Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nio Juz Mati i Emi mają dwa miesiące 🙂 Wszystkiego Najlepszego Dzieciaczkom 🙂
Kacper jutro też bedzie miał dwa miesiące. Co raz to jest mądrzejszy i wiecej sie smieje 🙂
A wasze dzieci juz tez przewracaja sie na boczek?
I piekne zdjecia Radzia i Beata 🙂 Aha i wcale Radzia nie jestes gruba 🙂 slicznie wygladasz a kochanego cialka nigdy za wiele 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po prostu mówię prawdę Radzia 😉 no właśnie i Kacper tez tak sie zwija w kuleczke i przewraca 🙂
Aha i co do tego ze walczylam o pokarm to nic z tego 😞 Nie powiem mam troszke jego wiecej bo wczesniej sciagalam 20 a teraz sprobowalam i sciagnelam 60 ale to jest niestety za mało żeby nakarmic Kacperka 😞 no nic wiec od jutra juz chyba nie bede karmic ale bardzo mi smutno i placze z tego powodu 😞 bo nawet teraz on wstał ja go wykąpałam dałam mu cyca i zasnął 🙂 i pewnie bedzie spal z 5 godzin 🙂 lubi sobie poprzytulac sie do cycy i nawet mu tyle starczy possac zeby zasnąć 🙂
I moja mama dzis poleciała znowu do Londynu to był tylko płacz 😞 i już wogole nie wiem kto mi pomoże jak bede chciała gdzies pojechać z Kacprem do lekarza czy cos eh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak Moje Słońce bawi się maskotką 😉
[URL=http://img199.imageshack.us/i/obrazxzzz007.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8074/obrazxzzz007.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jak ładnie, a Mateusz nic nie chce złapać na razie, jedynie nasze palce ściska, ale zabawek nie łapie jeszcze...
Wysa ja mam mamę ciągle i nie wiem jak bez niej bym sobie poradziła... ale tu dziewczyny są same z dzieciaczkami więc na pewno maja dobre rady jak sobie radzić 😉
Ide sie kąpać, wypeelengować i nyny... Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Egzaminy zaliczone, wszystkie na 4 🤪, całkiem nieźle bo nie byłam na żadnych zajęciach w tym semestrze.

W końcu kupiłam mleko, dałam sobie spokój ze ściągnaiem ( chociaż udało mji się 60 ml , raz !)
Wczoraj jednak Oskar nie bardzo chciał je pić i ponad godzinę płakał na ramieniu u taty , za cyckiem. Po godzinie zjadł w koncu 120 ml i padł. Jak wróciłam to długo mnie ssał ale był bardzo jakoś zestresowany, zasnął na moim ramieniu i dopiero po ok 45 jak się obudził był znowu sobą. Przeżył jednak brak mnie i cycka.
Ale za to dzisiaj był bez płaczu , ładnie dwa razy zjadł z butli i jak wróciłam to już na spokojnie mnie ssał i po kąpieli ok 20 zasnął 🙂

Kasia , Wysa , Radzia dzieciaczki super 🙂
Oskar nie ma takich włosów jak Emilka , narazie chwyta i ściska pieluszkę, a na rękach drapie nam szyje 🙂
Ale ma też zdjęcie z mamusią, może nie najładniejsze ale jest. Zaraz dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaki dla Kacperka z okazji dwóch miesięcy 🤪

Oskar jaki przystojniak
już widać, że dziewczyny będą za nim szaleć 😎
Gratulacje zdanych egzaminów - podziwiam Cię

Wysa ja też jestem praktycznie cały czas sama 😉
Fajnie Kacper trzyma zabawkę

Czy Wasze Maluszki lubią kąpiel? moja płacze wniebogłosy 😞

Pszczoła co u Ciebie?

Monia, Lena - wygrałyście z kolkami?

Magda z coś tam czasem skrobnie więc wiemy, że wszystko ok 😉 Pozdrawiamy

A Ola to chyba o nas zapomniała, mam nadzieje, ze u niej wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny za życzenia i w imieniu Kacperka 😉
Ja właśnie ululałam Kacpra 🙂 a co do kąpieli to lubi kąpiele, lubi jak potem go sie smaruje oliwką 🙂 bo w ogóle on nie płacze i lubi wszystko co dobre 🙂 jaki był w brzuszku taki jest teraz 🙂
Współczuję tym Mamom c muszą przechodzić przez te kolki 😞 Mój Kacper nie ma i nie wiem moze to zasługa Nutramigenu bo ja mu zadnych leków, herbatek nic nie daje.
a Oskarek fajny Pyzulek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia to moja właśnie tak samo kąpiel jeszcze ok, ale czynności po i przed - właśnie koszmar 🤨

Wysa czytałam, że po odstawieniu Nutramigenu to dopiero są problemy z brzuszkiem, bo żołądek nie jest przyzwyczajony do trawienia laktozy - a to bardzo trudny proces 😞
A czemu podajesz Nutramigen??
U nas z powodu skazy białkowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to już mnie nastraszyłaś 😞 Powiem Ci szczerze Kasiu ze nie wiem dlaczego mam ten Nutramigen, lekarka nie podała żadnego powodu. Zmieniła mi mleko jak przyszłam rozwiązać problem z ulewaniem i czasem chlustaniem Kacpra. Ja nabiał jem normalnie i nic jemu nie jest ale i tak od dzis przestaje karmic piersia tlyko ciezko mi bedzie 😞 I napewno dla Kacpra jeszcze bardziej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To zupełnie bez sensu, że lekarka zaleciła Ci to mleczko 🤢 Prywatny pediatra do którego jezdzimy z Emilką powiedział, że to mleczko to już bardzo radykalna dieta.

aż się boję odstawienia Nutramigenu, postanowiłam, że najpierw będę jej wprowadzć powolutku Bebilon Pepti - też mleko dla uczuleniowców, ale posiada już laktozę - w niewielkiem ilości . Stopniowo będę przechodzić do normalnego mleczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas poranek zaczął się od kupy na mamy koszulę 🤪
a wczoraj na wieczór poszliśmy po tatę do pracy, po powrocie gorzej się poczułam, już jak wychodziliśmy to to czułam się źle, czułam od siebie takie gorąco, zmierzyliśmy temperaturę a tu 37,5 podwyższona, położyłam się i nagle straszne dreszcze po jakimś czasie znow mi Mariusz zmierzyli było już 38, nie chciałam się faszerować tabletkami to zrobiłam chłodny okład na kark i czoło, usnęłam Mariusz się kładł spać i zobaczył że jestem jeszcze gorętsza i cała mokra, znów zmierzył a tu 39 więc już bez gadania dał mi paracetamol i pomogło. Nie wiem od czego ta temperatura 🤔 nie wychodzę w upały...mały usnął mi na kolanach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...