Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jeszcze nie wyszłyśmy bo Emila zasnęła

Karola super fotki 😉 Super, że Oliwka ma takich zakręconych rodziców 😁

Radzia 🤪 Emilka dokładnie wczoraj też pierwszy raz się zaśmiała na głos... jak dorosła zachichotała 🤪 Dalej ją rozśmieszałam ale już nie chaciała tak zrobić... No tak nasze dzieciaczki urodzone w tym samym terminie, to i postępy w rozwoju w tym samym czasie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry,

u nas od rana prądu nie było,czyli neta też nie i dopiero teraz jestem na chwilkę.

Kasia jak tam Emilci szczepienie?

A Oliwka jakaś taka marudna jest,jakaś mocno ciepła,sprawdzałam gorączki nie ma,ale taka jakby rozpalona,w samych bodziakach ubrana a mimo to gorąca.Mocno się ślini,więc może zęby,ale troszkę w to wątpię,bo wtedy jakąś gorączkę na pewno by miała.Sama już nie wiem o co chodzi. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, my mamy dzisiaj pierwsze szczepienie i trochę się obawiam jak to będzie. Bede pewnie płakac razem z Elano. Mam nadzieję, że zniesie to w miarę dobrze...
Izulka, fajnie, że też jesteś "poddaną miłościwie nam panujacej Królowej" 😜
Chociaz dzieli nas troche kilometrów, byłam kiedyś w okolicach miasta, w którym mieszkasz.
Miłego dnia życzę wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane,
u mnie od rana coś się dzieje.. siedzę na necie i załatwiam sprawy, a to z jednym bankiem, a to z drugim, odpisuję na zaległe maile, zamawiam serwis, składam reklamacje... i tak w kółko - a dziś jeszcze muszę iść do banku, do sklepu za jakąś sukieneczką dla Małej na chrzest no i wieczorem na kolejną katechezę przed chrztem.
Pisałam Wam że u mnie w parafii są dwudniowe seminaria dla Rodziców i chrzestnych 🙂 wczoraj były pierwsze. Spotkanie trwało ponad godzine, było ok 25 osób i tylko kilka par było bez dzieci a tak to wszyscy z wózkami albo nosidełkami - takie małe przedszkole sie zrobiło 🙂 no i dziś jeszcze raz a jutro trzeba iść z dokumentami do kancelarii parafialnej i zaklepać termin na niedzielę.. Coś mi się wydaje że teraz będzie przynajmniej z 10 chrztów, bo z tego co widziałam to większość się szykuje na tą niedzielę....
Oleńka - witaj w naszym gronie 🙂
Gabiś - to ta Twoja kuzynka rzeczywiście mocno nieodpowiedzialnie podeszła do sprawy.. chodzi mi o to że wiedząc że macie maleńkie dziecko powinna przypilnować swojego urwisa i trochę pilnować zegarka i nie siedzieć tak długo 😮 a poza tym ja też się nie dziwię że mały nic jeść nie chce, jak co chwile podjada słodkości...
A jak Ci się żużel podobał? 🙂 moim zdaniem było nudno.. aż w pewnym momencie dopingowałam Czechom żeby trochę punktów zdobyli 😜 oczywiście cieszę się że Polacy wygrali, ale to było do przewidzenia 😁 wczoraj oglądaliśmy drugi półfinał to już było ciekawiej bo tam nie dość że fajnie się tasowali na torze, to różnice pkt były niewielkie 🙂 ale nie obejrzeliśmy do końca, bo nam net padł :/ i teraz musze korzystać z tego na karte, a jutro ma przyjść facet z serwisu i sprawdzić co jest nie tak 😠
Radzia - gratuluję zakupu sukienki na weselicho 😁
Wysa - tak piszesz że masz otyłość pierwszego stopnia... a tego na prawdę nie widać!! Ja Ci powiem że jak ja na siebie patrzę, to laski nie widzę, ale siebie zakwalifikowałabym do nadwagi... a jakbym przeliczyła wagę do wzrostu to złapałabyś się za głowę! 😜 bo u mnie jest tak że i ja i moja Mama ważymy więcej niż wyglądamy 🙂 nawet jak chodziłam na bilanse w szkole to lekarze zawsze się dziwili i dwa razy sprawdzali czy waga na pewno dobrze pokazuje, bo wyglądało im że na skali jest za dużo w stosunku do tego co widzieli przed sobą.. nie wiem skąd takie coś - moja mama mowi że po prostu mamy cięzkie kości 😜 może to i prawda, bo gdzieś te kilogramy są 😜 dlatego ja bardzo rzadko patrzę na wagę, a częściej w lustro 🙂 a wskaźnik BMI omijam szerokim łukiem 🙂
Co do rozstępów to moje już ładnie bledną - aż jestem zaskoczona że tak szybko i skutecznie 🙂 Na początku były takie duże i ciemnofioletowe, a teraz te duże są tylko czerwone, niektóre różowe, a niektórych już nie widać 😁 oczywiście tak jak pisała nasza specjalistka od piękności Beata 😜 - nie znikną całkiem bo to blizny, ale są na prawdę mało widoczne 🙂 mam nadzieję, że z czasem wszystkie mi tak zejdą 🙂 a zdecydowałam się na krem na rozstępy Mustela.. tani nie jest ale widzę że warto było zapłacić 😁 a na bliznę na razie nic nie stosuję..
Netinetka - super ze na razie urlop sie udaje 🙂 oby Blanka caly czas byla taka grzeczna 🙂

