Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie to moi rodzice Mariuszem od początku byli zachwyceni, moja mama nawet specjalnie dla niego krokiety robiła ot tak po prostu i mówiła "to dla Mariuszka" do tej pory tak jest 🙂 ogólnie pomagamy sobie. Natomiast z rodzicami Mariusza to na początku tak czułam się obco w sumie to z teściem nie mam kontaktu Mariusz też nie bardzo, jak znim mieszkaliśmy to w jakiś weekend nas nie było a on dla wódki sprzedał nasze akwarium z rybkami, 😠 próbowaliśmy mu pomóc ale on nie chce się leczyć do pracy nie pójdzie...ehhh ile my łez wylaliśmy 😞 teściowa na początku mnie denerwowała jakoś tak się czepiała wszystkiego że zupa zasłona kotlety nie do smażone, pranie źle rozwiesiłam itp a rok przed ślubem byliśmy w anglii żeby sobie trochę dorobić na wesele i przy jakieś rozmowie ona do mnie powiedziała czy nie mogę poczekać ze ślubem bo ona to miała 26lat jak brała ślub a nie 23 😮 to jej odpowiedziałam że przecież ja nie z musiłam Mariusza do ślubu owszem rozmawialiśmy o tym, on się oświadczył a ja przyjęłam więc oboje tego chcieliśmy...powiedziałam o tym Mariuszowi bo jakoś mi się tak przykro zrobiło i on porozmawiał z mamą to później już nic nie wspominała, ale wkońcu jakoś jej przeszło i już poźniej Kamilka to dobra dziewczyna dobrze robi to dobrze tamto nawet córciu teraz jak była to mówiła na mnie 🙂 w małym też zakochana wczoraj wysłałam jej zdjęcia krasnala mówiła że we wrześniu lub październiku kupi nam bilety żebyśmy przylecieli do niej bo się stęskniła za hałabałką 🙂 więc tak to jest z tymi teściami i rodzicami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Beatko - Amelcia śliczna i duża już dziewczynka,buziaki dla niej! 😘

Radziu - Mateuszek to mały przystojniaczek,oj nie opędzi się od dziewczyn jak podrośnie... 🤪

Wysa - kochana,smutne to co piszesz o swoim małżeństwie,ale może faktycznie jak mówisz było za wcześnie,tylko że ja jestem podbnego zdania jak dziewczyny,że się jeszcze dotrzecie.My z Marcinem jesteśmy 8 m-cy po ślubie a razem rok i 2 miesiące i też ciągle się docieramy,ale kochamy się mocno i zawsze pomimo ostrych starć,przytulamy się i godzimy,czasem z rozmową a czasem pewne sprawy pozostawiamy takimi jakimi są.Oboje uczymy się życia we trójkę,uczymy się być rodziną.W każdym bądź razie ja Wam kibicuję i trzymam kciuki za Was,wierzę,że będzie dobrze.

U nas też pogoda barowa,co prawda nie pada,ale niebo zachmurzone,spacerek zaliczyłyśmy z Oliwką a teraz gadulimy,Mała mnie zaczepia jak z Wami teraz piszę...słodziak mój mały... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mam takie małe pytanko:jakich chusteczek nawilżannych używacie??Bo ja testuję wszystkie po kolei i póki co sama nie wiem które wybrać.Ważna jest cena,ale jakoś Pampers mnie nie zachwycił choć mieliśmy ich dużo,bo też w prezencie dostawaliśmy,Huggis beżowe,bambino,Happy,Nivea,teraz Tami Baby (a todlatego,że też dostaliśmy 4 paczki w prezencie i trzeba to zużyć).Póki co w miarę dobre były Huggis i Bambino.Wkurza mnie,że one szybko wysychają,że jedne są tak cienkie,że się drą przy wycieraniu,o kiepskim zapachu nie wspomne...Więc z ciekawości: jakich używacie chusteczek?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś my uzywamy od początku Nivea i jestem z nich zadowolona bo sa mocno nawilżone, mielismy raz z Biedronki, nie byłam zadowolona, teraz kupiłam z Lidla na próbe ale jeszcze nie używałam, miałam Pampers bo dostalismy ale nic nadzwyczajnego... a Nivea kupujemy 3-pak i w sumie cenowo wychodzi tak w miare, nie najtaniej, nie najdrożej a lubię je...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy właśnie ze spacerku Hałabała grzeczny całe 3h spał 🤪
my aktualnie mamy chusteczki z biedronki i jak dla mnie są dobre, i ładnie pachną te zielone z lanoliną, bo są jeszcze lawendowe, z lidla na początku dostaliśmy i nie jestem zadowolona są jakieś takie małe i za bardzo pachnące strasznie mnie drażniły w nos przy przewijaniu kichałam i kichałam 😁 pampers też mieliśmy. Wypróbuję jeszcze te z Nivea.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś ja miałam z Nivea i te jasniejsze i te ciemniejsze, róznią sie tym że te jasne sa bez zapachu... jak dla mnie te ciemniejsze lepsze bo ładnie pachniały ale raz kupilismy te jasne bo były tansze ale teraz wiemy dlaczego... a z Biedronki miałam własnie te lawendowe i ten zapach mi się nie podobał...
Własnie wróciliśmy z zakupów i w końcu kupiłam Pampersy 3 i nie żałuję... mam jeszcze pół paki dwójek ale na noc będe mu trójeczki zakładac niech siura do woli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
My używamy tych [URL=http://img687.imageshack.us/i/73760778.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1046/73760778.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Próbowałam mnóstwo innych, ale cały czas wracam do tych 🙂
A z pampersa mialam 1 paczke i myslalam ze je wyrzuce.... jakies sztywne 🤢

