Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Wszystkiego naj naj Elano 🙂 Rośnij duuuuży i zdrooowy 😘
Moje gg 3887590 🙂
Radzia a co to jest to muzyczne koło bo jestem ciekawa ☺️ ?
Blabla biedactwo z tymi zastrzykami 😞 dobrze że w domu to lepiej znosi 😞 a co do zastrzyków to ja do dziś pamiętam jak z siostrą byłyśmy małe i przyjeżdżała do nas zielonym maluchem taka strasznie gruba pielęgniarka robić nam zastrzyki i my zawsze zamykałyśmy się w łazience i tato musiał drzwi kombinerkami otwierać 😁 i jak już otwierał to ona nam ściągała spodnie i rzucała strzykawką tak jakby w lotki grała 😁 Boże trauma do końca życia 😁
Ale ten Oli to siłacz mały 🤪 Super zaraz będzie śmigał na dwóch nóżkach 😉
Moja siostra kupiła bilety i przyjeżdża do nas z mężem i Martynką na całe 3 tygodnie 🤪 już się nie moge doczekać 😁 ale to dopiero pod koniec stycznia 😞
A ja dzisiaj pojechałam ze szwagierką na wyprzedaż zabawek i niedługo to chyba będę musiała drugi dom kupić bo nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszczę ☺️ już nie pamiętam kiedy sobie coś ostatnio kupiłam 😜
Buziaki dla wszystkich 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po wizycie gości - Ala pogadała sobie z Radziem 🙂 ale była bardzo spokojna i grzeczna, potem się rozgadała i rozśmieszała kolegę 😉 Teraz wykąpana śpi już. Nie nagrałam w końcu dziś jak się bawi klocuszkiem w garnuszku 😜 bo w końcu nie było kiedy.. ale myślę że już jutro powinno się udać 🙂
Dziś byłyśmy na dosyć długim spacerku i jak już wracałyśmy, to Alunia znudziła się pozycją leżącą i w końcu ją poprzekładałam, pozmieniałam co trzeba, zapięłam pasami i wracałyśmy już w wersji spacerowej na siedząco 😁 ale radocha była aż pod sam dom 😜
Fajnie że z Blancią już lepiej 😉 oby tak dalej!!!
Wasze gg już pospisywałam i zaraz będę się odzywać 🙂 moje jakby co to 1058453 😉 tyle nam się teraz tych numerów nazbierało, że naprawdę można robić konferencję on-line 😁
Co do Mam talent to ja oglądałam tylko pierwsza edycję chyba.. a reszta to albo spiewające dzieci, albo spiewający dorośli, albo tancerze :/ no i dlatego mi się nie podobało.. od tego jest Idol i YCD... 🤢
Elano Półroczniaku słodki - wszystkiego najlepszego!!
Ale fajnie że Oli sam usiadł!! Kurcze moja Ala może siedzieć nawet 15min i się bawić, ale sama nie usiądzie i nie raczkuje jeszcze 😞
Izulka - jak opowiedziałaś z tymi zastrzykami to mi się przypomniało że do mnie kiedyś też jakaś pielęgniara przychodziła robić mi zatrszyki i ja się chowałam pod stołem w kuchni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super że Blanka dobrze znosi te zastrzyki... my w razie czego mamy koleżanke która jest pielęgniarką więc wizyty domowe mielibysmy darmowe... oby nie były potrzebne 🤢
Co do Mam talent mam takie samo zdanie... ta dziewczynka teraz kariery na pewno nie zrobi a kase zgarną rodzice... każdy kandydat do wygranej byłby lepszy od tej dziewczynki...
Nie moge ile te Wasze dzieci już potrafią... Mati to tylko czarowac potrafi i głośno krzyczeć... 😜
Izulka nie potrafię nigdzie znaleźć tego koła na necie żeby Wam pokazać... wiem że Marzena to w Auchan kupiła... najlepiej zrobię jutro zdjęcie i pokażę co to takiego...
Elano nasz najmłodszy bobasek... wszystkiego najlepszego!!!
Zapomniałam Wam ostatni o powiedziec że Mati w końcu zjadł jednego chrupka kukurydzianego ale musiałam go przechytrzyć... skoro nie chce nic gryźć oprócz moich palców to kupiłam mu ciasteczka po 7 m-cu z Hippa, no bo na czyms musi sie nauczyć jeść jak człowiek... oczywiście tradycyjnie buzie zacisnął na wszelki wypadek, ale pojeździłam mu tym ciastkiem, oblizał się, załapał że dobre i buzie otwierał aż miło.... gryzł takie wielkie kawały że sie bałam żeby mi sie nie zadławił ale dał chłopak radę... w połowie ciasteczka podmieniłam mu ciastko na chrupka i zjadł 🤪 ale dzisiaj już ten numer nie przeszedł, zorientował sie i patrzył na mnie z wyrzutem... jemu chyba najzwyczajniej te chrupki nie smakują... jemu w ogole mało co pasuje co trzeba gryźć, chyba będzie jadł papki do końca zycia... kupiłam ostatnio zupkę z indykiem w pomidorach ale tak mu nie smakowała że aż płakał.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka to koło to cos takiego... tu jest lusterko

