Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem Dziewczynki Witam 🙂
Nie było mnie dwa dni a wy tak mało napisałyście 🙂
Miło mi że się martwicie 😘 W niedziele mąż wrócił i nie rozmawialiśmy i zapytałam czy idzie z nami na spacer, więc odpowiedział,że tak. No i bardzo długo spacerowaliśmy i zaszliśmy na piwo i pizze. Trochę się do siebie odzywaliśmy, żartowaliśmy, ale i tak jakoś to nie było z mojej strony szczere i dalej było mi bardzo źle. Zaszliśmy do domu i rozmawialiśmy sobie. Wyjaśniliśmy sobie wiele spraw a od tych dwóch dni jest super 🙂 nie zapeszając... Bartek mi pomaga dużo przy Kacprze i wstaje już ze mną w nocy. Ja tylko biorę Kacpra przytulam a Bartek karmi, nosi i kładzie spać. Przede wszystkim dla mnie najważniejsze jest to że między nami jest fajnie i dogadujemy się. Z tego tematu chyba byłoby na tyle 🙂
Kamila ale Oli sprytny już jest 🙂 Kacper potrzyma zabawkę ale niedługo, bo jeszcze nie jest tego świadomy, ale już mało brakuje, żeby zaczął łapać 🙂 Więc dziołchy nie martwmy się. Na każdego przyjdzie pora 🙂 Oli to uzdolniony chłopak i tylko pozazdrościć 🙂 Każde dziecko inaczej się rozwija 🙂
Karolcia bardzo mi przykro z powodu śmierci Waszego przyjaciela 😞 Ja uczyłam się parę lat z taką dziewczyną i jej brat który ma 17 lat też zmarł w tym roku na białaczkę 😞 Chorował też około roku. Straszne to i niesprawiedliwe.
Madziu mam Twój adres więc jasne możemy popisać 🙂
U nas nie ma problemu jak ktoś jest obcy, a wręcz przeciwnie, wtedy Kacper więcej się śmieje, bo widzi nową twarz 😜 Na brzuszek też udało mu się dwa razy przypadkowo przewrócić 🙂 Już niedługo, czekajcie, a nasze dzieci będą siedzieć, a potem chodzić 🙂
Pszczoła gratulacje, że się udało zaleczyć oczko Ali 🙂
A my dziś na 14.30 mamy szczepienie i tak się boję;( pewnie będę płakać razem z Kacprem 😞 On dziś jest jakiś płaczliwy 😞 Utulam go do snu, a kiedy odkładam to on się budzi i w ryk 🤢 Jak na rękach przytuli się do cyca to śpi a jak położę się i wtula się w cycę to już nie da rady zasnąć eh.
A my wczoraj z Kacprem wyszliśmy na spacer i postanowiłam przejść się do męża do pracy i do ojca do pracy bo blisko siebie pracują. I złapaliśmy gumę 😁 coś się wbiło w oponę 😁 ledwo dopchałam wózek 😆 ale zaszłam do ojca to on taśmą zakleił i wczoraj jak wyszliśmy nad rzekę to powietrze i tak nie zeszło 🙂 Ogólnie teraz miło spędzamy czas 🙂 a na dziś mamy zaplanowane winko i oglądanie naszego wesela 🙂 pewnie będę płakać. A najbardziej to jak widzę nasz pierwszy taniec... lecę wziąć prysznic 🙂
No i Pszczółka szybko wklejaj zdjęcia Aleczki Laleczki z chrztu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wysa trzymam kciuki żeby ta zmiana była na stałe... może wreszcie Twój mąz zajmując się po trochu Kacperusiem zrozumie ile traci... takie dzieciątko rozwija sie bardzo szybko i łatwo przeoczyć wiele pieknych chwil... nam mamusiom to raczej nie grozi, ale ojcowie muszą szczególnie sie starać zeby uczestniczyć w tym wszystkim... Wierzę i mam nadzieję, że problemem Twojego męża jest niedojrzałość, bo z tego się na szczęście wyrasta... 😆
Próbuję nagrac Mateusza jak piszczy i sie ze mną kłóci ale ta pierdoła jak tylko widzi że biore aparat milknie jak zaczarowany... już próbowłalam ukradkiem a on zawsze wyłapie że go nagrywam... i wtedy zachowuje się całkiem inaczej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
u nas dziś deszczowo, tak więc siedzimy w domku i sprzątamy jeszcze po chrzcinach 😁 trochę tego jest bo przyjęcie gości na tak małym metrażu wymagało od nas przemeblowania pokoju i teraz trzeba wszystko poukładać na nowo.. chociaż i tak planujemy pewne zmiany 😁 przynajmniej na jakiś czas 😁
tak jak obiecałam wklejam zdjęcia 😁 mała fotorelacja z wielkiego dnia naszej małej córeczki 🙂
Alunia ujęcie pierwsze...
[IMG]http://i32.tinypic.com/2vj9bid.jpg[/IMG]
.. i drugie
[IMG]http://i29.tinypic.com/16bin3q.jpg[/IMG]
Po chrzcie z rodzicami chrzestnymi 🙂
[IMG]http://i26.tinypic.com/2j47hb4.jpg[/IMG]
no i oczywiście zdjęcie zbiorowe 😜 nie ma tylko mojego Taty, bo pilnował psiaka 🙂
[IMG]http://i29.tinypic.com/295ctcl.jpg[/IMG]
i chwila oddechu dla mamusi na balkonie 😜
[IMG]http://i27.tinypic.com/24pghg4.jpg[/IMG]
😉

