Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jasio jaki fajny chłopczyk... widac mama stroi synka 😉 super

Radzia ja mam ten pierwszy lezaczek i dzieki bogu ze cos takiego wynalezli, gdyby nie on to rece by mi odpadly 😎 Emilka bardz lubi w nim siedziec, ale tylko jak sa wibracje 😁

melodyjek nie ma,
a te zabawki to grzechotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Pszczółko niestety w tygodniu nie pojedziemy do Gorzowa 😞
Jasiulek pulpecik 🙂
Radzia strój nurka..o matko 😁przecież ładnie wyglądasz 🙂
My nad morze też w sierpniu, kupuje nowy strój ale tylko ze względu na to że te z przed ciąży są trochę ciasne w biodrach i biuście 😁 i kupuje bikini bo u mnie to brzuszka zero rozstępy na pośladach ale pod majteczkami nic nie widać 😜
Ja dopiero dziś byłam u gina bo był na urlopie, dostałam tabletki anty więc będziemy działać ☺️Netinetka jak się czujesz po tych cerazette??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wam powiem ze nigdy nie używałam zabezpieczenia i zaszłam w ciążę po 5 latach 😁 brałam tylko rok ale to ze względu na nieuregulowane miesiączki.Teraz na razie gumki, ale nie lubie 🤢 Zresztą nie mam jakoś przyjemności bo mnie jeszcze mięsnie bolą i czasem coś kuje i nie wiem czy tak powinno być 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka ja przez pierwszy tydzien bylam po anty strasznie wku .......na na wszystko i na wszystkich a zwlaszcza na meza 😜 i nie wiem dlaczego, ale po 2 tyg wszystko sie ustabilizowalo uff 😉innych dzialan ubocznych nie zauwazylam a juz jestem po 1 opakowaniu. i tak boje sie, ze zajde.... 😞i mozecie sie smiac, ale dolaczylam narazie jeszcze gumke he he, 😁
aaa kasiaa ja o maly wlos nie zamowilam tego domku co ty nad morzem, ale za malo miejsc bylo, bo nas jedzie 4 trodziny z dzieciakami,szkoda ☺️
czy ktoras z was ma chuste albo nosidelko na szelki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już mam okres 7 dzień 😠 zobaczymy jak długo jeszcze...

dzisiaj zakupiłam karuzele - jednak tą co Ty Radzia polecałaś http://allegro.pl/item1106242585_karuzela_fisher_price_pilot_lampka_rainforest.html 🤪 MIałam kupić w sklepie, ale cena 215zł szok że takie różnice 😮 a projektor kupie osobno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka - no szkoda, ale mam nadzieję, że co się odwlecze... 😉 ale może to i dobrze że trochę nam się przesunie to spotkanie bo Ala drugi dzień już marudna strasznie i nie wiem jakby się zachowywała z nowym kolegą 😜 No ale tak czy inaczej czekam na info kiedy będziecie 😁
I wszystkiego najlepszego z okazji 2 miesięcy dla Jasia!!!! Duży chłopak z niego!! 🙂
A co do anty to ja muszę właśnie po receptę podejść. Nie pamiętam nazwy tych tabletek, ale to są te które można brać przy karmieniu piersią.. chyba te co Netinetka bierze i o których Łajsoka pisze...

