Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja najlepsza przyjaciolka i bratowa maja takie zdolnosci, szkoda, ze nie mozecie poczuc jaki torcik z sukieneczka byl pyszny- nie zostal ani kawaleczek 😜 nie zdazylam sfotografowac jeszcze salatki owocowej , ktora byla w ....wozeczku zrobionym z arbuza, tez poszlo, bo bym ci Łajsoka podesłała jakoś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha ja własnie takie kółka omijałam z daleka bo mi sie wydaje że sa mega niepraktyczne w zimie... i kolezanka która taki wózek ma to potwierdziła...
FRYTKI??? Przypomniałyście mi!!!! Jutro jem frytki.... jejku, dzisiaj za póxno ale jutro jem 🤪
Monia folie chyba ma, torbe na pewno, ale ten spiowrek to już na pewno nie... Ale jak będziesz kupowąla u tego goscia to pamietaj - niebieski mój 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia pociesz Cie z tymi nogami bo ja mam takie same, albo awet gorsze jak patrze na moje to przypominają mi świńskie raciczki 🥴
Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki za mnie i Oliwke bo idziemy na USG i dowiem sie jak jest ułożona bo ostatnio lekarz straszył, ze chyba jednak główka do gory mam nadzieje ze sie mylił.
I do tego ostatnio sie cieszyłam ze nic mnie nie boli tak jak nieraz wy piszecie o jakis bolach, a tu dzisiaj cały dzien miałam kłucia w szyjce i jakies przeczucia ze w tym tygodniu urodze. Ciekawe czy sie sprawdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu niebieski na pewno Twój 😜 Mnie interesuje czerwono-czarny a to głównie dlatego że do końca nie znam płci mojego dzidziusia 😞 nic pewnego

Właśnie wróciłam z wizyty u mojej ginki i mówi że na 90% dziewczynka 🙃 ale głowy sobie nie da uciąć 😉 maleństwo waży 2700 i póki co jestem szczelnie zamknięta, więc chyba na razie się do mnie nie śpieszy 🤨

cieszę się że wszystko jest ok i nie przeraziła się na tyle moją opuchlizną żeby mnie do szpitala położyć, także chyba trochę panikowałam.

Pobrała mi wymaz z pochwy na posiew jutro muszę lecieć z tym do laboratorium (ciekawe ile zapłacę za to 🤢) miała któraś z was to robione?

O ktg nawet nie było mowy, powiedziała mi tylko że jak nic się wcześniej nie będzie działo to 21 maja mam się zgłosić do szpitala (czyli dzień przed terminem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia dobrze że nam juz tak niedługo zostało... ja w środe zaczynam 39 tydzień... bo z tymi balonami to juz długo nie pociągnę, boli mnie skóra i mam ja tak naciągnięta że nawet uklęknąc nie potrafię...
Moni ja chyba jutro załatwie sprawe z tym wózkiem i albo nam go facet przywiezie albo mój mąz tam podjedzie to Ci moge powiedzieć co ma a czego nie ma :o) Bo ja mam blisko, ale wysylka i tak gratis więc Tobie na jedno wyjdzie tyle że poczekasz kilka dni dłużej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja mialam robiony ten posiew, bo podobno to bardzo wazne badanie i chyba zaplacilam 60 zl niestety za to 😞 na szczescie nie wyszla w nim zadna bakteria, jestem "czysta", bo jak sie okaze, ze niechcacy cos tam wyhodowalas, to przy porodzie podaja chyba ampicyline, zeby dzidzius nie zarazil sie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia to jak się zdecydujesz to ja jutro czekam na wiadomości co ten wózek ma itd. zastanawiam się jeszcze czy ma 24 miesięczną gwarancję producenta, ale pewnie tak.
Netinetka szkoda że to tyle kosztuje ale tak jak mówisz ważne badanie, a kto tam wie co sobie wyhodowałam 🙃
Ginka mi tyle nagadała co może z tego wyniknąć jakby były jakieś bakterie że prawie zemdlałam, także dziewczyny jeśli nie miałyście roboine to upominać się u lekarzy bo to ważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂

Też miałam ten posiew robiony - ale za darmo, bo chodzę państwowo. I z tego co lekarz mówił to jest konieczny. Tak jak Netinetka pisze, jeśli wyhodują jakieś bakterie to przy porodzie trzeba podać antybiotyk, ale nie wiem czy dziecku czy mamusi 🤨

Mykam się kąpać i przygotować na jutrzejszą wizytę u gina. I znowu golenie = Picasso 😁 😁

Dobranoc Brzuszki, no i mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To już zaczyna się przeradzać u mnie w obłęd? powiedzcie, o 19;40 zbierałam się do sklepu i na wkładce higienicznej była duża plama wody z czymś tam- juz bez szczegółów i oboje zdecydowalismy pojechac do sklepu ale w drodze rozmawialismy co to jest no i w sklepie zadzwoniłam do niej , okazało się że jest juz w domu bo w przychodni skończyła dyżur, pojechałam zbadała mnie no i cos tam się skróciło ale nie mocno i żadna woda nie wycieka , tak mi wepchneła ręke że już po tym badaniu gdyby pęcherz przeciekał to powinien już pęknąć . Po usg powiedziała że mały leży głową w dół,łozysko jest nisko ale ma nadzieję że nie bedzie przodujące-hmmmmmmmmmm trochę się martwię tym łozyskiem.Wody mam duzo a Jaś powiedziała jest w sam raz-pytam co to znaczy w sam raz bo może byc to dziecko o wadzę 5kg W SAM RAZ 😮powiedziała że tak 3.500-3.700 to jest w sam raz.Mam isc w piątek na wizytę.Ale pojawia sie już taki inny śluz-sory za taki bezpośredni opis.Powiedziała że jak nawet wody odejdą to ma się dużo czasu by spokojnie dojechac do szpitala. Ja już wariuję dziewczyny. 🤪 Powiedziałam że ja juz chcę urodzić a ona mi na to że to NIE KONCERT ŻYCZEŃ I DZIECKO O TYM DECYDUJĘ KIEDY JEST GOTOWE .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziś powiedziała że moja dzidzia waży 2700 i że to w sam raz, więc różnica kilograma to chyba dużo. Fakt że ja zaczęłam 36 tydzień.

Madzicha może podaj linki do wózeczków które bierzesz pod uwagę bo ja też mam mętlik w głowie, wszystko przemawia za tako jumper x ale nadal czegoś szukam, taka nie do końca zdecydowana jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...