Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
dla Zosinka moc całusków z okazji 8 miesięcy 😘 😘
ja się zbieram za gotowanie barszczu 😜
od rana pojechaliśmy z Mariuszem ćwiczyć moja jazdę samochodem, bo czaję sie na prawo jazdy, chciałam się oswoić z autkiem, mknęłam jak szalona 50km/h 😁 mój osobisty instruktor bardzo zadowolony 😉 uciekam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
przede wszystkim dla wszystkich dzieciaczkow, ktore mialy swoja miesiecznice najlepsze zyczonka od spoznionej cioci i Blanki!!!
lajsoka super, ze uczysz sie jezdzic, przy dziecku jest to zbawienne, nie musisz nikogo prosic o laske tylko wsiadasz i jedziesz 🙂mam nadzieje, ze szybko zdasz na prawo jazdy!
a propos samochodu ja mam toyote corolle i za nic na swiecie jej nie oddam, bo jest super, jedyny minus to taki, ze jest 3-drzwiowa, ale moj maz jezdzi kombi, wiec na dluzsze wyprawy jezdzimy jego 😜 a co do ogloszen to niestety sprzedawcy samochodow oszukuja ile wlezie, zdjecia retuszuja i licza, ze jak juz przyjezdziesz to i takm kupisz, na szczescie moj maz sie na samochodach zna, wiec sie n ie boje 😁
radzia super, ze Mateuszek je juz kawalki,bo w sumie ma tyle zebow, ze powinien, moja nie bardzo chce a juz te powinna , w koncu ma 3 zeby he he 😁 ale musze jej wprowadzac, bo nie bede jej bez przerwy wszystkiego papkowala...
pszczola mam ndzieje, ze z tymi zupkami to ci dobrze pojdzie, bo mi sie narazie nie udalo, nie chce jesc moich zupek a sloiki wsuwa na maksa, ale postatnio polubila...chleb i wode, naprawde jestem w szoku, bo wczesniej wcisnac jej 20 ml wody w cigu dnia to rekord!a jedzenie chleba to chyba dla niej zabawa!
izulka wspolczuje chorby Mai, wiem cos o tym. my po wizycie u lekarza, na szczescie sa tylko male zmiany osluchowe i mamy robic inhalacje i dawac flegamine, wiec nie jest najgorzej a i pani dr powiedziala, ze blanka moze miec taki organizm, ze kazde przeziebienie, wirus od razu bedzie przechodzil na oskrzela. a i dostalam w koncu skierowanie do alergologa panstwowo!!!aleluja 🙂
a ja po powrocie mam lenia na maksa, torby jeszcze nierozpakowane a ja czekam na obiadzik, ktory zamowilam przez tel , a co tez mi sie cos od zycia nalezy 😉 a tak naprawde to odzwyczilam sie od gotowania, bo tam mialam wykupione calodzienne wyzywienie i tylko musialam schodzic do stolowki, ech zycie...
tak czytam o spaniu waszych dzieci i twierdze, ze to chyba jakis tali wiek!moja budzi sie co gidzine, a to na brzuszek sie przekreci i nie wie co robic, albo chce smoczka albo cycka, potrafie ja karmic 4 razy w nocy, ale chociaz mam pewnosc, ze po cycu zasnie a ja razem z nia. juz normalnie nie wyrabiam, wszystkie reguly jakie do tej pory byly ustalone szlag trafil 😞 macie jakis sposob na to?????????????plis help, bo juz wymiekam, a watpie, zeby byla glodna, bo tylko pomemla tego cycka i zasypia. wczesniej przez 7 m-cy budzila sie na cyca 1 RAZ i dalej w komono a tteraz budzi sie, chodzi po lozku, no porazka jakas!jak to zmienic?a i spanie ze mna nie wchodzi juz w gre, bo dzis ja wzielam, meza wygonilam budze sie o 3 a ta lazi po lozku i o maly wlos nie spadla, myslalam, ze zawalu dostane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja zasiadam teraz bo wieczorem zazwyczaj zasypiam razem z Mateuszem...
Zosieńko wszystkiego dobrego!!! Śliczna jestes w tym krzesełku :o)
Mai, Blabli i Izulce duzo zdrówka :o)
Gabiś co do diety, to jesli sie do tej pory nie odchudząłas, to zrób lepiej tak jak mówisz... jedz 5 posiłków dziennie, ogranicz ilośc kalorii do np 1500, mniej tłuszczu, więcej warzyw i na pewno dasz radę schudnąć... ja zastosowałam Dukana dlatego, że już długo byłam na diecie 1200 kcal i mi już waga nie chciała spadać... ale wczesniej zwykłe ograniczenie jedzenia przynosiło super efekty...
Łjasoka ja nie wyobrażam sobie teraz zycia bez prawa jazdy, więc rób kochana prawko póki masz zapał...
A co do kawalków w jedzeniu to Matuś nie tylko je toleruje w obiadkach, ale z powodzeniem gryzie banana, chleb i twarde ciastka z Hippa... i to takie gryzy bierze że aż się boję czasem, ale mlaska mlaska, jedzenie nie ma szans 😜 No ale 8 zebów zobowiązuje 😉
Ze spaniem u nas w miare, tzn budzi się co kilka godzin a to bo mu smoczek wypadnie i sobie przypomni że mu go brakuje, a to pić mu sie chce no i raz na mleczko... Ale on zawsze sie tak budził więc jestem przyzwyczajona... i po łózku tez mi chodzi, ale obkładam tyły poduchami, a z boku nie zejdzie bo musiałby przejść przeze mnie a to raczej bym poczuła bo Matuś do najsubtelniejszych nie należy 😁
ALe postanowiłam, że weźmiemy łózeczko od znajomych, drewniane... bo w tym turystycznym mam go za nisko i nie ma dostępu bo jest siatka... a przez szczebelki reke moge włozyć i łózeczko przystawić do naszego łóżka, będzie koło mnie ale nie ze mną... jak sie nie sprawdzi to trudno, ale spróbowac warto 🙂
A my jutro do lekarza idziemy, na ważenie, mierzenie i ogólną kontrole rozwoju... ale martwi mnie jedna rzecz, o której Wam wczesniej nie pisałam... jakis czas temu wymacałam mu na główce za uchem i na środku takie jakby guzki... pojęcia nie mam co to i musze apytać, ale mam stracha bo to dziwne jest... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babeczki 🙂
Zosieńko słodziaku mały 100 lat!! Rośnij zdrowa!!
Wszystkim schorowanym maluszkom i ich mamom ślemy z Alunią słodkie buziaczki 🙂
Łajsoka - super że robisz prawko 🙂 ja naprawię swoje auto i będziemy mogły się odwiedzać niezależnie od dyżurów Mariusza albo pracy mojego Grześka 😜 hehehe 😉 A co do niedzieli to oczywiście czekamy i zapraszamy 😁 Weźcie tylko tym razem wózek 😜 jak pogoda dopisze to pójdziemy na jakiś spacerek 🙂
Co do odchudzania to mi się wydaje że ja ostatnio jakoś przybralam :/ a nie jem ani więcej ani tłuściej 😞 podejrzwam że dlatego że teraz zamiast chodzić z Alą na spacerki to 8h siedzę za biurkiem 😞 i dlatego z Grześkiem kupiliśmy rower do spinningu 😁 nie ważne że nie mamy miejsca w pokoju ale co tam 😁 Ale jak przeliczyłam ile by mnie kosztował karnet do fitness klubu, plus dojazdy, plus czas (bo na razie bez auta jeszcze jestem) i to że Grześ chodzi popołudniami do pracy i pewnie wiele razy bym chciala iść ale nie miałabym jak, to postanowiliśmy że kupimy rower do domu 🙂 teraz tylko czekam jak przesyłka przyjdzie, bo kilka dni się zastanawiałam który wziąć, wybrałam, i się zastanawiam czy dobrze wybrałam 😜 w razie czego mam 10 dni na zwrot 😜
Radzia.. głowa do góry 🙂 jutro na spokojnie się dowiesz co i jak 🙂
My w czwartek idziemy na kontrolę bioderek 🙂 na tej samej wizycie i ja idę pod lupę z tymi moimi bólami kręgosłupa... więc jesteśmy z Alą zarejestrowane obie - jedna po drugiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