Moja Mała Rybka usnęła właśnie w leżaczku 😁 nareszcie chwila wytchnienia 🙂 Mamusia może spokojnie oglądać mecz w tv słuchając jednocześnie relacji żużlowej w radio 😁 taki sportowy wieczór 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie już chyba się trzech lekarzy pytało o antykoncepcję 😁 jacyś nadgorliwi 😁 sama nie wiem co zrobić bo jak kiedyś brałam tabletki to libido spadło mi do zera ☺️ stwierdziłam, że to nie ma sensu dalej brać skoro ochoty na trykanie nie miałam wcale 😜 muszę trochę poczytać o innych rodzajach antykoncepcji takich jak implanty itp jak nie będzie nic pisać o spadku libido to może się zdecyduję 😁 całe szczęście w Anglii nie trzeba za nic płacić 🙂
Co do chusty to ja mam i nosidło też. Próbowaliśmy i z jednym i z drugim i doszłam do wniosku że muszę poczekać tak do trzeciego miesiąca. W chuście wszystkie wiązania do 3 miesiąca są podtrzymujące kark co znaczy że Maja nic nie widzi i się denerwuje że nie może się rozglądać 😁 w nosidle też na razie nie bardzo bo musi być przodem do brzucha i też nic nie widzi 🙂
A zaraz postaram się wkleić zdjęcie bidulki małej Martynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam nosidełko, ale na razie, leży w szafie, też próbowaliśmy ale główka mu się chwiała i jak już ją oparł to się wkurzał że zamiast podziwiać świat to widzi klatę ojca 😆 co do chust to podejrzałam raz kwietniówki i widziałam że one hurtowo zamawiały i że sobie chwalą chusty od "Pentelki"na allegro. Jakoś nie mogę się przekonać do chust 😮
Pszczółka masz racje co się odwlecze to nie uciecze Mariusz jakoś 13,14 ma wolne to pojedziemy bezpośrednio do was i tak musimy bo mamy zdjęcia do wywołania i zawsze w Media Markt wywołujemy 😉 jeszcze chciałam kupić Oliwierkowi ładny Albumik na jego foteczki 🙂
Mój krasnalek od 21:30 śpi, już się tak nauczył i zasypia tak ok 21, 21:30 codziennie.
My w niedziele mamy chrzest i jakoś się stresuje 🤔 a jak Oli będzie chciał jeść, albo pić bo w upały potrafi wołać nawet co 30min 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witojcie!!!
Martynka, ale małe cudeńko.. jeszcze ten pampersiak wielgachny taki... słodka 😘
Kasia w sumie fajny pomysł żeby projektor dokupic do tej karuzelki 🙂
Ja mam nosidełko na szelkach ale Mateusz na razie za mały, mój mąż uparcie twierdzi że będzie go w tym nosił bo mamy zaiar pare wycieczek sobie zrobić krótkich w góry, nie żeby jakoś wielce chodzic po górach, ale z wózkiem to i tak troche problem, ale co na to mateusz to się zobaczy 😉
A do mnie wczoraj dzownił mój szef i powiedział że jak będe chciała kupic coś konkretnego dla małego to mam najpierw dzwonić do niego bo on ma pełen garaża bajerów które kupowala jego żona bez opamietania dla ich dzieci... no to mówię że akurat chyba na razie wszystko mam ale szukam karuzelki z projektorem a on mi na to, że własnie taka lezy i zapyta tylko żony czy nie ma wobec niej jakiś planów a jak nie to jest moja 🤪
A leżaczek wczoraj kupiłam ale zaliczyłam wtopę... zawsze jestem taka ostrożna na allegro ale tak sie podjarałam tym leżaczkiem że najpierw kupiłam a potem spojrząłam na komentarze gościa i nie zapąłce mu, poprostu muszę jakoś się z nim dogadać bo nie mam zamiaru czekać na towar 2-3 tygodnie jak pisza ludzie... najwyżej dostane ostrzeżenie z allegro, ale chcę leżaczek jak najszybciej 🤪
Jest 6 a ja nie spie bo jak chcę iść z małym w miare wczesnie na spacer to musze wstawać po karmieniu o 5 bo potem się wyrobic nie umiem jak on nie spi...
A wczoraj jak się chwaliłam że spi już 2 godziny, to powiem wam że pociągnął tak 3,5 godziny, jak nie moje dziecko, a jaki się wesolutki obudził, tzn wesolutki był dopiero jak zjadł bo jak jest głodny to nie ma z nim gadki, najpierw awantura a potem czułości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj hej 😉

Radzia to super masz szefa, że Ci zaproponował gadżety :P inny miałby to w dupie

My chcemy sie wybrac na pierwsza wycieczke w ta sobote.... moze Wisła, Ustron... no zobaczymy

No tak mama troche pomarudzila, ze Mati nie spi, to synus pokazal na co go stac 😉

Łajsoka ja Cie nie chce martwic, ale Emilii chcialo sie pic w koscieele... tylko, że ja wyciagnelam butelke 😁
wyobraz sobie mine ksiedza jakbys zaczela karmic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Kacper zasnął o 19 i wstał o 1 w nocy zjadł 130ml i teraz o 7 🤪 i dalej śpi 😜 ja nie mam jak iść na spacer bo wózka nie zniose a w nosidełlku jakoś tak wydaje mi sie niebezpiecznie eh;/
Zauważyłam że dla kacpra zrobiły się ciemniejsze i dłuższe rzęsy 🙂 ale brwi to jeszcze słabo widać:P
Czy zawijacie jeszcze dzieci w kocyk? Ja zawijam czasem to wtedy Kacper taki spokojny i cieplutko mu 🙂 po kąpieli zawsze zawijam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...