Wysa - bardzo się cieszę że jest poprawa!! Widzisz - wszystkie ciotki majowy trzymały kciuki i chyba trochę poskutkowało 😁 super - oby tak dalej 🙂
Mati i Emi jutro mają mini urodzinki 😜 jejku nadziwić się nie mogę jak to zleciało.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku jejku jaka śliczna Alunia 🙂 no i prosta sukienka a wyglądała w niej jak najpiekniejsza księżniczka na świecie 🙂 więc nie taka prosta 🙂
I ja mam 160cm więc witajcie w klubie 😁 tylko szkoda że w szerokości nie tyle samo 😆
A my wróciliśmy ze szczepienia 😞 na początku Kacper uśmiechał się do lekarki i gadał. Ale jak przyszło kłuć to tak płakał a ja razem z nim 😞te trzecie ukłucie to już w ogóle 😞 i jeszcze jak krew mocno leciała 😞 wyszliśmy z przychodni wsadziłam go to fotelika i od razu kima. Przyszliśmy do domu to położyłam go do łóżeczka i po 5 minutach się obudził to wzięłam go na ręce, przytuliłam on się uśmiechnął i zasnął 🙂 Wazy równo 6kg i 64 cm długi 🙂 a powiedzcie mi o co chodzi z tymi centylami?
I dziękuję bardzo, że trzymacie kciuki, Kochane jesteście 😘 mam nadzieję, że tak będzie zawsze już, że nie będziemy się kłócić.
A Kacper ma za dwa dni 3 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie udało mi się nagrac mojego skowroneczka ale będe próbowała, za to przez przypadek nagrałam małego diabełka jak krzyczy na mamę... kawałek tego filmiku jest i jest głupiej jakości bo cos poprzestawiałam w aparacie... i nie zwracac uwagi na moje ględzenie 😜
http://www.youtube.com/watch?v=Lbdn7XRtMIw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziulek - Mateuszek świetny! 😁 Jakbym Oliwkę widziała,i to chyba normalne,że jak się bierze apaat lub chce się po prostu nagrać brzdąca to nagle cisza... 🤨 Ale cieszą takie pogaduszki,prawda??Aha - co takiego nam zdradzisz po chrzcie?Ja już jestem niecierpliwa... 😮

Pszczółka - ślicznie wyglądasz,Alunia bossska,i tan wspólny żużel na bank musi być!

Ja mam 164cm wzrostu.Mogę liczyć na przyjęcie do klubu?? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale my wszystkie wysokie jesteśmy.JA też niskopienna (160 cm )hi hi
PszczółkoAlunia to mała księżniczka.Pięknie wszyscy wyglądacie. 😁
RadziuJa czym więcej bzdur mówię i robię z siebie idiotę tym Amelka ma większą radochę. 🤪
Wysaaby to co dobre trwało wiecznie.Trzymam kciuki 🙃
A my znowu sami 😞Andrzej wrócił do pracy na wyjeździe i znowu będzie tylko na weekendy 😞
Jak dzisiaj rano żegnał się z dzieciakami to raz że obudzili się obydwoje,to jeszcze Filipek błagał żeby nie jechał.I Andrzej się rozpłakał i zrobiło mi się go zal i odwieźliśmy go do Bielska i w piątek lub sobotę będziemy musieli jechać po niego.Co największą radość sprawi Filipkowi.

A tak w ogóle co tu nas tak mało,i jakoś tak "dużo"piszemy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

No to i ja w szeregu się bym nie wyróżniała bo u mnie też 160 i ani centymetra wiecej 😜

