mogę być tylko na siebie zła, że połasiłam się na silniejsze lampy 😠

No to dobranoc 🙂
Uwielbiam z Wami pisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...