Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂
Wysa ksiądz już o tym wspominał że możemy na zakrystie wyjść, tylko że jak już dostałby caca czy coś to zleciałaby nam cała msza 😁, a nagle oderwać Oliwiera od cyca to dopiero by było wkurzyłby się i jeszcze więcej płakał 😞ale miejmy nadzieję że przez te 5 min. w aucie jak będziemy jechać to uśnie, naprawdę jazda autem to dla niego nie zły usypiacz i może spać i spać 😜 może ściągnę pokarm na wszelki.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U nas mówił ze jak będzie płakać to można iść tylko żeby przyjść na sam chrzest 😜 ale z tym ściągnięciem pokarmu to lepszy pomysł 😉 u nas Kacper spał jak zabity i jak ksiądz polewał główkę to otworzył tylko oczka i dalej w kime 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie z wniesieniem jest problem, ja tak dlugo spaceruje az maz wroci z pracy czyli wychodze na spacer ok 3 godz przed powrotem meza 🙂 ale nawet jakby co to juz myslalam, ze dziecko do gory zaniose i wroce po wozek i tak samo schodek po schodku, ale to juz gorzej

ja po cc to w ogole takich akcji nie powinnam robic, no ale co tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izulka gratulacje dla dzielnych dziewczynek, Martynka sliczna i szybko na pewno urosnie 🙂
wysa ja nie zawijam juz malej w kocyk, bo to dziecko lasu boso i nago najlepiej (oczywiscie jest to krytykowane przez babcie he he) i to ma po mnie chociaz jedna rzecz 😜 a i jeszcze duza glowe, bo ja zawsze mialam duze czapki i ona tez juz nosi 40-42 😁 no i jak ja zawine to jest foch...
zastanawiam sie z tym chrztem wlasnie jak mala zacznie plakac o cyca to nie ma rady!!!!!!!!cos trzeba bedzie wykombinowac, bo z moim szczesciem zechce jak ksiadz bedzie udzielal chrztu 😞
radzia, ale fajnie masz z tym szefem, szkoda,ze wczesniej nie powiedzial tego, bo pewnie troche kasy byscie zaoszczedzili, ja dosstalam wiekszosc rzeczy i na pewno jestesmy do przodu pare tys. 🙃
korzystam,ze pyza spi i robie pranie, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Izulka - przekaż Uli wielkie gratulacje! Śliczną ma córeczkę 🙂 taka drobniuteńka.. ale na ewno szybciutko urośnie 🙂
Ja Malej w kocyk też już nie zawijam.. a teraz jak są cieplejsze noce to tylko kocykiem przykrywam, ale bez specjalnego opatulania 🙂 a w dzień to hasa w samym bodziaku, a jak jest cieplej to w samej pieluszce 🙂 No i w sumie codziennie przynajmniej 30 min wietrzenia pupy 😁 wtedy to jest najszczęśliwsza 😁 ja tylko podkłady wtedy wymieniam 😜
Ja z wózkiem robię tak że sprowadzamy go do piwnicy, tzn. Grześ mi go rano wyciąga i po południu sprowadza na dół a tak stoi pod skrzynkami, ale zdarzyło się raz czy dwa że musiałam sama sobie poradzić i robiłam jak Kasia. Mała w łóżeczku a ja szybko do piwnicy i wózek wciągałam po schodach - wtedy jest dużo lżej niż wnoszenie.
U mnie jest tj. u Radzi - jak nie wstanę od razu po porannym karmieniu to kaplica i na spacer wychodzę późno 😞 ale dziś i tak spacer dopiero po południu bo zakopałam się właśnie w ciuszkach Ali i segreguję co już za małe a co można z walizy wyjąć do noszenia 🙂
Co do chust i nosidełek to u mnie by się przydało jednak chyba... patrząc jak mi dziecko ostatnio marudzi to ja nic zrobić nie mogę 😞 a tak to zarzuciłabym Małą na plecy i jazda 😜 heheh
Łajsoka - to nawet lepiej jak przyjedziecie sobie po prostu po zdjęcia i do nas bezpośrednio bo wtedy będzie czas żeby też na jakiś spacer wyjść 🙂 A ja też powoli gromadzę fotki do wywołania w Media, ale jeszcze chcę jakieś dorzucić tylko ciągle nie mam kiedy tego zrobić 🤢

Oki - ja uciekam. Do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka Moja mama też jak odrazu do mnie przychodziła to zawijała tak Kacpra. I właśnie jak zobaczą że on leży w samym pampersie albo body to ubierała i mówiła że mu zimno i mówi zobacz jakie zimne ma nóżki i rączki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Składałam zamówienie na bodziakowo.pl na bodziaki dla Ali i zobaczcie jakiego fajnego maila dostałam od nich z potwierdzeniem 🤪

