Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A jak wasze dzieci zasypiają w dzień? musicie bujać, wozić wózkiem czy to trafią same zasnąć np. po włożeniu do łóżeczka? U nas to ciężko z tym zasypianiem w dzień, albo zaśnie przy cycu albo po godzinie jeżdzenia wózkiem ale co się wcześniej onarzeka i ojęczy to tylko ja wiem.

Dobranoc, idę nyny do mojej Kruszyny.
A mój mąż chce już ją wyrzucić do jej pokoju a mi się wydaje że to jeszcze za wczesnie. Chyba bym umarła z tęsknoty przez całą noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Wózek mamy Tako Jumper i nie jest aż taki zły... ale ja jestem Ryba, więc cokolwiek kupię, to po jakims czasie stwierdzę, że mogłam kupić to drugie 🤢

My planujemy przenieść Emi do swojego pokoju tak za dwa miesiące, gdzieś wyczytałam, że 6 miesięcy to dobry czas na samodzielne spanie w pokoju 🙂

A co do zasypiania, to jak wyczuję moment, że Emilia chce spać... ziewa, trze oczka, krzyczy, itd. zanoszę ją do sypialni, kładę na boczek, pieluchą zabezpieczam smoczek, żeby jej nie wypadał i za chwilę odpływa... a jak przegapię ten moment to muszę przez ok 5min wyciszyć ją na rękach, pobujać, ponosić i za chwilę odkładam do sypialni i zasypia. Aha i czasem (jak wczoraj) kladziemy sie razem w sypialni, trzymam jej smoka, glaszcze po glowce, czolku, nosku i cicho robie "sisisi" no i wczoraj zasnelysmy razem na dwie godziny 🤪 Wcześniej tak nie było, ale zmusiałam ją do spania o określonych godzinach i się przyzwyczaiła, bo kiedyś nie spała całe dnie i po południu była już mega marudą.

Emila nie potrafi zasnac np jak siedzi w lezaczku a ja do niej mowie... musi lezec w lozku ze smokiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia właśnie Byki są domatorami 😉 Jeśli Emi taka będzie, to będzie totalnym przeciwieństwem rodziców.

Łajsoka przecież musiałaś sprawdzić co jest w tym słoiczku zanim dasz to Oliwierkowi 😁