Zosiu - sto latek!!

Pszczółko,a czym rózni się ten rower do spinningu od zwykłego??I ile mniej więcej kosztuje?Albo moze wklej linka...Z góry dzięki...

Co do spania,to Oliwia póki co śpi dobrze,jak zaśnie twardym snem,to śpi całą noc do 7.30.Ale jeśli chodzi o budzenie to u nas to czasem jest z 5 razy w nocy,ale to zawsze chodzi o picie.Mam przygotowaną herbatkę przy łóżeczku i jak Mała się budzi to daję jej pic i ona od razu zasypia,parę łyczków popije i kima,chyba nawet na spiocha to pije.U nas jest strasznie suche powietrze,bo i nawet mi zasycha w gardle,i nic nie pomaga,nawet nawilżacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Zosiu buziaków sto ! 😘 😘

Oj widze znowu choróbska się przyplątały 😞

Netinetko wiem, że pewnie w nocy śmieszne to nie jest, ale jak czytałam Twojego posta to śmiałam się jak głupia 😁 Budzisz się a BlaBla chodzi po łóżku 😁
Ja też się boję spać z Emilką, bo łóżko sypialniane jest na samym środku pokoju, więc w zasadzie z każdej strony może spaść.. jedynie za głowami jest ściana i tyle.
Emila spi w swoim łóżeczku, ale dzisiaj w nocy tak płakała Biedulka, ogromne łzy spływały jej po polikach. Dałam jej zupkę ze sporą ilością kaszy mannej i pewnie przez gluten rozbolł ją brzuszek. W końcu wzięłam ją do siebie, ale to nie jest spanie, ja spie jak na szpilkach, bo boje sie ze mi spadnie.

ZA Mateuszka trzymamy kciuki !

