Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć 🙂ale fajowe te maleństwa na tych filmikach 🤪 wszystkiego dobrego dla 3 miesięcznych pociech 😘 ja z marchewką chyba poczekam do 4 miesiąca i po woli bedę mu urozmaicała jedzenie ,sądzę że nie ma co się spieszyć.A z okresem to wszystko w normie pierwszy miałam już w czerwcu i trwał tyle co zwykle a teraz po tych tabletkach anty jest wszystko w normie,nie za długo ani nie za krótko. Przy szalałam i obcięłam włosy tak zaraz za uszy a z tyłu są tak na takiego grzybka podgolone no i rozjaśniłam,nie mogę się przyzwyczajić ale już byłam taka zaniedbana aż sama czułam się żle ze sobą 😠pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
My dziś idziemy na szczepienie... boje się jak Alunia to zniesie.. o 11 będziemy wychodzić i jednak jedziemy samochodem bo deszcz cały czas pada.. a miałam nadzieję że przejdę się trochę, a tu ze spaceru nici...
Kasia - szczęśliwej podróży! I spokojnej przede wszystkim! A oprócz tego pogody i udanego wypoczynku 🙂 mam nadzieję że Emi będzie się podobało 😁

Lecę szykować się do wyjścia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Kasia trzymam kciuki za Was... ja i tak podziwiam wszystkie dziewczyny które w tym roku wybrały sie na wakacje a jak daleko to podziwiam podwójnie 🤪
Mój malec dzisiaj mnie zadziwił, spał od 21 do 10 i miał tylko 2 pobudki na papu... a on mi się zawsze w nocy budzi co 3 mx 4 godziny na jedzenie... a tu obudził się o 2 w nocy i o 5 a potem do 10-tej jednym ciągiem... teraz znowu uciął sobie drzemkę...
Ten katar mu nie przechodzi i chyba musze z nim iśc do lekarza bo temperatury przy tym nie ma i caly czas jest radosny, ale w przyszłym tygodniu mamy szczepienie a z katarem to mi go raczej nie zaszczepią... 🤨
Dostałam dziś list polecony z Komendy Policji, byłam już pewna że to jakiś mandat, że mi gdzieś fotke zrobili ale okazało sie że to w charaterze świadka w sprawie allegro i wydaje mi się że chodzi o tą sprawę z leżaczkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
magda pewnie ktos sie w koncu wkurzyl i podal na policje i dobrze, bo czasami na alegro sprzedawcy sa bezkarni 😠 a ja sie boje nawet negatywa wystawic...
a ja przed chwila dostalam poczta paczke z klubu hipp i w srodku jakies ulotki o wprowadzaniu jedzenia dzieciakom i w ogole i sloiczek jabluszka, probke herbatki, kremu do twarzy i lyzeczke plastikowa 🙂 milo mi sie zrobilo, bo myslalam, ze to tylko sciema 😜
czy wy zauwazylayscie, ze dzieci przy babciach i dziadkach sie inaczej zachowuja? bo u nas byla moja mama i zauwazylam, ze blancia wiecej marudzila i w ogole byla happy bo babcia ja nosila i gadala z nia caly czas i potem przed snem byla marudna, bo babcia po jednym jeknieciu leciala do wnusi i ta sie zorientowala mala terrorystka i nie spala do wpol do 12!!!! 😲 ach te babcie.. 🙃
a i kasiu milego wypoczynku, nie taki diabel straszny 😜 i zycze ci, zeby emi tak sluzyl klimat jak blance 😉 i oczywiscie pogody zycze jak najpiekniejszej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
my juz po szczepieniu.. Ala była baaardzo dzielna 🙂 rota wypiła bardzo ładnie i szybciutko, a przy kłuciu oczywiście płakała ale szybko udało ją się uspokoić. Tiger który wszędzie z nią zawsze jeździ był niezawodny i trochę pomógł 🙂 teraz kochana moja śpi w łóżeczku, ale oczywiście z Tigerem zawieszonym u boku, bo marudziła troszkę... Zobaczymy jak sie będzie czuła jak się obudzi...
Zrobię sobie zaraz ciepłą herbatkę z miodkiem i idę trochę książkę poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja własciwie nie wiem kto oddał sprawę na policję, bo ja przez przypadek nie dałam się oszukac bo jak zobaczyłam komentarze to nie zapłaciłam, potem chciałam z gościem wyjasnić dlaczego rezygnuje ale juz miał konto zablokowane... nawystawiał lezaczków bo widział że to chodliwy towar, zgarnął kase i tyle... w poniedziałek sie dowiem o co chodzi dokładnie...
