Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja właśnie skończyłam oglądać tap madl 😉 i też idę spać... no i u nas zaczęło padać... wiatr jest tak mocny że huczy mi w kominach :/ ja wieczór miałam na telefonach - a patrząc na pogodę pewnie znowu coś się wydarzy i w nocy będą do mnie dzwonić... 😞 ech... a jeszcze w sobotę do pracy 😞
No i jak na złość Ala n ie chce mi zasnąć 🥴 niby przysypia, zaraz się budzi. i tak od 20 😞

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witanko 🙂
ludzie u mnie zaspy normalnie, Mariusz nie miał jak zaparkować pod blokiem bo tak duzo śniegu, znalazł miejsce po innym aucie, dopiero pojechał zmienić opony bo straszne kolejki i trzeba było umówić się i czekać 🤢
Dzis idziemy w odwiedziny do małego Szymonka i jego rodziców 🙂
Pszczółka miałam pisać Ci jakie weekendy mamy wolne, ale powiem Ci że kiepsko 😮 Mariusz ma duzo wolnych dni ale jak na złosć wypadaja w środku tygodnia, jest szansa że 4 bedzie wolny...nie wiem jak u was...
kurcze naprawdę tyle sniegu że nie wiem czy wyjdziemy na spacer 😮 masakra
Jak tam wrażenia po Tap Madl? 😜 ja byłam w sumie za Palina i Olią, Palina ładniejsza wg. mnie Ola charakterem mi sie podobała, jak juz pisałam kiedyś znam Kubę tego byłego chłopaka Paliny i wkurzało mnie że ona ciagle przy jakiś sesjach itp. wspominała jak to ona jest wielce skrzywdzona dziewczyna ma 19 lat a opowiadała jakby przeżyła z 60 🤨 dziewczyny miały duzo większe przeżycia niż ona, choćby ta Paulina co jej mama zginęła w wypadku, a ona ciagle wspominała młodzieńcze zakochanie 🤔...no to tyle wygrała niech ma niech się rozwija i pewnie jeszcze spotka swoją love 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Amelko Ty dzielna i silna kobietko 🤪 super sobie radzi 🙂
Witaj Madziocha. Super że Twój tata czuje się już lepiej życzę mu duuużo zdrowia. Pola prześliczna dziewczynka!!! Koniecznie wrzuć jakieś fotki bo pewnie wszystkie jesteśmy ciekawe 😜 Kurcze nawet za bardzo nie pamiętam co się u nas działo na forum przez ostatnie 2 miesiące ☺️
Tap Madl też oglądałam i trzymałam kciuki za Olę, szkoda że wygrała Paulina 😞 denerwowało mnie to jak przeżywała tego chłopaka 😠
Łajsoka zrób zdjęcia Oliego z Szymonkiem 😉
A ja zapomniałam napisać że jak przyleci moja siostra to będziemy mogli w końcu wypędzić z Mai diabełka 😁 nie chcemy w polskim Kościele tylko w angielskim (oczywiście rzymsko-katoilckim) i już mi się teściowa wtrynia 😠 co ją to obchodzi to nie wiem 😠 i w ogóle ostatnio pokłóciłam się z mężem bo on jej powiedział żeby przyjechała 😠 nożesz się tak wk..... że masakra. Więc może to okropnie zabrzmi ale wcale nie mam ochoty żeby przyjeżdżała na chrzciny zwłaszcza że dla mnie najważniejsza jest obecność chrzestnych!!! a poza tym będziemy moja siostra bliźniaczka i to z nią chce spędzić te trzy tygodnie a nie z moją teściową 😠No i jakby czuła się moja mama gdyby teściowa tu przyjechała a ona nie 😠 No to się Wam wyżaliłam 🙂
Ja mam nadzieję, że dzisiaj nam się uda pójść na spacer bo wczoraj to spacer trwał niecałe 10 minut, potem krzyk, płacz i szybko do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Widzę, ze wczoraj miałyście zły dzień. U mnie też nie najlepszy. A noc beznadziejna. Kacper chyba już woli spać ze mną w łóżku. Non stop do niego wstawałam a o 5 już wzięłam do siebie., chociaż i tak nie bardzo chciał spać.
U nas też tak zasypało, że tworzą się niezłe korki. A dzis muszę jeszcze do western union podjechać a nie chce się nawet z domu wychodzić.
Izulka ja też na Twoim miejscu bym się wkurzyła. Tym bardziej, że Twojej mamy nie będzie. U nas już było takich sytuacji parę, że mojej mamie było przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Długo tu nie zaglądałam, gdyż polecieliśmy do Polski na pogrzeb mojego dziadka i zostaliśmy 3 tygodnie. Chyba najdłuższy mój pobyt w domu rodzinnym od 10 lat 🙂
Musieliśmy sobie sami radzić na lotniskach, dworcach kolejowych itp. Ciężka sprawa.
