Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie chce pić ale pije mleko więc na pewno tak się nie odwodni bo lekarka mówiła, że mleko modyfikowane jest podobne do tego z piersi. I w ogóle nie trzeba dawać pic, chyba, że podejrzewamy, że chce. Ja tez dałam czopek przed, ale to nic nie dało. Już od wczoraj dałam mu czopki a można tylko 3 na dobę i nie wiem co robić 😞 teraz zasnął, ale ciekawe na jak długo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radziu to jak zrobisz album na aguagu to koniecznie pokaż, bo Mateusz taki słodziak, że można go ciągle oglądać 🙂 Ja pamiętnik Wasz często przeglądam 🙂
A Majusia też słodziutka 🙂 i te zdjęcia w koszu wiklinowym hehe 🙂 cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka zasypia o 21 i standardowo nudzi sie o 3,4 na mleczko, potem spi do 6 - 7 smieje sie do sufitu dostaje mleko i juz rozpoczyna dzien. A dzisiaj obudzila sie o 1:30 mlczko, potem 4 - mleczko i wstała po 6 🤢 🤢

Wysa my już mielismy drugie szczepienie i bylo gorsze od pierwszego 😞

Biedny Kacperek, to po tym szczepieniu gorączkuje. Dajesz mu paracetamol w czokachl? Mi tak kazała lekarka gdyby po szczepieniu pojawiła się gorączka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daje mu paracetamol ale tez nie mogę za dużo 😞 własnie dlatego sie martwie że temperatura nie spada.Bo miał o 7 rano 38.9 i dałam czopek a teraz mierzyłam to 39.1 😞 No właśnie i to drugie szczepienie gorsze tak jak u nas bo przy pierwszym troszke zapłakał i nic mu nie dolegało. A Emi nie miała temperatury?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ja mysle że powinnas przynajmniej zadzwonic do przychodni, a najlepiej iśc do lekarza... nie wiem zresztą bo ja to bym pewnie panikowała...
A u nas tak późno to szczepienie bo u nas wprzychodni jest dziwnie... Mateusz nie miał tez pierwszego w 6 tygodniu tylko w 8 a potem powiedzieli że nie wczesniej niż za 6 tygodni... więc chyba jak nas zapisywali to wiedzieli co robią... na to liczę...
Album gotowy tylko próbuje wstawić suwaczek i mi nie wychodzi...
http://mateusz-buchalik.aguagu.pl/
Wysa jak dodałas ten suwaczek?
Izulka i Wysulka dodałam wasze albumy do ulubionych... wiem że Pszczóla tez miała, więc poprosze o linka :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[size=]Wszystkim dzisiejszym solenizantom wszystkiego co najlepsze i dużo dużo zdrowia i pociechy z rodziców!! 🤪

U nas na szczęście nie ma jeszcze problemu ze szczepieniem bo mamy odroczone na koniec sierpnia.
Wysa ja bym się skontaktowała na twoim miejscu z lekarzem,bo ta gorączka dosyć wysoka i długo się już utrzymuje.
Ja panikuje przy drugim dziecku bardziej niż przy pierwszym a miało być na odwrót. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście znowu sesja w sypialni 😁 bo tam największe łóżko

Dzisiaj pierwszy raz trafiła gryzakiem do buzi - no tak 3 miechy zobowiązują 😁 😁

[URL=http://img7.imageshack.us/i/dsc0041uu.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4930/dsc0041uu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, Mati - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😁
z tym moczeniem uszek Wy już tak normalnie moczycie? Kurcze, za każdym razem jak Ali ucho się zamoczy to mam stresa 😞 chyba to też przez to że miała z jednym uszkiem probloem i teraz boje się powtórki... Ale może rzeczywiście... i nic się nie dzieje u Waszych maluszków?
My szczepienia mamy przesunięte o tydzień. Ze względu na tą wizytę u kardiologa.. dzwoniłam do przychodni się dowiedzieć kiedy robić ekg i jak powiedziałam ze tego samego dnia mam jeszcze szczepienia to babeczka powiedziała, żebym szczepienia odpuściła bo nie ma co dziecka męczyć... A tak to cały dzień by po lekarzach chodziła z nami....
Wysa, biedny ten Twój Kacperek 😞 kurcze chyba wszystkie dzieci gorzej znoszą drugie szczepienie 😞 aż się boję co nas czeka...
Radzia - no ja właśnie nie wiem jak tam dodać do ulubionych 😮 a już wcześniej chciałam... a link do nas na aguagu jest w suwaczku 🙂
Emi śliczna 😁 kurcze, a moja Ala nie chwyta tak ładnie gryzaków... hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mierzyłam temperaturę dla Kacpra w pupce więc jeszcze trzeba odjąć 5 kreseczek bo dzwoniłam do pediatry. I daje mu paracetamol w czopkach i ona pyta ile a ja mówię że od wczoraj dałam 3 to ona mówi że trzeba teraz dać 1,5 bo już za mało 50mg. Oby wasze dzieciaczki nie miały goraczki 😞 Emi nie miała dobrze.
A Emilka słodka 🙂 taki fajniutki Pucuś 🙂 mój Kacper to taka chudzinka 🙂 A ile Emi waży i mierzy? a i ile pije mleczka? 🙂
Ja nie mam stresa co do uszek bo można Pszczółko można 🙂 Chyba, że dziecko ma zapalenie ucha ale Ala je miała już dawno więc spróbuj. Ja też się bałam ale już mi minęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczki i uściski dla Emilki i Matiego 😉

Oj biedny Kacperek z tą temperaturą 😞 Maja miała temperaturę po pierwszym szczepieniu a po drugim było jakoś lepiej ale od razu dałam jej calpol więc może dlatego 🤨
Radzia na pewno wiedzą co robią z tymi szczepieniami. Maja też miała pierwsze szczepienie w 8 tyg. Słyszałam że szczepienia można przesuwać ale nigdy do przodu - więc lepiej poźniej niż wcześniej 😉 a poza tym to Mati na aguagu cud miód malina 😁
Kasiu Emilka to taki słodziak mały że nie mogę 😁 no i te włoski - cudo 🤪
A ja kupiłam ostatnio chustę i wlaśnie dzisiaj dostałam i jest super!!! Mam już jedną taką zwykła i jest do bani - nie dość że ciężka, wielka i dużo miejsca zajmuje, to Maja za nic nie chciała być w niej noszona - a ta normalnie jest superowa 🤪 z cienkiego materiału, super szybko się ją zakłada, o niebo mniejsza - mieści się spokojnie w torebce i co najważniejsze Maja zachwycona 😁 jak zrobie jakies zdjęcie to Wam pokaże 😁
idę obiad robić 🙂 dzisaj dyspensa na jedzenie - robię placki ziemniczane 🙂 nie robiłam odkąd rozstępów wszystkie dostałyśmy 😜
😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Emilka jest poprostu boska... piekna jest, napatrzec się nie mogę na te dzieciaczki majowe... maj piekny miesiąc to i dzieciaczki ładne, nawet te co sie troszkę pospieszyły 😁
A w aguagu trzeba się zalogować, wejśc na dany pamiętnik i nad albumami jest "dodaj do ulubionych" i gotowe... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...