Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Napisałam do Gabiś, że ma gratulacje i buziaki od nas wszystkich i że cieszymy się jak wariatki 😜 i zapytałam jak się czuje. Oto info od niej:

"Dziękuję Wam bardzo. Na razie boli jak cholera, ale dam radę. Buziaki"


Już się nie mogę doczekać jak wróci do domku, ochłonie i będzie nam zdawać relacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak jak mnie wszystko bolało i czułam się fatalnie... to po wczorajszym wyjsciu z domu czuję się wyśmienicie... Jestem jakaś taka rześka 🤪

Patrzę na suwaczki Aggi, Izullki - zostały Wam dwa tygodnie do terminu... Aż nie chce się wierzyć, że dopiero co pisałyśmy o pierwszych kopniakach - a tu już końcówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hej dziewczyny,
ja tu spie a tyle rzeczy sie dzieje 😜
Moretta synus sliczny, mala kruszynka az sie napatrzec nie moge!!!
Gratulacje dla Gabis, Oliwka po prostu przecudna i do tego te boskie wlosy (wlasnie, ciekawe czy Blanka bedzie miala wlosy:dry 🙂, zazdroszcze juz wam dziewczynki, ze macie swoje pociechy na swiecie!
ja wciaz sobie leze i odpoczywam i ucinam drzemki, bo wczorajszy dzien i noc z tym skurczami przepowiadajacymi mnie wykonczyly, ale dzis jest lepiej, wiec chyba falszywy alarm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem ciekawa jak mój organizm zareaguje na odstawienie leku 🤔 lekarz mówił żebym była przygotowana nawet na to że kilka godzin po mogą zacząć się regularne skurcze 😲 ale równie dobrze może być tak że będę jeszcze chodzić i mieć tylko te przepowiadające. Wolałabym tę pierwszą opcję wtedy za tydzień i mój Niuniuś byłby na świecie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka ja juz sama we wtorek odstawiłam leki... już nie chcę ich brać. Na razie nic nmnie nie ruszyło. Ale czytałam, tak jak piszesz, że na jedne działa to dosłownie od razu (skurcze i poród), a inne jeszcze kilka tygodni chodzą z brzuszkiem 🤨

Przypomnijcie mi Gabiś miała cc z powodu ułożenia pośladkowego Oliwki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczna jest Oliwka 🤪 Ja też bym chciała żeby Maja takie fajne włoski miała 😜

Kasiu ja jutro będę skakać 🙂 no jak Moretta i Gabiś już to według tabelki następna jestem ja 🙂 ale nie będę mieć nic przeciwko jak mnie któraś z Was wyprzedzi 🙂 ja jeszcze żadnych skurczy przepowiadających nie mam 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...