Zerknęłam tylko kilka stron do tyłu i widzę, że sporo się dzieje. Coraz więcej dzieciaczków ma kolejne ząbki - super. Amelka - jestem pod wreżeniem - pięknie 🙂
Elano już też sam siedzi, trochę raczkuje, chociaż to bardziej można określić slowem pełzaniem 🙂 Niestety ząbków nie widać, czekamy, czekamy ...
Pojawiła się też kolejny problem, zaczerwienienie na policzkach i brodzie. Prawdopodobnie to jakieś uczulenie, ale na co? Elano dostaje mleko 2 od kilku dni, może to z tego powodu?
Sama już nie wiem.
Mam nadzieję, że uda mi się doczytać więcej, co u Was słychać.
Miłego dnia 🙂
U nas też zima, nawet symboliczny śnieg, chociaż wcale mnie jego obecność nie cieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ale dawno mnie tu nie było, zaległosci zaraz poczytam oczywiscie po łepkach bo za duzo tego. Wszedzie biało wiec i w Szczecinie w koncu miało napdac. Ale ja to sie ciesz pewnie dlatego ze to dopiero pierwszy dzien pozniej bede miala dosyc. Ale zima musi byc biała tak jak lato słoneczne 🙂 Trzeba kupic sanki z oparciem i pokazac niuni zabawy z pierwszym sniegiem 🙂
W nas ząbkow dalej nie widac, ale z dwa dni temu Obudziła sie w nocy z płaczem i była cała rozpalona zmierzyłam temperature i miala 38,5. Wystraszyłam sie odrazu dosatała syrop na goraczke posmarowałam dziasełka mascia i zasneła. Dziasła ma opuchniete na dole jest niespokojna i wszystko co mozliwe pcha do buzi. Cos czuje ze chyba bedzie wychodził zab, no czas najwyzszy juz prawie 7 miesiecy ma i ani jednego zeba.A w zeszłym tygodniu byłysmy na wizycie kontrolnej u lekarza rodzinnego i okazało sie ze Oliwia ma szmer na serduszku 😞 Powiedziala ze bardzo duzo małych dzieci ma taki szmer i zebysmy sie tym nie martwili, ze ona szybko rosnie i robia sie jakies szparki ktore pozniej zarosna, ale i tak dała do kardiologa skierowanie. A wizyta u kariologa dopiero na poczatek stycznia.
Kurde juz krzyczy na mnie Olinka musze uciekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
u nas noc standardowo ostatnio, 2 pobudki 😠 chyba ma jakis skok, bo wieczorem zjadla 180 ml kaszki z kleikiem i tak sie obudzila o 2 i normalnie jak ja podnosilam to juz jadla mi brode 😁 a jak sie dorwala do cyca to szok!!!!chyba, ze tak po prostu teskni za cycem.... ale powoli i od nocnego ciumciania musze ja odzwyczaic! dzis po pld moj maz przywozi pania dr, bo u nas sniezyca i od 2 dni nie mamy jak na kontrole jechac z Blabla, wiem, ze wezmie pewnie ze 100 za wizyte, ale trudno , a nie chce tego zostawic bo musi ja osluchac dokladnie i powiedziec mi co mam dalej robic 😲 na moje oko to juz duuuzo jej przeszlo, czasami zdarzy sie jakies kaszlniecie pojedyncze, no ale lekarzem nie jestem...
jutro miala przyleciec moja tesciowa a tu lotniska w Europie pozamykane, no maskara ja kas i moj maz wpadl na pomysl, ze jak w Niemczech wysiada to oni pojada po nia i kuzynke 😠 a ja powiedzialam, ze nie ma opcji, bo drogi sa tragiczne a poza tym ja w sobote wieczorem ide na koncert Kayah i Markowska a on siedzi z Blabla!!!!! no i wlasnie Iza ja Cie rozumiem z ta tesciowa, bo moze i sie nie wtraca, ale komplikuje mi czasem zycie, bo moj maz ma za dobre serce 😠
alejestem zestresowana ta wizyta lekarza!wysprzatalam chalupe i zobaczymy 🙂
ja po Tap Madl mam tylko kilka wnioskow, po pierwsze top modelka to ta Palina nie bedzie, bo jest za niska, ale rzeczywiscie twarz ma ladna, a po drugie ta Dżoana jest naprawde sympatyczna laska, taka naturalna w zachowaniu a dom tego bardzo ladna, przede wszystkim wlosy ma boskie, a Anja Rubik ma okropna wade wymowy wrrr 🙂 nie wiem skad ja to mam, ale jakos mnie draznia ludzie z wada wymowy, bo wiem, ze mozna to wypracowac.... no coz nie zawsze musze byc tolerancyjna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img208.imageshack.us/i/zdjcie02220.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2179/zdjcie02220.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