Dziewczyny jestem wsciekla przez te podwyżki 😠 mam ochote sie wypiąć i nic nie kupic, no ale tak sie nie da 😠 chyba zostaje nam Izullka i jej propozycja 😁 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia a to Mateuszek całą noc śpi z Wami?
pamiętam jak mówiłaś, że nie macie z tym problemów, bo macie małe łóżko, a wtedy ja miałąm z tym ogromny problem 🤢 ale kurde spanie z Bobaskiem jesttakie słodkie i fajne, a przynajmniej było, jak Maluchy się nie ruszały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia tak, mamy małe łóżko... dlatego mój mąz dostał chwilowa eksmisję z sypialni... on tak śpi ze mną od jakiś 2 tygodni... zaczęło sie od tego, że zaczął sie obracać na brzuch podczas spania i płakał bo nie umiał sie obrócić z powrotem, a że nie przewracał główki na bok to się bałam że sie udusi i najpierw siedziałam po godzinie przy łózeczku i go odwracałam a on namiętnie spowotem na brzuch i tak się bilismy pół nocy i w końcu zaczęłam zabierac go do siebie... przynajmniej byłam spokojna i wyspana... a teraz śpi już praktycznie tylko na brzuchu, nauczył sie obracać głowę ale w łózeczku śpi jakoś słabo, ciągle sie budzi i nie moge mu dac pić na śpiąco... to dla mojej wygody zaczęłam z nim spac... ale musze cos z tym zrobic, może nie jest za późno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju mnie chwycił znów ten nerwobół 😞 boli mnie już od 19:30 🤢 Mariusz w pracy ale mówił żebym wzięła apap, ale mi nie pomógł 😞 Oliwier zasnął ale obudził się bo teść trzasnął drzwiami nie chcący 😠 😠 płakał a ja nie mogłam nawet z łózeczka go wyjąc bo tak boli 😞 😞 no masakra, Mariusz porozmawiał z lekarzem z dyzuru i mówił żebym wzięła ketonal że nie powinno nic małemu być jak wezmę jednorazowo żebym ściągnęła mleko i będzie ok bo tak to sie ja zamęczę i dziecko, teraz czuje troche ulgi ale nie do końca przy jakimś nagłym ruchu znów mnie kłuję 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jasne że nie jest za późno.
Ja też z Emilką spałam z własnej wygody, zaczęło się od ulewania, odbijania, a potem właśnie spanie na brzuszku i bałam się, że się udusi. No ale na szczęście zawalczyłam, w sumie nie było tak źle. Raz dwa i Mała nauczyła się spać w swoim łóżeczku i swoim pokoju. Ale fakt w łóżeczku Dzieci częściej się budzą 🤔 Jak Mała śpi ze mną, co na prawdę zdarza sie rzadko, to jakos nie potrzebuje mleka w nocy i tylu pobudek 😮
Ide się kąpać i spać, dzisiaj jestem sama bo Sajmon na delegacji w Olsztynie buuu
Si ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co pamiętam Gabis pracuje w banku? ale może któraś z Was mi pomoże, dziś rano zadzwonił facet poprosił męża więc podałam Daniela i....
poprosił nas bysmy przesłali pieniądze które on przez pomyłkę wpłacił na nasze konto ,podał nam adres odbiorcy ,Daniel po wizycie w naszym banku wpadł w osłupienie bo nikogo o takim adresie nie ma ,imię jest inne i w ogóle ,Pani powiedziała że musimy znać bardzo dokładne dane tej osoby i sama poprosiła męża o numer tego kto do nas dzwonił bo to tylko ona może jako pracownik banku wypytać o wszystko ale nikt nie odbierał , powiedziała nam że z tego banku z którego wpłacał ten mężczyzna nie mogli mu podać naszego nr.konta ani nazwiska a tym bardziej nr.telefonu żadnego z nas , kazał mu powiedzieć ze nikogo nie ma pod tym adresem o takich danych personalnych jakie on nam dał i kazała mu podać dane pracownika banku który na lewo i prawo podaje dane ludzi , nawet w najbardziej pilnych sprawach nie wolno tego robić żadnemu z pracowników-jesli on tego nie zrobi a nie zrobi bo zaden człowiek się nie przyzna , nie powinnismy mu zwracać tej kwoty, za błędy się płaci-powiedziała , to nie jest zabawne bo któregoś dnia każdy będzie mogł mieć wzgląd w nasze konta?
