Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂
Ach piekne te nasze majowe pociechy 😘Emi jest cudna na tym nocniczku ,Zosia i te jej rzęsy, Mateuszek i ten jego lok , Oli powalił mnie tym pa pa, on pieknie sam siedzi jestem pełna podziwu.
Łajsoka mam nadzieję że nie zapomnisz i wyjmiesz skarbeczka z tej walizki 😉
Kacperku kochany niech Ci giną te wstrętne krosty!
A my zalatani dziś , zamówiłam Jasiowi chodzikhttp://allegro.pl/chodzik-baby-mix-biedronka-kolyska-solidny-i1304726095.html jestem ciekawa jak Jaś bedzie w nim siedział .On chce tylko stać na nózkach już nie mam sił go ani nosić a tym bardziej trzymać tak żeby on sobie dreptał w miejscu.
SPÓZNIONE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PÓŁ ROCZNIACZKÓW KOCHANYCH 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!!
Wysa to fajnie że powód wysypki zidentyfikowany... a kolezanka próbowałam mi wmówić że pranie ciuszków ze sklepu to głupota... 🤨
Kasiu to szczerze zazdroszczę takiej spokojniutkiej Emilki... nasze dzieci z jednego dnia ale chyba to dwie skrajności... Emilka nadzwyczaj spokojna, Mati nadzwyczaj ruchliwy 😉
Magda chodzik full wypas, świetny jest... ja osobiście chodzika nie kupię no i własnie Mateusz też staje na nogi ale uparcie go usadzam aż będzie gotowy sam wstać bo jak byłam na usg bioderek to ortopeda nam powiedział, że absolutnie nie wolno stawiac dziecka na nóżki i chodzić z nim za ręce... teraz nic mu nie będzie ale odbije sie to w przyszłości... posłuchałam go choć przyznam że unikanie tego stania to ciężka sprawa...
A u nas górne jedynki już baaardzo blisko, dzisiaj marudka płakała jak wróciłam z pracy, posmarowałam żelem i ulzyło ale dziąsła ma bardzo opuchnięte i wyczuwam już cos ostrego z jednej strony... znowu idą oba na raz...
A jutro szczepienie więc mam wolne od pracy 🤪 ale szczepienia sie tradycyjnie boję... tu zęby, tu szczepienie i może być ciężko...
Zosiulka śliczna... A Oli jak ładnie siedzi w tej walizce... nasz siłacz mały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez unikam tego ale pod tym chodzikiem jest taka mata ona nie pozwoli mu ustać , Radzia wiem że dobro dzieci jest ponad wszystko ale ja jestem sama nie mam nikogo kto weżmie go chodz by na chwilkę i zabawi, liczę że ten chodzik nie nadszarpnie jego zdrówka bo po prostu będzie stał i zbierał kurz jak zobaczę że Jaś się meczy itd. Kuba miał u mnie chodzik i dzięki Bogu było wszystko ok.
Mati ma już prawie górne jedynki 🙂 a Jasiutek wcale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Radziu trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę w przychodni. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda no widziałam właśnie ta matę pod chodzikiem, fajna rzecz... a z tym to Cie rozumiem że jestes sama i choćby na chwilke żeby cos zrobic można go tam dać i to mu na pewno nie zaszkodzi... gorzej jak dzieci siedza w chodzikach długo... a ciekawe czy mozna tak podnieśc ten chodzik żeby mu nózki wisiały i tylko lekko podłogi lub tej maty dotykały, bo tak to by było całkiem dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej majoweczki
my w srode dolekarza i okaze sie, czy ten kaszel to nawrot oskrzeli czy cos innego 😞kaszel jest tylko rano po tym jak wstaniei po poludniu jak wstanie i czasami wieczorem, ale wczoraj wieczorem nic nie bylo 😮 sami juz nie wiemy o co chodzi, ale mam nadzieje, ze dowiemy sie u lekarza, bo juz sily nie mam....a poza tym Blancia porusza sie w zastraszajacym tempie, pelza po calej podlodze, ostatnio weszla pod szafke z tv 🤪 nie moge juz jej spuscic z oczu!!!i oczywiscie rwie sie do raczkowania strasznie, juz pare razy stanela w pozycji, ale nie wie jak zaczac chyba 😜 ale z przewracaniem to sie nie nadwyreza leniuch jeden!
