Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi się wydaje że Maja nie ze chce wcześniej na swiat przyjść i nie mam nic przeciwko żeby któraś wsoczyła przede mną 🙂 co prawda będę próbować przyspieszyć czyli od jutra same ananasy i tylko ostre potrawy i po schodach latam w tą i z powrotem 😜
W sobotę idziemy na imorezkę, a że będzie dużo dzieci to będzie też taki duży zamek dmuchany, więc poskaczę, poskaczę i może Maja też wyskoczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja to bym już chciała urodzić z tego względu że mój mąż dostał by 2 tygodnie urlopu ojcowskiego a teraz jest w trakcie zmiany pracy i jeżeli stanie się tak że zmieni pracę na czas mojego porodu to będzie musiał pracować, bo w Anglii ojcowski urlop przysługuje dopiero po przepracowaniu 25 tygodni dla jednego pracodawcy 😞 Pewnie jest tu coś takiego jak urlop okolicznościowy podobnie jak w Polsce ale mimo wszystko jakoś tak głupio nowemu pracodawcy od razu powiedzieć że chcesz 2 tygodnie wolnego kiedy jeszcze na dobre nie zacząłeś pracy 😞
więc trzymajcie kciuki bo przeraża mnie to że mogę być zupełnie sama z takim maleństwem 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhahaha ja też się uśmiałam do łez... aż mój S się zapytał z czego tak się śmieję 😁 😁 😁

Łajsoka niby będzie poźniej można bo ciąża donoszona, ale skoro mój lekarz przy zwykłym badaniu paluszkami wyczuwa główkę Małej, to szczerze troszkę bym się bała... Tak po główce dostać... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To całkiem możliwe.. najlepiej w konkretnym przypadku pytać lekarza...
Ja się śmieję, że teraz przez ten mój bebzolek to nie dość że taka nieporadna jestem i czasami to wywołuje salwy śmiechu, to jeszcze w trakcie potrafię do kibelka na siku skoczyć ☺️
i wkurza mnie to, że ja czasami też bym chciała, ale najnormalniej w świecie jestem tak zmęczona, że aż mi się nie chce 😞 i mam wyrzuty sumienia że Męża tylko męczę i biedny musi się wstrzymywać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie będę się bała 🤢 jak nie było rozwarcia i można było to tez się bałam że coś tam będzie, nie tak a teraz tak jak piszesz tym bardziej, główkę też u mnie wyczuwa 🤢 ale lekarz mówił że po tym skończonym 37 tyg. można ale żeby nie przesadzać i oczywiście zabezpieczenie... ☺️ hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...