Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny jestem w szoku, karmiłam teraz Mateusza i wziął mojego palca do buzi a tam ZĄB!!!! On dopiero 4 miechy skończył więc stawiałam na skok bo zębów to nawet nie oczekiwałam... a temu Dziabągowi dwa naraz ida na dole... nawet się nie slinił nadmiernie tylko to marudzenie od prawie tygodnia... szok szok szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo 🙂
WOW Mati gratulujemy ząbków 🤪 Oli za to na maksa maruda i tak non stop w nocy pociera pociera wkłada rączki przez sen , smaruje mu i dupa,tak się męczy nie wiem kiedy te żęby mu wyjdą bo już ciężko mi tak patrzeć jak się męczy 😞 na dole dziąsełka ma takie zgrubione i my tak się męczy, odkąd Oli skończył 3 miesiące później była trochę przerwa i teraz to strasznie...teraz znów się budzi i pociera rączką o buzię...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha a tu znów niespodzianka 🙂 a u nas krzykacz dam mu cyca i pomasuje dziąsła do oszaleć idzie 😞
Ps Radzia skoro zauważyłaś ząbka to teraz kasę dla Matiego szykuj 😁 u nas tak się mówi , że kto pierwszy zauważy ząbka daję jakąś kasiorkę 😁 😁lub prezent 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia gratulacje dla Matiego za dwa zęby.(Nie ma to jak kumulacja)

Majówki 2011 już widziałam!!! 🤪

A u nas,Filipek chory 😞 .Mam nadzieję że Amelka nie złapie nic od niego.A miałyśmy się w końcu zacząć szczepić.I znowu musimy odłożyć,bo nasza pediatra stwierdziła ,że Jak Filip jest chory to ona nie zaryzykuje i nie pozwoli jej szczepić .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaryzykowałam i dałam dziś Mateuszkowi kaszkę ryżową Hippa na noc... bez przyzwyczajania, wrabał całą miseczkę a to było 130 ml wody + 3 łyżki kaszki, bardzo to gęste, trzeba karmić łyżeczką, myślałam że zejdzie nam przy tej kaszce do północy ale super zajadał... mam nadzieję że jutro nie będzie problemu z kupką bo sobie w łeb strzelę... no i licze na to że pośpi dłużej niż do 1-szej w nocy...
No i strasznie marudny jest dalej... płacze, wygina sie, denerwuje... kupiłam mu żel na dziąsełka, mam nadzieje że przyniesie mu ulgę...
Dziekujemy za gratulację... a dzisiaj sie dowiedziałam że Mikołajek, ten duzy kuzyn Mateusza tez ma już ząbka!!!
No i tesciowa nam powiedziała że Piotrkowi pierwszy zab wyszedl jak miał 3,5 m-ca... a mi w 7 m-cu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
ja na razie nie wiem czy dam radę nadrobić zaległości, bo jak już w końcu znalazłam chwile żeby tu wejść to coś net mi zrzyna 😞 tak czy inaczej my już się meldujemy w Gorzowie 🙂
Słyszałam od Łajsoki że Mati ma juz dwa ząbki!!! GRATULACJE!!
Dzisiejszych solenizantów mocno ściskam i całuję 🙂 od Aluni oślinione CMOK CMOK 😜
Ja się zabieram za czytanie.. ile dam radę to przeczytam dziś, resztę najwyżej jutro 🙂

Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Net w miare się rozhulał, więc idę za ciosem 🙂
Ja widzę że tu jest masowe umawianie się na kolejne bobaski 😁 hehe my na razie nie planujemy, ale też nie wykluczamy 🙂 ale jakbym miała wybierać to bym mogła rodzić od lutego do maja 😁 chociaż moim zdaniem maj to i tak najlepszy termin 🙂
Agga - gratuluje osiągnięcia tak wspaniałych rezultatów w zrzucaniu wagi 😁 u mnie tak łatwo nie idzie 😞 A też karmię piersią... i się właśnie zastanawiam co będzie za dwa miesiące jak wrócę do pracy.... ale jeszcze chwila i też zaczniemy wprowadzać nowe rzeczy 🙂
Tak oglądam fotki Radzi i Kasi z tych wojaży i podziwiam te Wasze dzieciaczki 🙂 jakie one fajniutkie 😁 no i mamuśki widzę już też w pełnej formie 🙂
Ja jutro skopiuję w końcu zdjęcia z karty i powybieram jakieś i też Wam powrzucam 🙂 nam się udało skoczyć nad morze w sobote wieczorkiem 🙂 byliśmy tylko 1,5h ale warto było!! 😁
Moja Ala też ostatnio budzi się częściej na jedzonko w nocy i te z jest bardziej marudna, ale jeszcze nie jest tak źle - na razie wytrzymuję i jakoś daję radę ją ogarnąć, zagadać itp. zobaczymy co będzie dalej 😮

uciekam 🙂 Radzia - też czekam na fotkę tych pierwszych majowych ząbalów 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny moja gwiazda tez jakas ostatnio bardziej marudna i budzi sie w nocy a przeypiala juz prawie cale 😲 nie wiem czy przez zabki, bo po wpisie radzi sprawdzilam malej dziaselka i nic 😞 i tak sie zastanawiam czy to nie przez to ,ze sobie na coraz wiecej pozwalam z jedzieniem.... juz praktycznie wszystko jem poza smazonymi rzeczami, bo jakos mi nie wchodza!
ale z drugiej strony robi normalne kupki i w ogole 😮 sama nie wiem!
dzis w nocy pierwszy raz dostalam zapalenia piersi, obudzilam sie zalana mlekiem i z cyckiem jak kamien i zrobil sie guz wielkosci duzej sliwki!przestraszylam sie na maksa, bo nie wiedzialam, ze po 4 miesiacach regularnego karmienia cos takiego moze sie zdarzyc!a jednak...wiec obudzilam blancie i przystawialam ja co godzine, zeby to mleko sciagala i guz powoli znikal , ale dostalam temperatury i caly dzien masakra 😞 a najbardziej mi bylo jej szkoda, bo byla marudna a ja nawet nie mialam sily sie z nia bawic i tak sobie pomyslalam, ze jak nie daj bpze bede chora na jesieni, to maz musi wziac wolne, bo z temperatura nie da rady zajmowac sie bobasem!
czy wy w takie deszczowe dni wychodzicie na spacery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
Masakra...Mariusz wstał zakatarzony, kaszle...wczoraj jak z pracy wrócił, to mówił, żego łamie w kościach, głowa boli, cholera żeby tylko krasnalek niczego nie złapał 🤔 Pszczółeczko jeśli Mariuszowi nie przejdzie to trzeba będzie przesunąć spotkanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...