Witaj
Księgowy Słoneczko przed chwilą wpadł zdyszany do Bodziakowa i machając w ręku wielkim pękiem pogniecionych papierzysk wysapał że dotarły do nas pieniążki. Oczywiście natychmiast zrobiło się niemałe poruszenie i wszyscy stojąc na baczność zaczęli śpiewać hymn Bodziakowa. Nasi najbardziej uzdolnieni artyści - Szalony Krecik i Ślimaczek zwany Lopezem, zabrali się do pracy. Jeżeli się nie kłócą o koncepcję artystyczną to wykonanie Twojego zamówienia nie powinno im zająć więcej niż 4 - 5 dni roboczych.
Z chwilą kiedy Ofca Pakowaczka dostanie informacje że skończyli - wyslemy Ci kolejnego maila z informacją o tym fakcie.
Tymczasem Bodziakowo bardzo dziękuje za przesłane pieniążki i zabiera się do pracy.

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!

www.bodziakowo.pl
Baśniowa Kraina


Rewelka co? 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, my dopioero wrócilismy ze spacerku... a wyszlismy o 9... no ale najpierw pochodziliśmy, potem psozłam z nim na działkę do mamy a potem czekałam aż mąż wróci bo własnie mam problem z wózkiem i czekałam żeby mi pomógł... my trzymamy w ozek w wózkowni , mam tylko kilka schodków i go wciągam po schodach bo strasznie cięzki, ale drzwi tam sie tam głupio zamykają i otwierają że z dzieckiem na reku nie da sie tego zrobic, trzeba miec dwie ręce wolne...
Ja nie zawijam w kocyk już od bardzo dawna jesli tak w ogóle można poiwiedziec przy 2-miesięcznym dziecku, no w kazdym razie trzymałam go w rozku może do 3 tygodnia a jak zaczęły sie upały to już w ogóle moje dziecko prawie nagie, a w nocy spod koca tez sie odkopuje i wywala nogi na wierzch... on najbardziej lubi być cąłkiem na golasa ale u nas nie wystarcza podkałdy jak u Pszczółki bo mamy siusiaka który potrafi sikac na odległośc i nigdy nie wiadomo w ktorą strone siknie 🤪
Mój szef wbrew pozorom nie jest taki fajny, ale miło z jego strony że mi zaproponował te rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja laski
U nas mozna powiedziec ze Oliwia dzisiaj grzeczna. Byłysmy na spacerku w parku niedaleko domu i tak sobie ide patrze a tam 2 wiewiórki skacza sobie po drzewie 🙂 rozejrzałam sie dookoła, a tam po drugiej stronie jeszcze jedna 🙂 Tak sobie pomyslałam, ze jakby Oliwia była juz większa to niezła radoche pewnie by miała z tych wiewiórek 🙃
Dziewczyny jaki rozmiar pieluch uzywacie? Dalej jedynki i jakiej firmy? Ja przeszłam juz z 2 tyg temu na dwujki i dostałam od tesciów Huggisy i powiem wam, ze słyszałam nie niajlepsze opinie o nich, ale sprobowałam i jestem zadowolona tyłek sie nie odparzył nie przemakają i chyba sa tansze od pampersow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ja używam Huggisów i jestem bardzo zadowolona. Nigdy dla Kacpra pupa się nie odparzyła, pieluszka dobrze wsiąka mocz i Huggisy są dużo tańsze od Pampersów. Różnica nawet 20 zł. Ja używam z numerem 2 ale już zaraz 3 bedzie 🙂 bo mam Pampersy 3 dostałam a nie chce kupować już z 2 bo mogą być niedługo za małe a te z trójką Pampersa troszkę są tylko większe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
A my nie dawno wróciliśmy z jeziorka 😎
Ja używam pampersów, huggisy też miałam ale Oli jakoś często się osikiwał poza pieluszką 😮 i jak dla mnie one bardziej puchły od moczu niż pampersy 🥴 a rozmiar to mamy 2 ale już zaraz będzie3 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mam dzień do bani, szkoda pisać U nas pieluszki to hagisy i rozmiar od 5-9kg a teraz wziełam takie jakies zwykłe i od 7-18 ale są kiepskie i rozmiarem dobre co mnie bardzo zdziwiło {z biedronki} a do smarowania pipy Jasiowi tylko słuzy Bepanthen i nic innego , maść to koszt 20zł i szybko się zuzywa a jak was z ciemieniuszką to taka skorupka na główce bo u nas chyba jest i nie wiem jak ją usunąć ? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda na kilka minut przed kąpielą główki nasmaruj główkę oliwką i wyczesz szczoteczką niemowlęcą i główkę najlepiej myć mydlem dla dzieci 🙂 Janie wiem jak ciemieniucha wyglada ale jak Kacper ma zmoczoną główkę to wtedy pojawia się taka jakby grubsza skóra ale jak wyschnie to znika wiec to chyba nie ciemieniucha nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...