cały czas Was doczytuję, a nie zawsze mam czas coś napisać 🙂

[URL=http://img841.imageshack.us/i/zdjcie0226w.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1198/zdjcie0226w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img195.imageshack.us/i/zdjcie0232.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2631/zdjcie0232.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka jaka słodziutka dawno jej nie widziałam 🙂
Ja dzisiaj mam dosyc własnego dziecka tylko płacze albo krzyczy ma opuchniete dziąsła, a zeby nie wychodza. Zaraz w wariatkowie wyladuje łeb mi pęka, a co to bedzie w nocy 🤢
Amelka nie moge sie napatrzec ciagle jestem pod wrazeniem jak ona sie szybko rozwija 🙂
Oliwia to mały leniuch. Za to w krzyczeniu to chyba nikt jej nie pobije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczna ta Lenka 😘
U nas marudny dzień czyli nic nowego i do buzki nie dał zajrzeć, pogoda do d...y
w takie dni zadaję sobie pytanie-czemu nie urodziłam sie np.na Sycylii , Seszelach, Samoa czy Tunezji 😉nie lubię zimy brrrr....
Od wczorajszego wieczoru do dziś do południa miałam ból głowy ale aż mi się na wymioty zbierało, mam przerwe w tabletkach anty i sądzę że to od tego i w tamtym miesiącu w tej przerwie tygodniowej tez tak miałam więc chyba muszę odstawic te tabletki bo umrę ,nie mam apetytu ani ochoty na teta tet ☺️więc składam to na garb tych hormonów , może wiecie co w takiej sytuacji powinnam zrobic bo tabletki biorę od 5mc i są one moimi pierwszymi hormonami jakie kiedykolwiek wziełam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u mnie kolejny zły dzień 😞 pewnie oglądacie wiadomości więc widzicie co się dzieje z ciężarówkami na drogach... no niestety mój klient tego nie rozumie i dla niego liczy się że auto ma być i już. Nie interesuje go że sytuacja jest wyjątkowa, że nie mamy wpływu na niektóre rzeczy.. że kierowcy to też ludzie, że jest niebezpiecznie, że ciężarówki jeżdżą bardzo powoli bo szybciej się po prostu nie da.. Takiego maila mi dziś napisał że aż nie wytrzymałam i się popłakałam (co w pracy nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło 😞) moi szefowie to rozumieją bo widzą przecież co się dzieje, mówią że mam się nie przejmować, że on sobie pogada i tyle. Ale co sobie po mnie pojeździ to jego.. a ja nawet nie mogę mu się odgryźć :/ dziwnym trafem ze wszystkimi klientami pracuje mi się dobrze a z tym wszyscy mają problemy :/ (jedna babka z firmy w Szczecinie przez niego na psychotropach wylądowała 🤢)
Co do tap madl to mialam nadzieję, że nie wygra Paulina... wkurzała mnie już tym wyżalaniem się.. a tek Kuba co pisałaś Łajsoka to czyżby to był sprawca tych nieszczęść co to ją w życiu spotkały?? 😜
Karolcia - my też mamy szmery na serduszku.. u kardiologa byliśmy w lipcu - powiedziała że wszystko ok a te szmery to są tzw. niewinne. Najczęściej zanikają koło 2 roku życia, ale czasami zosają. I nie wpływają w żadnym stopniu na wydolność serduszka 🙂 my wizytę kontrolną mamy z nowu jakoś na lipiec 🙂
Lecę kapać Alę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my wróciliśmy z odwiedzin od Szymka, ale fajnie wyrósł, taki śmieszek wczoraj skończył 3 miesiące 🙂
Pszczółka tak Kuba to sprawca właśnie tych nieszczęść Paliny 😁, a swoja droga ona wcale nie jest aż taka nieśmiała 😉zaraz wrócę bo muszę po kapieli wycycować marudę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Ale za Wami tęsknie Mamuśki no!