S,lyszę że produkcja kupy w toku, więc lecę zanim zostanie ochrzczone łóżeczko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Oli zasnął o 22 i obudził się o 5:30 🤪 cyc i znów spanko do 9 😎widocznie miał takiego śpiocha wczoraj, bo dziś odkąd wstał wariuje 😜 nawet w sklepie szalał i musieliśmy go na ręce wziąć 🤢ale zaraz wysyłam moich facetów na spacer a sobie porobię porządki w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
Kasia no to mnie zmartwiłas że to taka cecha Byków bo my lubimy wychodzić... co prawda ja tez najlepiej czuję się w domu i zawsze mnie do niego ciągnie ale nie az tak jak Mateusza 😁
A my zaraz jedziemy do Ustronia na spacerek 🤪 nie wiem jak to zrobić bo już chłodno i noszenie Mateusza na rekach średnio mi sie podoba, ale spróbujemy go wozić w foteliku i mamy tez nosidełko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Moja misia siedzi w bujaczku ogląda mini mini i tylko słysze jak ciśnie kupe 🤪
Pszczołka byłas wczoraj u cioci na pomorzanach? Jak tak to sie minełysmy bo ja byłam u mamy na majowym. Ty pojechałas do mnie na osiedle, a ja do Ciebie 🙂
Piszecie o defektach w wozkach ja w sumie jestem zadowolona z mojego, ale oczywiescie w 100% bez wady nie jest. Nieraz z jednego koła łozysko troszke wystaje i trzeba puknac zeby sie schowało w nichym to nie przeszkadza, ale nie powinno tak byc. Wyslemy go do reklamacji ale dopiero jak misia bedzie juz siedziała w spacerowce. Bo moja siostra ma po swoim synu w piwnicy spacerowke to nam pozyczy i wtedy oddamy nasz. Kurde tyle kasy wydałysmy na wozki i jeszcze cos jest nie tak. A jak sie odda wozek do reklamacji to w czym wtedy wozic maluchy? Za ta kase powinni dawac na ten czas jakis zastepczy.
Oliwia wyrosła juz z mnustwa ubranek nowe kupuje a tych małych rozmiarow to juz nie mam gdzie trzymac i tak sie własnie zastanawiałam czy nie uzbierac jakiegos wora i nie wystawiac na allegro. Bo tylko mi miejsce zajmuja a nie mam komu oddac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej..
Rok szkolny się zaczął i sądziłam że będę mieć trochę więcej luzu a tu nic z tego. (chociaż mama mieszka z nami i korzystam z jej pomocy)
Byłyśmy z Amelką w wczoraj u pani doktor,i stwierdziła że jak na razie to moja mysza rozwija się na pograniczu 4-5 miesięcznego bobasa.
Od środy Amelka przemieszcza się po podłodze jak "żaba".Dawniej tylko pełzała ,a teraz skumała że lepiej jest podwinąć nogi pod brzuch i do przodu.Ale ręce jej zostają jeszcze w tyle.i czasami ląduje twarzą na podłodze.(Jak mi się uda ja nagrać to wrzucę filmik)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo:P
Byłam w szpitalu odwiedzić Sylwię i małego Szymonka ...boziu jak to malutkie, nie mogłam sie na patrzeć taki kochany maleńki człowieczek, aż trudno uwierzyć że Oli jeszcze kilka miesięcy temu był taki sam, takie drobne paluszki rączki usteczka...aaa i Szymuś ma taką czuprynką jak Emilka 😁 kudłaty że szok 😁 normalnie ciężko mi z sali było wyjść 😉 A Sylwia po cc twarda baba śmiga po pokoju już nie mogę sie doczekać pierwszych spacerków we dwójkę z chłopaczkami 😉
Mariusz o 17 ma dziś ćwiczenia w pogotowiu i nie wiem o której wróci a ja sie coś źle czuję kręci mnie w jelitach i kręci i nie mam pojęcia od czego....kara bo podjadłam dziecku słoiczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo:P
Byłam w szpitalu odwiedzić Sylwię i małego Szymonka ...boziu jak to malutkie, nie mogłam sie na patrzeć taki kochany maleńki człowieczek, aż trudno uwierzyć że Oli jeszcze kilka miesięcy temu był taki sam, takie drobne paluszki rączki usteczka...aaa i Szymuś ma taką czuprynką jak Emilka 😁 kudłaty że szok 😁 normalnie ciężko mi z sali było wyjść 😉 A Sylwia po cc twarda baba śmiga po pokoju już nie mogę sie doczekać pierwszych spacerków we dwójkę z chłopaczkami 😉
Mariusz o 17 ma dziś ćwiczenia w pogotowiu i nie wiem o której wróci a ja sie coś źle czuję kręci mnie w jelitach i kręci i nie mam pojęcia od czego....kara bo podjadłam dziecku słoiczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Właśnie trochę się uspokoiłam jak przeczytałam ,że maluszki które są karmione piersią wołają częściej jeść. My cały czas na piersi i Oskar ostatnio częściej budził się w nocy. Balam się że może jest głody ( chociaż nie płakał ) , ale mleka wogóle nie chce z butelki , nawet na śpiąco nie da się oszukać. Teraz znowu dłużej śpi, ale nie tak długo ja Wasze pociechy , min 2 rzay budzi się w nocy.
Oskar najlepiej zasypia przy piersi , lubi jak troche nim trzęse 🙂, czasmi na huśtawce zaśnie, a i teraz super w gondoli na dworzu, potrafi nawet ok 3 godzin pospać.
Jabłuszko też lubi , a dzisiaj spróbował banana ze słoiczka i herbatki z malin i dzikiej rózy
( bardzo smaczna 🙂)
Już bardzo chce siadać, głowkę trzyma sztywno jak jest u mnie na kolanach i bardzo polubił leżenie na brzuszku. Ale nie przekręca się sam. Rączki ma za słabe jeszcze bo na brzuszku tyłeki dzie do góry a niestey pada na buźkę.
I uwielbia psa, jak tylko gdzieś widzi Titka to już się śmieje i do niego gada, koniecznie chce włożyć mu rączkę do pyska.

W końcu się zważyłam , schudłam 16 kg 🙂. Ponieważ nie miałam żadnych spodni bo wszystkie spadały mi ( dosłownie ) to dzisiaj kupiłam sobie jeansy aż o 3 rozmiary mniejsze 😉

Oskarowi zaś kupiłam ciuszki na 74 ostatnio ( półśpoichy wcale nie są specjalnie za duże )

O wiecie co ...... stwierdziliśmy ostatio , że chcemy jeszcze jedno dziecko ( za ok 2 lata mniej więcej ) , chyba nie będę jeszcze za stara 🙂 Najlepiej siostrzyczkę dla Tygryska.......albo braciszka.

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i zapomniałam... w tej paczuszce z Hippa były kupony rabatowe do Rossmana i wszystkie wykorzystałam plus kolejna paczka z Hippa, gdzie był słoiczek i soczek 🙃

Łajsoka to pędź do Rossmana po tą paczuszkę, może będzie tam marchewka to tym razem Cie zatka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli co maj 2012 produkcja? 😁 😁 😁

No tak byłoby idealnie, akurat będę miała otwartą furtkę, bo podobno po cc wcześniej nie można.

Nie no nie mogę znowu muli mnie na okres 😠 a dopiero co tydzień temu skończył się 21 dniowy okres, poprzedni trwał 18dni 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...