tu takie mini liczydełko
[URL=http://img210.imageshack.us/i/img2500t.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8414/img2500t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
tu pozytywka
[URL=http://img28.imageshack.us/i/img2501e.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1008/img2501e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
I całe to się kula i ucieka fajnie po podłodze... a mateusz klepie rączka i ten środek mu sie kręci, a koledze z lusterka daje buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach ten Oliwierek nasz mezczyzna taki silny i sprytny-oby tak dalej 🙂
a Radzia Blanka wyprzedzila trendy, bo juz prezentowala taka czapke w listopadzie 😜 tylko chyba innej firmy 😆 wrzuce zdjecie jak zrzuce z tel!
a my juz mamy 2 zebole i ida nastepne i to jest maskara 😠 wiecie co tak sobie pomyslalam, ze te nasze dzieci to takie bidulki sa, jak nie kolki, to przeziebienia, to zeby....zawsze k.... cos 🤔
a wlasnie ogladalam final tanca z gwiazdami i ciesze sie, ze pyrek wygrala, skromna fajna dziewczyna 🙂 a stalinska malo jej oczu nie wydrapala!
a Radzia wciaz zapominam ci napisac, ze zazdroszcze paznokci!!!!
a takie zamowilysmy sanki dla Blabli:
http://allegro.pl/nowosc-sanki-na-amortyzatorach-spiworek-4w1-i1321811333.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Oli spryciarz mały 🙂 Super 🙂 Kacper nic jeszcze nie potrafi, ani siedzieć, ani nawet podnosic się jak do raczkowania.
Mateuszku czapka jest bombowa 🙂 i jak najbardziej na zimę hehe 😉
Cieszę się że Blancia spokojnie przechodzi te zastrzyki. I te sanki są super, też mamy zamiar takie kupić tylko ciut tańsze 😉
Ja chciałam wam pokazać mojego ospiaczka małego ale nie mogę znaleźć sterowników do telefonu bo zmieniłam niedawno. Więc może wieczorem coś wykombinuję. Ale już jest lepiej bo większość to są strupki. Już dwa razy Kacper mi zwymiotował. Wczoraj kaszkę po jej skończeniu cała zwrócił a dziś w nocy jadł mleko położyłam go już śpi a tu nagle zwymiotował. Nie wiem o co chodzi.
A no i najważniejsze 🤪 idą dwa dolne kły 🙂 jeśli dobrze myślę hehe.
Ja też podam gg jak ściągne i założę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙃

Na początek gratulacje dla Oliwierka 🤪 🤪 🤪 I siadanie i siku i raczkowanie - no powaliło mnie 🤪 Super !!! 😘
Emila jeszcze nie potrafi usiąść ale kombinuje jak może. Najśmieszniejsza jest jak siedzi i nagle pozycja siedzą ca jej się znudzi, to trochę się przechyla (jakby miała się przewrócić) i myk na brzuszek i już sobie leży - to tak śmiesznie wygląda.

Izullka haha uśmiałam się z pielęgniarki hetery 😁

Mati zobaczysz , ze Emila do Ciebie przyjedzie i zje Ci wszystkie chrupki 😜
Zabawka extra, widziałóam coś takiego na allegro i chyba też to kupimy - już mi nic nie pokazujcie 😜
I zgadzam sie z Łajsoką 😁 😁 Mati wygląda jak taki bobas z kreskówki 😁

Netinetko właśnie takie sanki chcę 🤪 Ale najpierw podjadę do hurtowni, może będą tańsze... zresztą i tak Dziadki kupują pod choinkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Kasia właśnie Oli też tak się na brzuszek przekręca siedzi, potem tak fajnie na bok przechyla sie i bam na brzuszek 🙂 ten siad z czworaka pierwszy raz mu tak wyszedł próbował zawsze i się denerwował a wczoraj hop i usiadł i taki fajny uśmiech rzucił 😁 siuśki z rana juz poszły do nocnika 😉 a jak Emi?
ehh to bez zębów są tylko Emka, Kacpercio i Oli? 🤔
lecę upolowac coś w lodówie na śniadanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jeszcze Jasiek mimo lamentów jest nadal bez zebny , Oli jaki zdolniacha 😉
super te sanki są tez chcę takie.Radzia ten wasz skarb to powinien robic karierę a telewizji, jest cudny, taki ma ten dziobek piekny i nawet w tym pampersie na główce wygląda lepiej niz nie jedno dziecko w firmowej czapce za kupe forsy 😁
No i zabaweczke Mati ma super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale śnieżyca 😮 A chcę wyjść na spacer z Emilką...
Zastanowię się.