Gabiś pewnie coś by doradziła, nie chcemy mieć kłopotów ale martwimy się że ktos podał nasze dane ,nawet nie wiemy z kat ten człowiek jest ,on o nas wie a my o nim nic! jak rościc swoich praw w takiej sytułacji , nie wiadomo czemu my mamy dalej przekazać te pieniądze ? a może potem się okaże że nas ktoś w coś plącze ,bo po przekazaniu okaże się że i tak nie dojdą a my będziemy włuczyć się po sądach i oddawać pieniądze z włąsnej kieszeni -POMOCY DZIEWCZYNY!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda nie wiem jak to jest z osobami fizycznymi,ale wiem jak jest z Firmami.Otorz jezeli firma pomylkowo przesle komus pieniazki np.za faktury,a nie do tej firmy co chciala,to ten konkretny wlasciciel musi sie upomniec o zwrot to posiadacza tego konta o zwrot. nie moze o nie wystac firma do ktorej pieniazki faktycznie mialy trafic.Jezeli jest to faktyczna pomylka,to nie ma mowy o zatrzymaniu kasy przez druga strone,bo niby jakim tytulem.Co do osob fizycznych milcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Magda nie mam zielonego pojęcia co robić w takiej sytuacji 😞 a gg do Gabiś to 9125025
My byłyśmy u lekarza. Osłuchał Maję i wszystko w porządku ma przejść samo. Ja z kolanem się wkurzyłam bo jedyne co mi powiedział to to, że muszę ćwiczyć mięśnie ud to wtedy będzie mniej boleć 😮 a jak to nic nie pomoże to żebym przyszła znowu za kilka miesięcy to może wtedy da mi skierowanie na fizjoterapię - żadnego skierowania do ortopedy nie dostałam 😮 a chrupie mi tak w kolanie, że aż mnie ciarki przechodzą jak wchodzę po schodach 😠 o kręgosłupie mu nawet nie wspominałam bo raczej nic konkretnego by mi nie poradził 😞 jak mi nie przejdzie z tym kolanem do czerwca to pójdę pewnie w Polsce do lekarza.
Stwierdzam że Maja to jednak dziwne dziecko bo od samego początku śpi tylko i wyłącznie na brzuszku. Ostatnio nawet położyłam ją na pleckach to się tak rozzłościła że szok, wyginała się i mostki robiła 😮 Ale są i plusy spania na brzuszku - nie rozkopuje w nocy kocyka 😉
Za to ja miałam koszmarną noc. Ostatnio temperaturę miałam może z 5 lat temu. Wczoraj na wieczór jak mnie wzięło to miałam takie dreszcze że wytrzymać nie mogłam. Najgorzej że Henryk poszedł o 23 do pracy i zostałam sama. Poszłam na górę opatuliłam się w koc i kołdrę i tylko się modliłam żeby Maja się nie obudziła bo bym normalnie nie dała rady do niej wstać 😮 całe szczęście jak Maja zasnęła o 19 to obudziła się dopiero o 6:30. Kochana moja 😁 Wogóle nie chce zapeszać ale od jakiegoś tygodnia Maja przesypia całe noce bez ani jednej pobudki. Mam nadzieję że jej już tak zostanie 😜
A ja ponawiam moją propozycję co do zakupów 😁
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia nie wiem co w tej sytuacji zrobic, ja bym chyba uderzala do dyrektora banku, bo tak nie powinno byc, ze ktos ot tak dostal wasz numer, a malo teraz debili na swiecie???.. 😠
lajsoka wspolczuje bolu, bidulka, moze rzeczywiscie ketonal to najlepsze rozwiazanie? bo jest tez przeciwzapalny, wiec powinno ci sie poprawic, tylko co z nocnym karmieniem?
izulka ja bym chetnie przyjechala na zakupki do ciebie, ale chyba narazie tamte rejony nie wchodza w gre 😜 chyba ze przyjedziemy do ciebie na spotkanie majoweczek 😁 i przy okazji zakupy! zazdroszcze ci przespanych nocy 😞 ja narazie moge pomarzyc...
kasia my tez wlasnie mamy takie lozko, ze sciana tylko za glowa, dlatego sie wystraszylam na maksa, ale dzis zrobilam to co radzia, lozeczko podciagnelam tuz obok lozka, zeby reka wciskac smoczka bez wstawania, zobaczymy jak to sie sprawdzi 😆
a i moj maz tez sie dzis rozchorowal jak wrocil z pracy.....kiedy to sie k....wa skonczy u nas to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dupa nic mi nie pomaga 😠 ciągle kłuje 😠 siedzę jak kłoda bez oparcia bo jak sie oprę to kluje, jak sie położę to juz wogule, z nocnym karmieniem nie bedzie problemu bo mam mleko które odciągnęłam jakiś tydzien temu 😉 a ketonal pojawi się w cycu za jakies 12h jeszcze przed wzięciem tabletek odciągnęłam trochę wiec mam zapas 😉
Madzia kurcze ciężka sprawa, może Gabiś coś wam doradzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,no jestem...