Radzia powtorze sie.... Mati jest boooski !!! Idealna buzka do reklam... nie myslalas o tym?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny az mi normalnie ciepło sie robi jak tak piszecie.... no on dla mnie jest sliczny, ale to normalne, nie jestem obiektywna bo to przecież moje dziecko.... o reklamach nie myślałam Kasiu... może powinnam, niech brzdąc zarabia na mleko i pieluchy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Radzia jak już wcześniej mówiłam zaklepuję Mateuszka na mojego zięciunia 😜 Boski jest

Beatko - Amelka cudo takie 🙂 Słodziak

A ja właśnie dzisiaj myślałam o chusteczkach 🙂 do tej pory używaliśmy Pampers sensitive z aloesem ale nie wiem dlaczego 🤔 bo zapach to mają niespecjalny 🤨 zostały mi już tylko 2 niecałe paczki więc dzisiaj kupiłam huggisy te beżowe, ale miałam jeszcze te co Kasia dzisiaj ich spróbowałam - pachną znacznie lepiej niż pampersy 🙂 no i chyba jakieś takie większe są niż pampersy 🙂
My dzisiaj poszłyśmy na szczepienie i szok bo mała jak tylko weszłyśmy do gabinetu to w ryk 😮 taka się dzikuska zrobiła że jak tylko się nad nią ktoś nachyli obcy to trudno ją uspokoić 🥴 aż się zapowietrza bidulka 😞 następnym razem na pewno nakleję te plastry.
A jutro Maja ma pierwszą imrezkę 😜 idziemy do kuzyna - jego synek skończył wczoraj roczek 🙂 a imprezka będzie łączona bo w zeszłym tygodniu znajomemu urodziła się córeczka więc okazja do świętowania podwójna 😁
No i chyba w końcu udało mi się kupić odpowiedni dla Mai smoczek 🤪 żebym tylko nie zapeszyła 😜 ale skubana wie co dobre bo ten jest najdroższy ze wszystkich 😜
No nic chyba się pójdę położyć bo nie wiem co będzie w nocy po tym szczepieniu 🥴 mam nadzieję że będzie ok
Buziaki Rumunki 🙂 (ale trzeba przyznać że spakować rzeczy do szpitala to pikuś w porównaniu z tym co trzeba wziąć ze sobą na urlop z maluchem 😜 )
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia jejku jaki Mateusz ma śliczny buziolek 🙂 I jest jeszcze taki malutki przynajmniej tak mi się wydaję 😉
Gabiś mam nadzieję że coś się zmieni. Mąż przyszedł z pracy i jeszcze gorzej się pokłóciliśmy 😞 Poszłam sama na spacer o 16, wróciłam wykąpałam Kacpra nakarmiłam i śpi. Powiedziałam dla męża że jutro jadę żeby odpocząć ale nie mam gdzie 🤨 Koleżanka najlepsza wyjechała do chłopaka na Ukrainę (jest murzynem) i teraz nie mam gdzie pojechać eh. Ale jutro pójdę na cały dzień żeby się martwił i będę chodzić. Wezmę dla Kacpra wodę w termosie i tyle.
My używaliśmy chusteczek Bambino, Pampers i Dada z biedronki i Cleanic. I powiem tak. Pampersa miałam 3 rodzaje i tylko pomarańczowe śmierdzą to nie bardzo mi pasują a niebieskie i sensitive są dobre. Bambino też fajne mokre i Dada są dobre jak za taką cenę a Cleanic nigdy więcej! Najgorsze chusteczki jakie mogą być. Twarde, suche i śmierdzące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam kciuki, zeby Majeczka nie cierpiała po szczepionce 😘

Wysa no to faktycznie śpioszek z Kacperka 🤪 20 h ładny wynik 🤪

Kurde moze nie rob tak ze sobie wyjdziesz i mąż sie bedzie martwił... jeszcze mu coś odbije i zrobi z Ciebie najgorszą, że jesteś nieodpowiedzialna itd 🤔

Kurde Emi cos nie umiala zasnac... dopiero jak jej przytrzymalam 10min smoka to zasnela... mam nadzieje ze na dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...