Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam pytanie do tych z Was,któe walczą z ciemieniuchą: jakich kremów używacie lu innych specyfików?? My do tej pory smarowaliśmy główkę oliwką,wyczesywaliśmy i myliśmy szamponem,ale któraś z Was polecała krem na ciemieniuchę z serii AA Therapy ,kupiłam,użyłam 2 razy i .... nic nie pomaga (to już po oliwce lepiej było) a poza tym nos mi wykręca od smrodku tego kremu gdy go się nałoży na główkę...współczuję Oliwce,że to wdycha.

Ciemieniuchy jakiejś wielkiej nie mamy,początki,ale wolałabym zwalczyć ją od razu,a nie dopuścić do wielkich strupów.Tymbardziej,że Mała ma pokaźną czuprynę.

Możeie coś poradzić? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabis ja stosowalam z AA,rewelacja,zakladalam rano,tylko duzo tego kremu bo zosia tez ma sporo wlosow,wieczorem wyczesywalam potem mylam szaponem,za 3 dni ustapila,a bylo jej juz duzo az na czole bo po oliwce glowa brzydko pachniala i jej sie nasililo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwcia jak pięknie piszczy 😁 🤪 🤪 a nóżkami to juz niezle wywija 😁

Zosienka jaka mulatka... czyzby jezdzila juz w spacerowce? 🙂

Gabis u nas pom ogl jedynie krem z AA, wiec nic innego nie umiem doradzic 🤢

Moja nauczyla sie krzyczec/piszczec jak jest zla i pekam ze smiechu jak to robi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Na początek pozdrowienia z Rzepina 🙂
i Dla Oliwki Szymka i Zosieńki dużo zdrówka:*
Wysa dobrze że jesteś, bo naprawdę się martwiliśmy, jak tam relacje z mężem?
ale się dziś zdenerwowaliśmy na męża siostrę, okazało się że teściowa zaczęła naglę strasznie puchnąć i bez pogotowia i szpitala się nie obyło, przed chwilą dzwoniła ciocia Mariusza i się pyta jak tam mama czy już dobrze, Mariusz zdziwiony nic nie wiedział, a to było kilka dni temu...wkurzył się że siostra nic mu nie powiedziała, napisał smsa i czeka czy się odezwą, wkurzony bo to przecież też jego mama i ma prawo wiedzieć co się dokładnie stało...ehhh
No nic uciekam. Do później:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!!!
My już po 3 godzinnym spacerku, kupiłam po drodze ubranko do chrztu dla Mateuszka, tzn moja mama mu kupiła :o) Przymierzyłam i wygląda w tym tak bosko że się sama nad nim rozpływam 🤪
Najlepsze zyczenia dla naszych małych solenizantów :o) Dla Zosieńki z okazji 3 a dla Oliwci z okazji 4 m-cy :o)
Ja wczoraj dałam Mateuszowi troche marchewki, taką małą łyżeczkę może w sumie zjadł, smakowało mu strasznie, zajadał aż mu sie uszy trzęsły, ale wieczorem mi płakał okropnie i kupki nie umiał zrobić... myślicie że mogło to być po tej marchewce? Bo on mi nigdy tak nie płacze i kupy robi ładnie a tu nagle takie coś... dawałam mu Gerberka...
Wysa ja ze względu na to że dawałam mu tego naprawde malutko to dałam mu tak pomiędzy karmieniami, mniej więcej 1,5 godziny po jedzeniu i tyle samo przed bo on mi je co 3 godziny...
Gabiś o rany jaka fajna ta Oliwka Twoja... mnie jeszcze bardziej niz te piski rozbawiły te jej nogi, świetna jest 🤪
Anita a Zosia normalnie tez Ci w miarę długo spi? A jak nie to jak to zrobiłas że Ci tyle przespała... mój Matuś potrafił już spać 8 godzin a teraz znowu od dłuższego czasu budzi się 2 razy w nocy wrrrrrrr 😠 A Zosia jest taka ładniutka... i ma taka ciemną cerę czy tylko na zdjęciach tak wychodzi? Och już doczytałam że ma taka karnację 😉
Gabiś co do ciemieniuchy to ja też ją zwalczyłam kremem z AA, smierdział ale u nas pomógł rewelacyjnie...