Łajsoka dzisiaj siuśków nie było, bo nie chciało mi sie wstać z łóżka i leżałam leżałam i leżałam aż w końcu Emila posikała sie do pampersa 😁 Ale już teraz sadzam ją po każdej drzemce, bo wtedy wiem, że sika, zresztą każde dziecko tak ma. A u nas już nawet kupka była 😁 ale zdecydowanie wolę kupę do pampersa 😁
Łajsoka nagraj raczkującego Oliwierka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze u nas też sypie 😮 u nas kombinezon jakis ciasny 😮 to jest taki który dostaliśmy niby rozmiar80 ale jak zapięłam Olinka to tak ciasno był 😮 a co zakładacie pod kombinezon? my mieliśmy rajtki delikatne dreski body z długim rękawem i bluza z polaru...juz sama nie wiem jak ubierać 😮 może zabrubo i dlatego ciasno tak bylo 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nawet nie ma mowy o spacerze 😞 Ale to i dobrze bo tak wieje i sypie że nawet by mi się nie chciało wychodzić. Jeszcze tydzień na pewno w domku ale już jutro bym chciała wykąpać bo nie wychodzą następne krostki.
Wiecie dopiero przestało mnie boleć o porodzie uf. Trochę długo to trwało...
Oli na zdjęciach to duży taki 🙂 kawał chłopa 😉 Kacper długi ale chudzinka. No a u Radzi Mateuszek to leżąc na kolanach się mieści 🙂
Idę bo maruda chce spać. to muszę się z nim położyć bo już nie chce kołysania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tak piszecie co już dzieciaczki potrafią to ja zaczynam się zastanawiać czy wszystko dobrze z moim Jasiem, zębów nie ma, nie raczkuje, stoi tylko sztywno na nogach , siedzi kiepsko jeszcze.Może żle się nim zajmowałam ,może moje zabawy są mało edukacyjne? zaczynam się zastanawiać nad tym, wiem że np.Zosia potrzebowała czasu i jak nadszedł ten odpowiedni moment zaskoczyła mame swoimi umiejętnościami -ale mało mnie to cieszy bo wydaje mi się że on stanoł w miejscu 😞.Wczorej była u mnie sąsiadko ma 34 lata i 5 dzieci, super dziewczyna ,najstarszy chłopiec z zespołem Downa i opowiedziała mi jakie miała doświadczenie ze średnim synkiem , pewnego dnia tak wyglądał ze go nie poznała a miał 1,5mc, okazało się że ona w ciązy zaraziła się cytomegalią, jak wiozła go do warszawy to miał tylko 1000płytek czerwonych i organizmie, jak mu zmieniała pieluche to tu gdzie go dotkneła miał czarne ciałko, krew miał w zołądeczku i nie mogła go karmic a lekarz u nas w mieście jak ją zobaczył a wiedział o chorobie starszego synka to jej powiedział że "spaprali kolejne dziecko" co ona przeżyła to szok mi drętwiały włosy na głowie , mały wyszedł z tego CUDEM. A z niej taka silna kobieta jest że szok i jak jej słuchałam to tak jak by miała z 80lat a nie 34 , ja narzekam na zmęczenia az mi wstyd, jestem nie wdzięczna , Łukaszek mógł nie widzieć, miał do roku czasu tą bakterie w płynie rdzeniowym i musiała do roku robic tak by on się nie osłabił by bakteria się nie obudziła , wywołała sobie sama pokarm jak jej zanikł a musiała znów go karmic bo miał skaze białkową i nie mógł pic mleka modyfikowanego, żadnych szczepień nie miał do roku bo by go to zabiło , ta bakteri nie zagraża dorosłym ani wiekszym dzieciom a doniego dostał się w jej łonie , mówię wam byłam w szoku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂
Nie wiem czy zdąże napisać tyle ile chce bo zaraz pewnie się Maja obudzi.
Radzia bardzo fajne ta zabawka - tutaj takich nie widziałam 😞 Mati słodziak w tej pieluszcze i tak zgadzam się - do reklamy go 😁
A no i tak jak Netinetka też Ci zazdroszczę paznokci ☺️
Netinetko sanki wypas 🤪 jakbym była pewna że w Anglii co roku będzie śnieg padał w odpowiednio dużych ilościach to też bym takie chciała 😁
A i wiem co miałam już wcześniej napisać. Mam od szwagierki krzesełko do karmienia chicco Polly - składane, na kółkach, chyba 7 różnych wysokości można ustwaiać, nachylenie siedziska itp. kosztowało kupę kasy -chyba z 500 zł i powem Wam że jest sto razy gorsze niż najzwyklejsze krzesełko z Ikei za 49.99. Kurcze to ikeowskie jest takie lekkie że nawet jak mam Maję na rękach to sobie biorę krzesełko w drugą rękę i idziemy do salonu albo do kuchni. Super jeżeli chodzi o czyszczenie bo wystarczy przertzeć szmatką i mimo że nie jest składane to i tak mam wrażenie że mam więcej miejsca bo jak stoi w kuchni to mogę coś wsunąć pod to krzesłko. Do tego Maja woli to krzesłko 😜 W moim przypadku często jest tak że jak coś jest droższe to wcale nie znaczy że lepsze 😉 tak samo mam w przypadku tego fotelika do samochodu 🙂 a piszę o tym bo może któraś z Was jeszcze nie ma krzesełka do karmienia 🙂 no to tyle z moich uwag i spostrzeżeń 😜
No i się jeszcze nie obudziła 🙂 dała mamie dokończyć posta 😜
Jedziemy zaraz do miasta więc zajrzę do Was później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...