Doczytywałam wczoraj, resztę na szybko w pracy i już nie pamiętam ☺️

Ale doskonale pamiętam filmik z Amelką bo zrobił na mnie ogromne wrażenie 🤪
Albo raczej bohaterka 😜 😜 Amelciu Ty mała siłaczko 😘

Lenka jaka śliczna!! Monia częściej chwal się córusią, bo jest na prawdę słodziutka 🙂

Madziocha strasznie się cieszę, że jesteś. Dla Twojego Ojca dużo dużo zdrowia!!!
W awatarze nie poznałam Poli, jejku jak sie zmieniła 🤪 Piękna Dziewczynka.
Dawaj więcej fotek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła niestety takie uroki pracy z klientami 😞
Doskonale Cię rozumiem...
Kiedys usłyszałam od klienta, że w firmie jestem tylko jak miotła do pozamiatania i on chce rozmawiać z dyrektorem 🤔 - było to ok 4 lat temu a tak utkwiło mi to w pamięci 😮
A jak pracowałam w TP to się tyle nasłuchałam, że głowa mała 😉 nieraz byłam k... i innymi 😉


Łajsoka masz jakieś fotki Oliwierka z Szymkiem? 🙂 Pewnie różnica między chłopcami duża nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tu tak na szefów i klientów narzekacie ,A ja myślałam że ja jestem "szefem tyranem"a tu się okazuje że ja prawie jak Anioł w porównaniu do waszego szefostwa. 🤪

U nas marudzenia ciąg dalszy,może jutro wyjdzie nam ten czwarty ząb, bo już go widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my zastrzykow ciag dalszy 😞
pani dr powiedziala, ze cos szmera jeszcze i postraszyla szpitalem, wiec zdecydowalismy sie na zastrzyki dalej, bo Blabla pogodna, ma apetyt i kompletnie nie wyglada na chora, nie wyobrazam sobie szpitala-ja mam syndrom bialego fartucha a male dziecko to juz w ogole trauma 😲 trzymajcie kciuki, zeby bylo dobrze, bo juz wyyyyyyyyyyyyymieeeeeeeeeeeeeekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammm!!!!!!!
az pije piwo z sokiem, bo zlapalam dola.... dlaczego takie dzieciaczki musza chorowac 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

dzięki za życzenia dla mojego tatki. Powiem Wam że te 2 miesiące były okropne, jak sobie przypomnę to wszystko. Ten szpital, operacja, oczekiwanie. Chyba nigdy nie odczułam śmierci tak blisko.. Nawet mój brat z Niemiec przyjechał żeby się z ojcem pożegnać. Ale jednego się nauczyłam że trzeba mieć nadzieję że organizm ludzki mimo takiego postępu medycyny dalej jest zagadką. Nadzieja umiera ostatnia. Cieszę się że jest juz lepiej ale tak naprawdę nikt nie wie jak długo.

Oglądam sobie te wasze zdjęcia i filmiki dzieciaczków i jestem po wrażeniem jak wyrosły i się rozwinęły. Amelka to już prawdziwa panienka, a Oli też już nieźle zasuwa. No i Alunia też wyrosła i jak ładnie siedzi 🙂

Karolcia Pola też ma szmer na serduszku i też idziemy do kardiologa, tylko jeszcze nie zadzwoniłam się umówić. Podobno to się czesto zdarza, i znika około pierwszego roku życia.

Netinetka, życzę żeby Bancia wróciła szybciutko do zdrowia.

Kurcze ja nie oglądałam tego TapMadl i trochę żałuję. Wogóle to jakoś nie chcę mi się ani kompa ani telewizora właczać.

Współczuję Wam problemów w pracy. Ja na samą myśl że mam wracać dostają gęsią skórkę. Już jak odchodziłam to było niefajnie, a w międzyczasie odszedł mój kierownik i teraz moim przełożonym jest bezpośrednio kierownik wydziału a ja się go po prostu boję. I tak będę musiała wrócić i już mi serce wali na samą myśl o tym.