Mateusz krzyczy tak jak Kasia pisze, jak jest zły to na nas pokrzykuje albo jak go nikt nie chce wziąć na ręce to najpierw piszczy a potem już aczyna krzyczeć i ja tez mam ubaw na maxa a dziecko się wkurza... 😁
Zaraz wgram filmik bo mi się go udało wreszcie nagrac z tymi okrzykami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosia tak spi od 10 dni,zasypia okolo 22 i spi do 5,6 bez nocnego karmienia juz jakis miesiac z tym ze wczesniej to bylo stopniowe 1 ,2,4 a teraz rano.Nawet jak zasnie kolo 6 popoludniu co jest malo kiedy to po myciu zasypia kolo 22.Za to w dzien spi malo,gora 15 minut,meczace to ale wole tak niz zarwana noc,tak mial moj brat z Szymkiem ktory byl na zdj eciu do 18mca zerol przespanej nocy ,czuwanie co 1,1.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia myślę, że to po marchewce Mati męczył się z kupką... marchewka tak właśnie działa. Jelitka muszą się przyzwyczaić. Ale powiem Ci że jestem pełna podziwu, że Mati wciągnął za pierwszym razem całą łyżeczkę 🤪 🤪 🤪 Suuuper 😎
Ja na razie zrezygnowałam z merchewki, bo Emi chyba jeszcze nie jest na to gotowa - za każdym razem histeria 🤢 🤢 Zmieniłam marchewke w słoiczku na soczek z Hippa z marchewki i dzisiaj dałam jej 15ml - na początku ta sama reakcja co przy słoiczku ale po chwili piła jak szalona, aż zaciągała powietrze z butelki, jak zabrałam to płacz 😁 😁 ale na pierwszy raz nie chcę za dużo dawać, bo mogą być bolesci brzuszku, jak u Mateuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech jak ja marze o dłuższym śnie... w dzien Mateusz tez spi mało, jedynie na spacerze trochę dłużej i ma jedną drzemkę na dzień ok 2 godzin... teraz go połozyłam to mi się po 20 min obudził i teraz zachwycony ogląda Muminki...
I zaczyna mi robić to co Oliwuś od Łajsoki... podnosi głowę a jak ma się czego złapać to cały się dźwiga i chce siadać... z dnia na dzien coraz więcej potrafia te nasze dzieciątka... łapie już wszystko co lżejsze do rączek... w wózku potrafi już sobie kręcić zabawkami i najmilsze to jak lezy a się nad nim pochylam to łapie mnie raczkami za twarz... strasznie to miłe jest ;o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ta łyżeczka to była taka specjalna dla dzieci, ona jest malenka i dawąłam mu po troszku i nawet nie wiem czy tego się nazbierała ta cała łyżeczka ale chyba dałam mu za duzo na pierwszy raz stąd te sensacje... ale na razie odpuszczam, poczekam znowu ze 2 tygodnie... daj znac jak Emi po soczku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Mati rozkosznie nosek marszczy!!! Bomba 🙂 i rzeczywiście piszczy fajowo 🙂 A Alunia ma taką samą koszulkę!!! I do tego takie fajne spodenaski 😁
Ja z marchewką pod wszelka postacią czekam do 4 miesiąca.. na razie jestem nieugięta 🙂
Zosieńka rzeczywiście ślicznotka i ta cera rzeczywiście taka oliwkowa 🙂 śliczna dziewczyneczka 🙂
Oliwcia z kolei tj. Radzia słusznie zauważyła fajnie nogami macha 😁 jakby do szpagatu 🙂
A! Od nas też wszystkiego najlepszego dla Oliwki i Zosi 🙂
U nas dziś przez cały dzień drzemki w domu, bo za oknem deszcz.. póki co nie wpłynęły one na długość spania w nocy 🙂 A Aluntek lubi sobie w dzień podrzemać 😁 oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAK was czytalam to troche mialam dola,bo Zosia to leniuszek,glowy nie dzwigala tylko lezala i ssala piesc,a dzisiaj jak gdyby nigdy nic zaczela wysoko i mocno trzyma.MAMtez maly patent na nia,gdy juz jest mega maruda i nie mozna ja ululac ani uspokoic to zawijam ja w jej rozek,troche smiesznie bo nogi wystaja ale zaraz odplywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...