PS. Radzia - Twój sposób z otwieraniem drugiego okienka i odpisywaniem w trakcie czytania jest rewelacyjny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłyśmy
Histeria niesamowita 😮 🤔 😮
Biedactwo...
Lekarka powiedziala ze po tej szczepionce jest gorzej niz po pierwszej... dzieci czesciej sa marudne, goraczkuja...
Dalam Emilii czopek... pierwszy zostal wypchniety przez kupke, no a drugi juz sie zadomowil w tej malej dupci

po szczepieniu musialam bezsensownie jezdzic autem przez godzine, bo Emilka tylko w ten sposob sie uspokoila i zasnela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze.. a ja się martwię, bo szczepienie nam wypadło dokładnie w ten sam dzień na który mamy już dawno umówioną wizytę u kardiologa 🤢 jak u mnie będzie też histeria to nie wiem jak badania wyjdą 😞 ani jednego, ani drugiego nie mogę przesunąć 😮
Dobrze że samo ekg będzie robione w inny dzień - tak mi się przynajmniej wydaje, ale to muszę zadzwonić do przychodni i się dokładnie dowiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda tych naszych małych szkrabów jak tak płaczą.Przed nami niestety jeszcze wszystkie szczepienia.Na razie mamy odroczone na dwa m-c ,a później zobaczymy.Pod koniec Sierpnia się dowiemy czy się kwalifikujemy na darmowe szczepienia czy nie.A mówią ile to profitów gwarantują wcześniakom.Jak na razie jedyny profit to że jesteśmy pod opieką świetnej specjalistki neonatologicznej.I dostajemy mnóstwo skierowań na różnego rodzaju badania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A do nas jutro się zwala rodzinka i bedzie sporo zamieszania... kuzyn z żoną i dwójką dzieci i teściu kuzyna... na szczęście tylko na jedną noc ale materace i tak pójda w ruch... ale fajnie, bo dawno tego kuzyna nie widziałam, teraz mieszkają w Irlandii od kilkunastu już lat a tak ogólnie sa z Nysy więc nawet jak byli w Polsce to do nas nie przyjeżdżali...
Pazury zrobione.. idę sprzatać póki Mateo kima...
Pszczółko ciesze się że Ci się mój sposób czytania i odpisywania podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka może na zdjęciach nie widać otyłości ale żebyś zobaczyła mnie na żywo... Mam ogromną pupę i uda i po porodzie doszedł do tego jeszcze brzuch wielki eh. U mnie to jednak nie kości tyle ważą 🙂 Kacper spał na mnie na brzuszku, wstał zjadł i znowu od razu kima, nawet jak wzięłam go do odbijania to spał i nie odbiło mu się.
Ja dziś zmierzyłam Kacpra haha. Położyłam go, odznaczyłam markerami i zmierzyłam metrówką 😁 Wyszło mi 66 cm ale jest możliwość że więcej bo nóżek nie miał rozprostowanych do końca 🙂 Zresztą zauważyłam że on rośnie raczej wzdłuż a nie w szerz. Będzie wysoki jak jego tata 😁