Madzia,w sumie to czytałam 3 razy Twój post i już nie wiem o co chodzi co kto komu wpłacał...Generalnie rzecz biorąc faktycznie dziwna sprawa z tym,że ktoś zna Wasze dane...być może jest to wina pracownika tamtego banku - może ktoś niedoświadczony,wiecie jak to jest u nas też czasem ludzie tak potrafią namaslić,gdy cos spieprzą,człowiek chce z dobrego serca pomóc,a potem jak cos to i tak my dostajemy po dupie...Co do danych - jest ochrona danych i w żadnym wypadku podać tych danych nie wolno...
Kwestia druga to dojście do tego w jaki sposób powstała pomyłka i kto ją w sumie popelnil,bo jesli pracownik jakiegos banku (np.tego,w którym ten facet przelewal pieniądze) to tylko ten pracownik może to wyjaśnic i sprostować i napisac prośbę o zwrot,ale nie do Was tylko do Waszego banku - banki musza to wyjaśnic między sobą....a nie Ty...fakt,że gdyby ten ktoś nie doszedł,że jego pieniądze nie poszły tam gdzie chciały,to tak by zostało i Wy macie dodatkową kasę...I w sumie na koniec....u nas też były takie pomyłki i wedle przepisów bankowych wasz bank powinien zwrócic się do Was,że stało sie tak i tak i czy wyrazacie zgodę na zwrot...A Wy wcale nie musicie sie zgodzić.... 🤢
Jakby co to pisz Madzia na gg,albo smsa na 506 11 22 71.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dzis podobno był najbardziej depresyjny dzień w roku 🥴 hmmm jak by teraz patrzeć to faktycznie mimo że trochę pojeździłam autem to jakoś tak ogólnie sie czułam do d..y 😞
mariusz bardzo chce żebym od marca poszła na to prawko, a ja mam takie mieszane odczucia, jestem strasznie nerwowa, jak cos mi nie wyjdzie raz to zaraz sie poddaję, boję sie że naprawdę nie dam rady, ciągle zapominam jak sie rusza, i jak hamuje!! wiem że to może dla was śmieszne ale tak jest co ćwiczymy to jak juz MAriusz mi przypomni jak mam ruszać to jadę i krzyczę jak mi każe hamowac bo zupoełnie nie pamietam jak, jakoś nie wyobrażam sobie siebie za kółkiem 😮 nie wiem co robić...koleżanki mi mówią że tez tak miały że poszły troche pod przymusem a teraz bez prawka jak bez ręki, wiem że kiedyś( jeśli zrobię) to będę dziękowała Mariuszowi że mnie namówił ....ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak na koniec,to nawet u nas jak ktos ma konto i przychodzi wpłacic kase na swoje konto to musi miec dowód i nr tego konta,bo jak mi powie:"no Pani tam znajdzie,przeciez Pani ma" to nie moge tego zrobic,bo mogę własnie zrobic błąd,sa ludzie o takich samych imionach i nazwiskach itd...zawsze nr kont ato podstawa....i nie ujawnianie danych osobowych - to jest karalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dzisiaj mam przymusowy urlop 🥴
Nie miałam z kim Emilosławy zostawić eh. Przynajmniej spędzimy razem trochę czasu 🙂