Przesyłam kilka fotek Poldka. Straszny z niej leniuch, nic nie chce próbować. Np. jak nie dostaje do zabawki to zamiast coś pokombinować to ryczy. Na brzuchu ryczy. Najlepiej u mamy przy cycusiu. No właśnie my dalej jesteśmy uzależnione od cyca, bo ona głównie cyca je. Słoiki daje jej tak naprawdę rególarnie dopiero od tego tygodnia. Na razie brokuł i dynie z ziemniakiem, bo przy pierszej marchewce tak ją wysypało, że dwa tygodnie nie chciało zejść. I ona jest alergiczką i skórę ma bardzo wrażliwą dlatego prowadzam tylko jedną nowość w dygodniu. Na noc daje jej kleik ryżowy na moim mleku.

A zakupiłam dla mojej niuni dziś taki kubeczek http://allegro.pl/doidy-cup-kubek-dla-niemowlakow-rozne-wzory-i1330936510.html bo już od pewnego czasu uczymy pić z kubeczka, a ten jest tak fajnie ścięty. Polka ładnie pije wodę z kubeczka, to znaczy nabiera do ust po czym wypluwa ze śmiechem. Myśli że to taka zabawa i bardzo jej się to podoba 🙂 Ciekawe czy słodki soczek też będzie wypluwać. Zobaczymy w przyszłym tygodniu bo może pierwsze jabłuszko damy.

Fotki:

czasem każą leżeć na brzuchu:
[IMG]http://i53.tinypic.com/141inoh.jpg[/IMG]

czy muszę ubierać te gacie?
[IMG]http://i53.tinypic.com/qs6p9z.jpg[/IMG]

lubię relakscujące kąpiele
[IMG]http://i56.tinypic.com/2dkn049.jpg[/IMG]

i jak mama masuje mi ciałko
[IMG]http://i54.tinypic.com/mhccbp.jpg[/IMG]

taaaaaaaakie tortury muszę znosić
[IMG]http://i55.tinypic.com/dwrgnb.jpg[/IMG]

jak mi się uda odwrócić to jest całkiem nieźle 🙂
[IMG]http://i55.tinypic.com/jzfh35.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Biedna Blabla 😞 😞 😞 ojej niech szybciej wraca do zdrówka. Ucałuj ją od mnie Netinetka 😘
Madziocha śliczna jest Pola 🙂 a jaka duża 🙂 chyba że tylko mi sie wydaje. Bo dla Kacpra też nóżki dużo wystają za łóżeczko jak w poprzek leży.
U nas już ospa ok. Zdrowieje moje słonko 🙂
Kurcze ja myślę ze nocnego karmienia nie da sie u nas wyeliminować. Bo Kacper zasypia o 18 a do 6-7 dużo czasu bo to jest 12 godzin więc musi zjeść bo jest głodny. No ale cóż musze się do tego przyzwyczaić. mam tylko nadzieje, że jak podrośnie to już będzie zasypiał później i nie będzie jadł w nocy.
Idę położyć spać Kacperka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
my nockę mieliśmy straszną, znów marudność ehhh
cos mnie migdałki bolą 😮 trzeba coś szybko działać żeby sie nic poważniejszego nie rozwinęło 🙂
Mariusz dziś ma 24 na pogotowiu więc jesteśmy sami. Wczoraj Mariusz kłucił sie z ojcem bo napalił i w całym domu fajkami śmierdziało a Oli kichal 😠 😠 on sobie nic z tego nie robi, co za człowiek wszystko ma gdzieś, nic nie pomaga, lewdo tu sie wprowadziliśmy a ja mam dosyć 😞 ryczalam wczoraj jak nie wiem 😞 w depresję jakąs popadnę ;(;( mam jedną mała nadzieję że już niedługo się to zmieni i jednocześnie boję się że jednak nie wtedy to juz całkiem załamka 😞 7 grudnia przylatuje teściowa to mówiła że zrobi z tesciem porządek, nagada mu itp. wątpie że to coś da, bo do niego sie mówi jak do słupa, nie wiem czy on to robi specjalnie nam na złość? powienien sie cieszyć i być wdzięczny że nie dość że sami mało kasy to jeszcze zero pomocy do pracy mu sie nie chce iść, nic nie pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u nas też bardzo marudnie, Lenka ma ponabijane górne jedynki i wszystkie kły, ale żaden z tych ząbków się nie może jak na razie przebić, a trwa to już ok. miesiąca, jestem wykończona. Czasami pomaga dentinox ale mam wrażenie że to taka pomoc doraźna na 20min. 🥴
Dzieciaczki zdrowieć szybko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...