Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu ja nie mam ale czytałam opinie i jest ponoć świetna i dziewczyny na forum bardzo zachwalały tez tą http://allegro.pl/item1090673867_fisher_price_karuzela_rainforest_pilot_gratisy.html z tym że ta jest bez projektora tylko ma lampkę
Ja kurcze mam problem bo ponoć tych karuzelek nie da się zamontować na łóżeczku turystycznym i tu odkrywa pierwszy minus takiego łóżeczka... bede musiała cos wymyślić jak to zamontować bo nie odpuszcze tej karuzelki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Ależ te dzieciaczki są super 🙂 i mamy też ślicznie wyglądają 🙂

Wysa nie mogę uwieżyć że Kacper już chwyta zabawki w rączki!
Co do karuzeli to u nas wisi już od jakiegoś czasu bo Maja bardzo chętnie gada do tych zawieszonych pluszaków 🙂 Ma swojego ulubionego za którym wodzi głową w kółko 🙂 dzisiaj jak się obudziłam to gadała do miśków 🙂 Nie zamierzałam wieszać karuzeli przed 3 miesiącem bo czytałam, że dzieci jeszcze nie interesują takie rzeczy, a tu proszę 🙂 gdyby nie karuzela to ciężko byłoby mi się rano zebrać, a tak włączam karuzelę i mogę się trochę ogarnąć 🙂 ja mam karuzelę bez projektora - świeci się na różne kolory i ma trzy melodie - musiałam tylko głośnik zalepić taśmą klejącą bo strasznie głośno grała ta karuzela 🙂 a no i raz poszłam na dół myć butelki, a tu słyszę taki płacz, lecę na górę, patrzę do łóżeczka, a Maja leży przestraszona bo spadła na nią żyrafa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nic nie szkodzi już się przyzwyczaiłam 🙂 Kacper ma karuzelke od 3 tygodnia życia i na początku nie uśmiechał się tak wiec nie wiem czy sie interesowal ale teraz to jak tylko włacze to pełen zaciesz i aż tak głośno się smieje imówi "agu". hehe tylko tyle zawsze gada 🙂 Karuzelką interesuje sie około 10 minut 🙂
Izulka tak Kacper chwycił ta maskotko-grzechotke i nią potrząsał i brał do buźki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka my oboje mamy niebieskie i Mateusz póki co tez ma niebieskie, takie ladne jakby grafitowe, może mu zbledną ale raczej pozostaną niebieskie :o)
Łajsoka a masz jakiegoś linka do karuzelki którą masz? Bo ja jestem pewna że Mateuszowi spodoba sie filmik na suficie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane.

Izulka nasza Oliwka ma od początku ciemno niebieskie oczka,ale my z mężem też mamy oboje niebieskie,więc pewnie nic już się nie zmieni...chyba,że okaże się,że kto inn jest ojcem... 😜 😜 😜

Śliczne są te karuzele o których piszecie,fajna sprawa,my mamy taką zwykłą,Oliwka tylko chwilę się nią interesuje.

U nas dziś duchota od rana,nie ma słońca,a duszno i parno,że nie ma czym oddychać.Chyba burza będzie,aż karetki non stop jeżdżą..