lajsoka powodzenia w samolocie, na pewno wszystko bedzie super!oby wyjazd przebiegl super i zebyscie byli zadowoleni 🙂
radzia ale macie super z tymi zebami, u nas ani widu ani slychu 😞 no ale kiedys musza wyjsc?!?!
pszczola o co chodzi z tymi pieniedzmi???ja zrozumialam, ze przez kogos w pracy straclas jedna pensje???pewnie pisalas wczesniej, ale nie doczytalam...
wysa ja wszystko piore caly caly czas, nawet kocyki, chociaz duzo osob mi mowilo, ze n ie trzeba, ale nie chce jej narazac, bo i tak niewiadomo dlaczego kaszle?!?!
kasia Emi super wyglada na nocnkiu, oby tak dalej szla nauka nocnikowania 🙂 my mamy nocnik, ale Blabla nie za bardzo siada jeszcze, wiec szansy nie ma, ale w tym tyg. przyjdzie krzeselko do kapieli, wiec zobaczymy jaka bedzie reakcja 😆
Blabla nie wiem dlaczego, ale od soboty rozregulowala sie na maksa, wszystko robi o innych porach, zjadlao 20 cyca i przed snem nic wiecej nie zjadla....ciekawe o ktorej wstanie!????
anita fajnie, ze wszystko oki, a cwiczenia na pewno cos dadza i warto poswiecic czas, wiem, bo moja siostrzenica miala na napiecie miesniowe i dzieki cwiczeniom szybko wszystko sie unormowalo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
U nas smutne wieści.Od piątku Amelka ma zapalenie ucha.I miałyśmy się dzisiaj skonsultować z laryngologiem.I tu mnie spotkała niespodzianka niemiła,bo zostawili nas w szpitalu.Okazało się że do uszu doszły zatoki,zapalenie krtani,i biegunka po antybiotykowa albo wirusowa.I tak tym sposobem mam "przymusowe wczasy"
Postaram się nadrobić co u was ale nie gwarantuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ojej biedna Amelka 😞 😞 bidulka pewnie się męczy 😞 niech szybko wraca zdrówka 😞 buziaki dla niej od Kacperka 😘
Zosia jest cudna. Te jej rzęsy długie 🙂 i dobrze że wszystko jest ok.
Mateuszku bądź dzielny na szczepieniu 🙂 my mamy za tydzień...
Zła ze mnie matka że pozwoliłam sobie nałożyć dla Kacpra nowe ubranka. Nigdy wcześniej tego nie zrobiłam. Więcej nie popełnię tego błędu.
Moje dziecko śpi tak fajnie na brzuchu a ja idę myć podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!!
Moge sobie pozwolić zajrzeć z rana bo mam wolne, ale fajnie :o)
Anita ciesze się że z Zosią wszystko ok... no i jak trzeba to trzeba, ćwiczenia na pewno pomogą...
Netinetko wszystkiego miec nie można hehe... Blancia pełza ale nie ma zębów... Mateusz niebawem będzie miał 4 zeby ale o przemieszczaniu sie bez naszej pomocy nie ma mowy, on nawet na brzuchu nie lubi leżeć a co dopiero mysleć żeby z brzucha wstać na kolanka lub sie gdzieś przepełzać... kulać tez sie już przestał, to był jednorazowy wybryk i szybko zapomniał jak to się robiło....
Beatko zdrówka dla Amelki... oby szybko wróciła do formy 🙂
Wysa nie jestes zła matka, poprostu spróbowałas i okazało sie ze to kacperkowi nie pasuje... a co do tego prania jeszcze to kiedyś rozmawiałyśmy z ta moją kumpelą która jest tą ditetyczką i na studiach własnie badali ciuszki prosto ze sklepu, nawet te dobrze zapakowane i było na nich mnóstwo syfu... a Kacperkowi uczulenie zniknie zaraz i po kłopocie także Wysulko nie przejmuj się 😉
A Gabisiowa Oliwka kończy dziś 7 m-cy!!!!! Buziaki dla niej od cioci Radzisławy i kolegi Mateuszka który jeszcze śpi ale pewnie śni o Oliwce i jej mini torciku z Gerberkowych deserków :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwko Kochana wszystkiego dobrego od cioci i Kacperka 🙂 😘
Radziu ja wiem że na tym jest dużo brudu ale coś mnie podkusiło i nałożyłam. A tak to zawsze wszystko jest wyprane poprasowane itd.