Dzisiaj pobudka o 5:15 i koniec spania ! 😮 Przecież to środek nocy ! 😮

Wracam do nocnego karmienia, bo jak Emilka pomija nocne mleko to urzadza sobie takie wczesne pobudki i koniec spania, a tak przynajmniej pospi do 6:30

Magda a moze kiedys ten facet kupował coś od Was np z allegro i robił kiedyś przelew. Teraz komuś innemu chciał zrobić przelew i się pomylił, może stąd zna Wasze dane. No bo żeby Wasz nr telefonu znać? skąd? a wątpie, że ktoś w banku tak bardzo by ryzykował i podał Wasze dane. No nie wiem

Łajsoka, chyba każda z nas tak miała przed prawkiem 😉 Nawet się nie zastanawiaj tylko szuraj od marca na prawko 😜 !! Nie wyobrażam sobie, że teraz nie mam prawa jazdy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
ja wczoraj tak strasznie sie męczyłam z tym bólem, poszlam do sypialni mały juz spał a ja siedziałam, położyłam sie jakoś na tym lewym boku ucisnęłam lekko żebra i nie bolałao aż tak, jakoś zasnęłam, jak wstawalam do małego to już nie bolało 🙂
Pszczółko o której godzinie możemy do was zawitać?
my chyba jeszcze będziemy jechali do Media Markt bo chcemy zakupić nowy telewizor 😜 nasz staruch już całkiem siada 😁 cały w mrugających paskach 😁 😁 ale to przed przyjazdem do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze byłam znów z krasnalaem u lekarza bo juz mnie te plamy denerwują, myślałam że schodzą bo zrobily sie jaśniejsze ale takie złuszczone i rozsiały sie po pleckach i na zgięciach łokci lekarka podejrzewa bardzo wczesne stadium AZS 😲 ja mam zakaz picia mleka, jedzenia cytrusów, czekolady, itp. ostatnio nie jadałam takich rzeczy więc nie wiem czy któreś mogło go uczulić 🥴 chyba że jeszcze prze świętami bo jadłam mandarynki, ale wątpie że po takim czasie dopiero wyszło 🥴przepisała nam maść robiona w aptece i jeszcze krem na bardzo wysuszona skurę no oczywiście ciągle kąpiel w emolium i za tydzień znów do kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...