Nie wiem co to jest ale od kilu dni Kacper ma czasem dziwne kupki. Dziś np tak mocno się napinał, patrzę a tu tylko taki przezroczysty zielonkawy śluz 🥴 Wcześniej też często ma takie kule jak zatwardzenie i zielone.Najpierw idzie twarda kupa a potem żółta luźniejsza hm. Karmię Nutramigenem więc nie wiem skąd to się bierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia a ile ważysz? bo ja schudłam i ważę 77.5 kg więc przede mną jeszcze 17.5 🥴 wzrost mamy taki sam. I Ci mogę powiedzieć że naprawdę super wyglądasz 🙂 możesz nałożyć spódniczkę itd a ja mogę pomarzyć.... noszę non stop dżinsy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ja w tej chwili ważę 72 kg i mam 160 cm wzrostu... ja musze zakładac spódniczki bo mam bardzo brzydkie uda i spodnie mnie pogrubiają... ale spódniczka musi być albo długa albo za kolana bo mówię Ci że nogi mam okropne... reszte jakoś potrafię zaakaceptowac, nawet oponkę na brzuchu, ale wszystko bym dała żeby mi ktos powiedział jak pozbyć sie tych ud z cellulitem... ja nawet jak wazyłam 55 kg i na twarzy wyglądałam jak smierć to uda miałam nadal nieładne... taka już moja uroda 🤨 moja mam ma takie same...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia przed ciąża to ja uda miałam jeszcze jakos tam wyglądające ale teraz... masa rozstępów i na łydkach też. Ja tez mam 160zm wzrostu i widzisz więcej od Ciebie ważę więc mozesz mnie sobie wyobrazić 😆 Trzeba brać się do roboty 🙂 Może razem? 🙂 będzie łatwiej hihi 😉
A to nasz pamiętniczek: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/#owner:wysa22;page:-1
Idę poprzytulać się do mojego Bobiczka bo wstał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysulko wspieram Cię w odchudzaniu bo jak się źle czujesz w swoim ciele to chocby milion osób Ci powiedziało że wyglądasz świetnie to i tak Cie to nie przekona... wiem, bo mam tak samo 😁
Kurcze te pamiętniki są rewelacyjne... Wysa widze że wykorzystałas pokaz slajdów, ja zostałam przy pojedynczych zdjęciach bo chciałabym to kiedyś wydrukować... super pamiątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🤪
My już wróciliśmy od mamy, wypoczywaliśmy na całego 😜 nie ma to jak u mamy 😁
W niedziele obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu 🤪, zrobiliśmy sobie wycieczkę do Łagowa-miejscowość z jeziorami, coś jak Międzyzdroje tylko tu w wersji jeziornej 😉spacerowalismy zjedliśmy ogromne puchary lodowe malutki byl grzeczny nie spał ale nie marudził cieszył się, bardzo miło i rodzinnie spędziliśmy dzień powspominaliśmy,że jeszcze rok temu byliśmy tam sami a w tym już z krasnalem 😉
Jak będę miała jeszcze większą chwilkę to wstawię wam fotkę i pochwalę się nową fryzurką 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...