No miałam jeszcze coś skrobnąć ale obudził się mój łobuz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia jak jak bym chciała żeby tak moje dziecko długo spało. Dziś 4.30 pobudka i i ciężko było go ukołysać. Wzięłam do łóżka swojego to z trudem zasnął a i tak spaliśmy do 6. Nigdy nie spał do 10 a nawet do 8 nie. U teściowej spałam z Kacprem te 4 noce to przesypiał całe noce a teraz to nie ma o czym mówić. Jeszcze mąż dziś co zrobił.... Coś mu się przyśniło że dla Kacpra krzywda się dzieje, zaczął krzyczeć a to była 12 w nocy i wziął Kacpra do łóżka i już dziecko nie chciało spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Jestem wykończona przez własne dziecko.Prawie cały czas ją muszę nosić,bo nie położę jej na ziemi aby mogła brykać.Łóżeczko za małe a z łóżka spadnie.
Amelka czuje się dobrze,poza ilością kup jakie robi to nie można o niej powiedzieć żeby jej coś dolegało.Cały czas się śmieje,już prawie siada sama,no i chce raczkować a nie ma gdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, my już dawno po szczepieniu, Mateusz teraz uciął sobie drzemkę... rozwija sie bardzo dobrze, waży 7300, nie muszę sie martwić że za mało je bo przybiera dobrze więc widocznie tylko tyle potrzebuje... wprowadzamy żółtko no i gluten, ale gluten to już dawno wprowadziłam a żółtko jadł już w kilku obiadkach... przy ukłuciu zapłakał tylko chwilkę i potem był już grzeczny... mam nadzieje że tak już zostanie i wieczorem nie będzie płaczu... nastepne szczepienie dopiero za pół roku... a no i udało się pani doktor na sekundę zajrzec do buzi i mówi że te ząbki górne to już praktycznie się przebiły... ale miała dokładnie taki sam problem jak ja zawsze, Mateusz nie chciał otworzyć buzi i nie umiała nawet patyczka wcisnąć... 😁
Nasz dzieci coraz więcej potrafią ale mało co naprawde same i stają sie bardzo absorbujące bo albo trzeba je nosic, albo z nimi leżeć i sie bawić... Beatko jak Amelka zacznie stabilnie siedziec to na pewno poczujesz ulgę... u nas też mało co sam posiedzi w leżaczku ale moge go jeszcze zostawić na trochę na podłodze, tylko że u nas z nowu nerwica jak tylko przewróci sie na brzuch, a robi to namiętnie... szkoda tylko że nie chce tak lezeć tylko trzeba go odwrócić... no a jak już musze go nosić to ciesze się że wazy 7300 a nie więcej bo i tak mi z nim ciężko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzeczny Mateuszek dzielnie zniósł szczepienie 🙂 My za tydzień mamy szczepienie to też zapytam o te wprowadzanie glutenu i żółtka.
A mój Kacper mało co potrafi. Jeszcze nie siedzi nie raczkuje i nawet nie próbuje. Na brzuszku nie podnosi się na rączkach wyprostowanych tylko pupę podnosi. No i tak samo u mnie muszę ciągle nosić i być przy nim. Bo jak nie to płacz.
Cisza tu jakaś. Mój bąbel śpi to mam czas już dla siebie ide wziąć prysznic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.joemonster.org/art/8612/Instrukcja-obslugi-dziecka?ref=nf
niby oczywiste, ale jednak....

dzis zaobserwowalam, ze u Blanci nastapil milowy krok w rozwoju 🤪 zrobila sie strasznie ruchliwa i tak szybko pelza, ze ni moge jej samej zostawic na podlodze, bo dzis nie bylo mnie ze 2 min a ta juz pod lawa i sie wspina po nozce 😁 normalnie bylam w szoku!!!! staje na czworakach a i przekreca sie juz wszedzie i na kazda strone! i wydaje coraz wiecej sylab!!!nie wiem co jej sie stalo, ale w ciagu tych 2 dni normalnie jakby mi ktos dziecko podrzucil z jednym ale.... jakos stracila apetyt 😞 i nie wiem o co chodzi, jutro lekarz to zapytam o wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...