Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to Ci powiem, że Grześ właśnie ostatnio przywiózł grillowanego łososia i solę smażoną - ja wolałam jednak tradycyjnie i postawiłam na solę 🙂 A co do rybki nad morzem, to z racji tego że wcześniej mieszkaliśmy w Szczecinie i nad morze było bliżej, to zdarzały się wyjazdy "na rybkę" 😜
Taka nad morzem smakuje najlepiej - tu nawet nie ma co dyskutować... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale sie wkurzyłam... naprodukowałam posta i mi jakis bład wyskoczył... i nie chce mi się od nowa pisać wszystkiego 😠
W skrócie:
- Gabiś gratulacje
- Łajsoka jak chcesz to możesz się wpychac bo na mnie nie ma co czekać chyba że chcecie rodzić w czerwcu
- na obiad mam babke ziemniaczaną
- mam znowu blond włosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszykowałam naleśniki a co tam 😉 super wyglądają, zabieram się do jedzenia 😉
A ja jakoś nie przepadam za rybami 🤔 jak jesteśmy nad morzem to owszem jem, może właśnie dlatego tu u nas nie jadam bo mi tak nie smakują 🤢
Radzia ok. taj ja się delikatnie wślizguję przed Tobą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łajsoka ale musza byc pyszne te twoje nalesniki, mniamm..... 😜
ale chetnie zjadlabym babke ziemniaczana Radzi, ale tylko moja babcia w rodzinie umie taka robic 😲 a troche za daleko do niej!!!
ja dzis jem na obiad golabki, ktore dostalam od tesciowej wczoaj, bo....tez byly jej urodziny a ja nie moglam za bardzo sie ruszyc, wiec dala mojemu mezowi walowke 😆 😆 😆

dzis sprawdzalam gotowosc mojego meza do porodu= gotowosc zadna!!!!! 🤢 dzwonilam a on odzwonil po godzinie i ma przykaz brac tel nawet do kibelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo Kobietki

Ja też dzisiaj naleśniki obiłam Łajsoka 🙂 z jabłuszkami.. mniam.. co prawda sporo stnai przy smażeniu, ale smak naleśnika - bezcenny 🙂
Pocieszę Cię netinetka, mój mąż ostatnio ma tendencje do zostawiania telefonu w kurtce, kurtka zostaje w biurze a on wyjeżdża sobie.. spoko.. ciekawe, czy jak oddzwaniał i bym nie odebrała, czy by troszkę spanikował 🙂 hehe.. powiem szczerze, ze chciałam tak zrobić, ale.. to było by chyba przegięcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sczerze to nawet nie umiem sobie wyobrazić takiej babki ziemniaczanej 🤨
Jutro u mnie też gołąbki 🤪 Mama przyniesie 🤪

No to musicie przyczepić mężom komórki tak jak smoczki dzieciom się przyczepia 😁

Czekam na tą rybkę 🤨 - do tego młode ziemniaczki i surówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie moj ostatnio wzruszyl tekstem, jak zaczelam sie wkurzac, ze nie moge sie wydepilowac na "dole", to mi powiedzial, ze nie ma sprawy on mnie ogoli, bo nie chce, zeby jakas pielegniara mnie golila 🙃
najlepiej sie sprawdza po porodzie jak trzeba bedzie sie opiekowac dzieciaczkami 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogromniaste gratulki dla Gabiś, córeczka śliczna, na razie nie mogę napisać gratulacji w jej wąteczku bo wyskakuje mi brak dostępu 😠 😠 😠 Patrzyłam na tą tabelke i dopatrzyłam że nie mamy jeszcze trzech imion. Ale u was obiadki u mnie dzis tylko zupkę brat ugotował, ale za to robi mi serniczek 🙂 mniam. A co do rybek... w Tarnobrzegu jest taka wspaniała smażalnia, istnieje odkąd pamiętam, że potrafię pojechać te 200 km (w jedna stronę) na tą rybkę. Ale mi narobiłyście smaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła ja sie zastanawiam czasami ile tym ludziom placa za takie gadanie, bo czesto az sie wierzyc nie chce w rozne historie 😲
Łajsoka z tym depilatorem to dobry pomysl, ale bikini nie ma szans, probowalam kiedys i nie dalam rady;/ a znogami narazie sobie radze, ale nie wiem jak dlugo 🤢 w razie co bedzie mial chlop wiecej roboty 😜
ale sie stresuje jutrzejsza wizyta u gina 🤪 ciekawe co tam sie na dole dzieje?!?!?!






l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz się chyba rozpadnę przez ten dzisiejszy ból miednicy i kości pipnej 😜,do tego biodra...leżę źle siedzę jeszcze gorzej, ledwo co do kibelka się doczłapałam i jeszcze szłam taka zgarbiona, tylko laski mi jakieś brakuje 😞 jeszcze do Mariusza sie nie mogę dodzwonić, a tez niby powtarza że w gotowości do porodu. Ogólnie odezwał się tylko raz rano i tyle...i weź tu się nie denerwuj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro też wyjdę do kościoła, ta moja koleżanka położna jutro ślub bierze, na weselu nie możemy być to chociaż pod kościołem życzenia złożymy 😉

Właśnie też oglądam że na płuca działa, najbardziej na tych, którzy chorują na astmę i inne choroby przewlekłe płuc...a i też działa na oczy, jakieś łzawienia. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...