Oleńka szerokiej drogi Wam życzę i żeby Elano całą smacznie przespał 😉

Wysa super że u Was lepiej 🙂 oby się nic nie zmieniło - trzymam kciuki 🙂

Pszczółko fajna ta Wasza rodzinka 🙂 I Alunia jak laleczka 😆

Radziu Mati suuuuper 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka pooglądałam nareszcie wszystkie fotki Majeczki na aguagu, matko jaka ona jest boska... zapytaj jej czy chce zostać moją synową 😉
I tak patrze na nią i stwierdzam że z Mateusza leń jest bo on tak ładnie głowy na brzuchu nie podnosi tylko się wścieka...
I pytanko, co Wy macie pod Majeczką w czasie kąpieli, cos dmuchanego? I czy ona jest w wannie czy w wanience małej? Bo u nas ciągle trzeba Mateusza trzymac z każdej strony przy kapieli i średnia to dla wszystkich zabawa... kurcze jakby któras z was nagrała kiedys kapiel bobaska to by fajnie było 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia Maja mówi że tak 😁
Co do kąpieli to najpierw kąpaliśmy w małej waniennce na stojaku, ale nasza wanienka ma garba na środku na rękę i w zasadzie nie jest wygodna, więc kąpiemy Maję w dużej wannie, a to pod pleckami to leżaczek - coś podobnego do tego http://cgi.ebay.co.uk/Summer-Infant-Fold-N-Store-Baby-Bather-Bath-Sling-NEW-/250673776726?cmd=ViewItem&pt=UK_Baby_Baby_Bathing_Grooming_LE&hash=item3a5d524856 chociaż można kupić bardziej wypaśne takie jak np ten http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0986344/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/3|14417537|Feeding+and+bathing|14417596/c_3/4|cat_14417596|Bathing+and+potty+training|14417599.htm . U nas minusem jest to, że musze co jakiś czas Maję poprawiać bo się jej delikatnie dupka zsuwa do wody 😜
Musicie dziewczyny założyć profile na aguagu bo ja z nudów to obce dzieci oglądam a tak bym Majówkowe oglądała 😁 no i dziękujemy za komplementy 😜
Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Emileczko kochana wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 3 m-cy dla Ciebie i Mamusi Kasi


Jutro Kacperuś ma mini urodzinki...
A dziewczynki powiedzcie mi jeszcze jak sobie teraz radzicie z uszami przy kąpieli? Bo Mateusz się tak potwornie kręci że choćbym go nie wiem jak obkładała to zawsze mi wsadzi ucho do wody i dlatego go musimy trzymac jak noworodka bo sie o te uszka boję... No i czy wasze dzieci też sie tak wiją podczas kąpieli? wczoraj oglądałam filmiki na you tube i te wszystkie dzieci w wieku Matusia to tak spokojnie przy tej kąpieli i na przewijaczkach lezały a u nas to istna walka zapaśników... trzeba go bardzo pilnować zeby z przewijaka sie nie zsunął tak mi sie nogami odbija... przy przewijaniu i karmieniu to on takie cuda ciałem wyczynia że masakra... dlatego chyba tez karmienie trwa 30 min standardowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪

Emilka dziękuje. Jaki piękny bukiet 😉
Mateuszkowi też życzymy wszystkiego naj naj. Samych radości 😘

Usmialam sie z filmiku Matiego - no super! A Emilka wielkie gały zrobiła, obserwowała i słuchała 😁 😁

Emi zaserwowala mamie w nocy 2 pobudki 😲 😲 ostatni raz tak było ponad miesiac temu 🤢

Emilce za kazdym razem zamocza sie uszka, bo obracam ja z brzuszka na plecy i odwrotnie. potem robie fale na wodzie jej cialkiem i ma radoche 😁 😁 po kapieli latwo wysuszyc uszka wacikiem... Przeciez takie dzieci nurkuja

Radzia tak samo jak Gabis jestem ciekawa co nam powiesz po chrzcie ☺️ ☺️ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja własnie siedze na aguagu i tworze albumy... Zainspirowała mnie Izulka... kocham sie bawić w takie rzeczy, szczególnie jesli chodzi o Mateuszka...
A ta wiadomośc po chrzcie to nic takiego waznego, ale nie chcę zapeszać... 🙂
Czekam aż Bąbel sie obudzi i idziemy na spacerek... Kasiu a jak normalnie Emilka sie budzi? Bo ja nie wiem od czego to zalezy, zawsze kładziemy Mateusza o tej samej godzinie i zjada tyle samo mleka a raz przespi do 4 a innym razem do 2... dziś do 2 i potem o 6 znowu pobudka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😘
Emilciu i Mateuszku Wszystkiego Najlepszego Bąbelki Kochaniutkie 🙂 Och jak ja kocham te nasze majowe dzieciaczki 🙂
A Mateusz jaki krzykun hehe uśmiałam się 🙂
Co do uszek to ja już od dawna nie zwracam na nie uwagi 🙂 zamoczone w wodzie ma już od prawie miesiąca i to całe bo nalewamy dużo wody 🙂 Bo tak jak Kasia napisała, że takie dzieci nurkują 🙂 Bardzo chciałabym właśnie wybrać się na basen z Kacprem i się przekonać.
A my od wczoraj walczymy z gorączka 😞 😞 😞 Kacper ma 39 stopni i czopki nie obniżają zbytnio i robię mu zimne okłady na czoło 😞 muszę koło niego ciągle leżeć i dotykać bo inaczej płacze 😞 tak jakby śpi ale nie śpi 😞 i non stop pomrukuje 😞 dobrze, że nie ma biegunki ani wymiotów 😞 a Wy kiedy macie drugie szczepienie? bo przecież Emilka i Mateusz jeden dzień starsi są?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysulko my drugie szczepienie mamy dopiero 24 sierpnia... az się boję... po pierwszej nam płakał wieczorem bo go nózia bolała, teraz dam czopek od razu...
A dajesz Kacperkowi duzo pić przy tej gorączce? Bidulek malutki... całuski od cioci Radzisławy i Mateuszka... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...