Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No rzeczywiście tych klapsów się już nazbierało 😁
Kurcze dziewczyny - jak Wy tu tak piszecie o tych czopach, rozwarciach i skurczach to coś mi się wydaje, że na majowe rodzenie na majówkę to towarzystwo się trochę wykruszy 😜

Łajsoka - ten cleaner do monitora jest rewelacyjny 🙂 mój Grześ teraz siedzi w pracy i właśnie mu to wysłałam, żeby mu przeczyścić monitor 😁 bardzo mu się podobało 😁 a ja się napatrzeć nie mogę na tego pracowitego psiaka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...i nie mogę sie wybrać pod ten prysznic bo mi się za dobrze leży 😉A jeszcze mam takie zapytanko do dziewczyn, którym puchną nogi. Czy wy tez przy tym macie takie jakby plamki?? 🤔 jakby skóra była taka czerwona i jaśniejsze kropeczki 🥴 miałam je wcześniej pokazywałam lekarzowi i mówił że to przez to że tam krążenie jest wolniejsze a macica więcej potrzebuje i stąd to 🤨ale od wczoraj mam spuchnięte nogi nie dużo ale widzę i czuję różnicę,i te plamki jak by większe są 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łajsoka ja tez mam takie biale plamki i probowalam cos znalezc w necie, ale...nie wiedzialam jak to opisac 🤢 mnie juz wkurza to puchniecie nog, bo w zadnych butach nie jest mi wygodnie!!!
a Tobie moze rzeczywiscie cos sie zaczelo, informuj nas na biezaco co i jak 😉
Magda masz racje, ze lepiej wyjac dziecko tydzien wczesniej niz nawet minute za pozno 😲 ja rozumiem, ze to co nas niepokoi to dla lekarzy rutyna, ale niech do cholery podchodza bardziej po ludzku jak ktos sie czegos obawia 😠
Radzia a za ciebie trzymam kciuki, zebys do poniedzialku wytrzymala jak bedziecie mieli sprawne auto, a mechanikowi powiedz, ze jak odmawia kobiecie ciezarnej to bedzie mial myszy w domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie weekendują? taka cisza. |A ja sobie tak myślę o naszych rozpakowanych mamusiach-Gabiś, Beata, Moretta, zajęte są swoimi kruszynkami 🙂
Mnie już dziś dwa razy porządnie przeczyściło ☺️ 🤔 ale myślę że to po śledziu w śmietanie bo rano zajadałam się i pochłonęłam cały pojemniczek ☺️ ☺️ mniam
A teraz mam ochotę na czekoladę z bakaliami 🙃 albo milkę jogurtową...ale muszę czekać do 19 jak Mario będzie wracał z dyżuru 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak czekoladę to polecam Krówkową Wedla 🙂 mój Grześ ostatnio ją odkrył i jest wyśmienita!! 😁
A ja się powoli szykuję do wyjścia na ten ślub... rano jeszcze miałam nadzieję, że jakoś ładnie się ubiorę, założę może szpilki, a tu kicha 😞 w nic nie wejdę...
Poza tym potem jedziemy do znajomych na tą relację żużlową i też muszę w miare wygodnie mieć, więc i tak nie mogłabym szaleć... Wrócimy pewnie dopiero późnym wieczorem... może się jeszcze będę odzywać dziś, ale to też zależy od samopoczucia...
A jak tam Twoje bóle Łajsoka? Minęły trochę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wrociłam z galerii handlowej bo byłam z kumpela i widziałam taka extra czarna spodnice, ale co z tego jak nawet zmierzyc nie moge, a w ciemno kupowac troche szkoda bo nie wiadomo jaki rozmiar kupic i pozniej bedzie w szafie wisiała 🥴 Za to na poprawe humoru kupiłam sobie kosmetyki i niemiecki płyn do płukania dla dzieci 🙂 Ale jak juz urodze to jak rzuce sie na sklepy to wroce do domu z kilkoma reklamowkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez siedzę sama , Kuby nie liczę bo się uczy na klasówkę a Daniel pojechał malowac samochód , tak mnie boli ten brzuch czasem juz nie wspomnę o tych upławach achhhhhhhhhhh juz by sie mogło zacząc na dobre to zaraz bym smigneła do szpitala i już.Ciekawe co mi powie ta połozna jutro ??? siedzę i tak główkuję na wszystkie mozliwe sposoby ale co ja biedna mogę tylko tyle moje co się na denerwuję.Daniel też zamiast posiedziec ze mna to go nie ma, ale jak on miał oczy chore to ja asystowałam mu cała noc a na drugi dzień załatwiłam wolne a on odpoczywał , te chłopy tak czasem nie myslą mam wrażenie że on za bardzo nie rozumie powagi sytuacji -wiecie, może ja też jestem juz przewrażliwiona ale dzis nawet palcem nie kiwnoł w domu , nawet nie zapytał czy mi coś pomóc- mam żal ale on tego tez nie zauważy pewnie po całym dniu .Boje się tak zwyczajnie i po ludzku o Jasia i siebie też , ale jakos to nikogo nie interesuję,nie wspomnę o rodzinie-nawet nikt smsa nie przysle z zapytaniem co u mnie.Ja byłam u bratowej przy porodzie , pomagałam bratu cały dzień w szpitalu, potem przy dziecku, prałam itd . a ona była dzis u nas i nawet nie weszła do mnie do domu dopiero mąż mi powiedział że brat mój był z żoną ale nie chcieli wejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Madzia bidulko, z facetami tak jest jak piszesz czasami nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji, może tak naprawdę w ten sposób próbują ukryć swoje zdenerwowanie ? 