Piszecie o łapaniu zabaek,Oliwka od kilku dni skupia się na pewnej czynności: z piąstki którą bierze sobie nad oczy wprostowuje palec wskazujący,patrzy na niego z uwagą aż robi zeza i po chwili stara się trafić nim do buźki,najpierw trafia w czoło,w nosek aż wreszcie do buźki i ssie ten paluszek z radością,potem rączka gdzieś jej ucieka i czynność powtarza od nowa...ubaw mam,że hej,ale cieszę się,że Mała tak pięknie się rozwija.Grzechotkę próbuje łapać jeśli ją trzymam nad Oliwką,a dziś próbowała sama rzekręcić się na brzuszek...Aż sama się czasem dziwię,jak ona szybko się rozwija,choć w sumie za parę dni skończy 3 miesiące!! Ale ten czas leci... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia my mamy taką http://www.allegro.pl/item1105987331_fisher_price_karuzela_rybki_pilot_stan_idealny.html innego linka nie znalazłam ona kupowana była w anglii rok temu więc może teraz są takie jak Kasia wysłała.
Mój Oli ma narazie brązowe oczka po mamusi tatuś ma piwne może jeszcze mu zjaśnieją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie szukam chyba uzywanej bo te z Fisher Price są rewelacyjne ale drogie... Łajsoka a jakie jest montowanie? Tzn czy przy większym wysiłku da sie to jakoś do turystycznego zamontować? Albo najlepiej jesli to nie problem to cyknij fotkę montowania a ja pokażę mężowi i on mi powie czy coś się da wykombinować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Kacper ma jakies szare oczka ale nie wiem po kim:P ja mam piwne a mąż zielone to jeszcze zobaczymy jaki bedzie mial kolorek oczu 🙂 a co do łapania maskotki to zdarzylo sie to dwa razy bo wiecej nie dawałam wiec moze to przypadek ze Kacper tez szybko chwyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
moja miala granatowe na poczatku oczka jak wiekszosc a teraz ma piekne blekitne po tatusiu i mam nadzieje,ze jej sie nie zmienia, bo kolor cudny a moje takie zielone;/
radzia mam pytanko, czy ty uzywasz turystycznego lozeczka na codzien?bo ja tez planuje, bo w tej gondoli co mamy mozna spac max do 6 m-cy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Netonetko, mam tylko turystyczne i ogolnie to jestem z niego zadowolona, ale znalazłam już dwa minusy: 1. nie mozna w nim zamontować większości karuzelek, 2. ma tylko 2 poziomy i jak Mateusz troszke podrośnie to będe musiała go dac już na sam dół i myslę że ciężko go będzie stamtąd wyciągać... i myslę że kupię jakies drewniane używane a to będziemy mieli na wyjazdy... ale póki co sprawdza się fajnie, tyle że kupiłam do niego dodatkowy materac bo tamten wydawał mi się niezdrowy i kupiłam taki zwykły kokosowo-gryczany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam niebieskie oczy a Henryk piwne i tak bardzo chciałam żeby chociaż oczy miała po mnie a tu już jej się zmieniają na piwne 😞 cały tatuś i nic z mamusi 😞
Radzia tak sobie pomyślałam że jak byś chciała taki projektor na sufit to można kupić coś takiego bez karuzeli - sam dźwięk i obraz na ścianie. Może łatwiej by było coś takiego zamontować w łóżeczku turystycznym np. coś takiego http://www.allegro.pl/item1100468299_pozytywka_projektor_v_tech.html lub taki co nawet nie trzeba montować http://www.allegro.pl/item1108354387_mw_uspokajacz_obrazkowy_fisher_price_24h.html 😉
Ja jak chcę czymś zająć Maję to jej śpiewam - bardzo to lubi, zwłaszcza jak jej się śpiewa "Cyt cyt" wtedy śpiewa razem ze mną 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=SRUGTbmtu2o
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żyję tylko nie mam czasu a to dla tego ze siostra przeprowadziła się znów do naszego miasta i mam do kogo wreszcie chodzić z Jasiem i Kubusiem, po za tym wszystko wporządku.Piękne te wasze pociechy jak zrzucę zdjęcia to pokarzę Jasia i Kubę 🙃postaram się jutro .Izulka jestem pełna zachwytu jak Maja śpiewa -super 🤪Pozdraiam was i ucałujcie ode mnie swoje skarbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia te dzieciaczki tak mają haha u mnie Jaś zasypia sam i zawsze musi się "wykokosić" czyli tarmosi pieluchę ,pluje smaczkiem,gada sam do siebie i za chwilę odlot i tak jest od początku, no a w dzień leży w leżaczku i ogląda VIVE a jak go zabrałam od telewizora to był płacz że szok-meloman 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...