🤢 faceci z Marsa my z Wenus i ciężko czasem pojąć sposób w jaki sie zachowują 🤢
A Co do rodziny może po prostu nie chcą być nachalni? Myślą że rozwiązanie tuż tuż i potrzebujesz spokoju, nie chcą przeszkadzać...
U mnie swojego czasu było tak że zapraszałam Siostrę, z narzeczonym, Mariusz cały czas pracował a ja sama cała moja familja mieszka 70km od Międzyrzecz, To jakoś czasu znaleźć nie mogli 😞 a teraz jak już się coraz gorzej czuję nie mam na nic siły to ciągle piszą co słychać i jak się czuję, już kiedyś pisałam że mam dość takich codziennych smsów czy telefonów, a jeszcze siostra powiedziała że jak tylko wyjdę ze szpitala to ona, Paweł jej narzeczony, mój brat i kuzyn przyjadą odwiedzić małego 😮 moim zdaniem taka wizyta odrazu po szpitalu to trochę nie na miejscu bo będziemy chcieli odpocząć, dla mnie, dla Mariusza i dla małego to będzie nowa sytuacja i chcę spokoju tylko w trójkę a nie że nagle tyle osób się będzie zwalało na chatę. Głupio mi tak powiedzieć że nie życze sobie przez jakiś czas gości w domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację ale ja nie mam juz rodziców i naprawdę sa momenty że czuje się jak bym od zawsze była dorosła i samodzielna, a w cale tak nie jest .Nie odzywają się nie z grzeczności tylko z tego powodu że każdy jest zajęty swoim zyciem u nas jest tak; lepiej się nie odzywać bo może zaraz komuś trzeba będzie pomóc - tak ja to widzę.Z resztą zawsze tak było , stare dzieje .Mogła bym Ci ksiązkie napisać ale niech tak komus coś się dzieję lub potrzeba to do mnie wala w środku nocy .Dosłownie. Ja muszę mieć czas,miejsce w domu itd. ale mnie zostawią ze wszystkim samą. Szkoda że nie ma matki, pomogła by mi we wszystkim a i ja była bym silniejsza.Nauczyłam się bez niej żyć przez te 8 lat ale ona i tak zawsze jest potrzebna. To ktos kogo nie mozna zastapić, może być czasem nie dobra, wtrącać się ale masz swiadomośc że jest.a RODZEŃSTWO JEST TYLKO DO TOND PÓKI SĄ RODZICE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak współczuję że Twoich rodziców już nie ma, nie ma to jak pomoc mamy,która wesprze właśnie w takich chwilach,pomoże, doradzi i masz rację że rodzeństwo jest dopóki są rodzice, u mojego taty też tak było, mamę to szybko stracił, to jakoś dziadek dała radę i wszyscy byli ze sobą, teraz jak juz dziadka nie ma to bracia mojego taty się wypieli, moim rodzicom nie przelewa się z kasą a im się jakoś tak ułożyło że mają domy pobudowane, są właścicielami sklepów i chodzą po mieście jak panowie wielcy 😠 smutne to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam...ufff i przy tym zjadłam powiększony zestaw z McDonald's z tortillą ☺️

Magda bardzo Ci współczuję, że straciłaś mamę. Tak jak piszesz, może marudzić, wtrącać się, ale to zawsze mama nieważne jaka by była, ale jest.
Jednak wydaje mi się, że jesteś silną babeczką i nie potrzebujesz łaski od ludzi. Jak nie chcą pomóc, trudno, przecież się prosić nie będziesz. Kiedyś to wszystko się odwróci - zobaczysz 😘

Dziewczyny tak samo jak Wy zaczęłam puchnąć 😞 Nie mam kropeczek ale mam flagę polski na dłoniach, czyli jasne i czerwone 🥴 Już nawet nie potrafię w piąstkę zrobić dłoni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia to tak jak Ty w ten weekend, to ja nie mogę urodzić w długi weekend. Mój Szymon w nocy będzie grać, a wszyscy znajomi, rodzice itd wyjeżdżają na majówkę 😮 już się boję przyszłego weekendu. Mam nadzieję, że pogotowie nadal przyjeżdża do rodzącej 😁

Anita to lepiej od razu napić się mleka z miodem albo czosnkiem 😉

Łajsoka fajny ten oczyszczacz monitora. Haha może to jest psinka od Aggi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...