Pszczoła fajnie że Alunia dobrze zniosła szczepienie, ja aż się boję, my mamy we wtorek o ile mu katar minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Alunia dzielna dziewczynka 🤪 a z dziadkami to tak jest skaczą koło wnucząt a my rodzice mamy potem niezły problem 😉 wiem jak żyła moja mama która pomogła mi wychować Kubka i tak mu zostało do dziś bo uważa że moze wszystko 😠 i nie raz wspomina "a babcia to dawała mi wszystko co chciałem i nawet to czego ty nie kazałaś' ach te babcie 😉 lecę na ciasto bo mąż piekł a jutro jedzie do pracy na 2 dni z Kubą a my z Jasiutkiem zostajemy sami 😞 dobrej nocki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam się w końcu udało zaliczyć spacer bo słońce wyszło 🙂spacerowaliśmy od 16 poszliśmy do cioci na herbatkę i przy okazji cyca i dalej pospacerować 😉
Aluta dzielna dziewczynka 🙂 baba i ciocia zabawiają teraz Oliwka to ja też poczytam trochę książkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Mati, Maja jakie słodziaki 🙂) napatrzeć się nie mogłam 🙂
A ja dziś cały wieczór płaczę ze szczęścia 🙂 Moja koleżanka w końcu urodziła 🙂 wczoraj od wczesnego ranka do dziś do prawie 19 więc ponad 1.5 dnia ach wymęczyła się. Synuś dostał 6 punktów i waży 4200 i 60cm długi 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja dla Kacpra tez dałam wczoraj marcheweczkę, ale jakos niechętnie jadł i jeszcze jutro mu dam troszkę. Ale zjadł dwie łyżeczki w sumie 🙂 tylko, że potem trochę z mlekiem się ulało i kupa też była tylko troszkę twardsza a tak to super 🙂
Nasze dzieciaczki szybko się rozwijają 🙂 Kacper już nie chce puszczać grzechotki z ręki i tylko sobie stuka nią po twarzy albo wkłada do buźki.
Kasiu szczęśliwej i spokojnej podróży 🙂
Radzia myślę, że z tą sprawą wszystko będzie dobrze i trzymam kciuki 🙂
Alunia dzielna dziewuszka 🙂
A Kacper wczoraj zasnął o 17 i wstał o 5 nad ranem 😁 no i dzis też zasnął o 18 i ciekawe do której pośpi 🙂
Oki ja zmykam bo dzis padam z nóg 🙂 dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka to spokojnej drogi 🙂 będę Wam machać przez sen 😉
My w końcu dziś spacerku nie zaliczyliśmy... padłyśmy obie i spałyśmy ponad dwie godziny, a jak wstałyśmy to trzeba było już obiadek dla Taty szykować 🙂 Ale jutro - o ile nie będzie padać znowu - to połazikujemy trochę 🙂
A już za kilka dni będę uskuteczniać spacerki po Szczecinie 😁 w weekend wyjeżdżam z Alą i będziemy min. tydzień 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙃 zresztą fajnie się zgrało bo w Gorzowie coś będą remontować i przez kilka dni ma nie być ciepłej wody, więc akurat w dobrej chwili wybędę 😜
A - i zapomniałam dziś napisać!!!
Alunia waży 6870 g!!
Pytałam lekarki o to ślinienie się u Małej żeby zobaczyła czy jej już jakieś zęby nie wychodzą, ale sprawdziła i mówi że nic nie widać jeszcze więc my chyba mamy jeszcze troszkę czasu 😁
A co do wprowadzania pokarmów to też się pytałam kiedy, to powiedziała mi że skoro karmię tylko piersią to jak najpóźniej, najlepiej po 6 miesiącu dopiero dawać coś innego niż cycka.
Ale że wracam w listopadzie do pracy, to z miesiąc wcześniej mogę zacząć. I na następnej wizycie przy szczepieniu będziemy już o tym rozmawiać 🙂 tak więc ja się z marcheweczką jeszcze wstrzymuję 🙂
No i jeszcze jedno - dała mi receptę na wit. D3 w kropelkach - vigantol.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja się troche spóźniłam żeby życzyć Kasi szerokiej drogi i udanego odpoczynku 😞

Alunia rośnie jak na drożdżach 🤪 i oby tak wszystkie dzieciaczki ładnie nam rosły 😉

Wysa jaki duży synek Twojej koleżanki 🤪 a jak będzie mieć na imię ?

U mnie na razie nie ma babć do rozpieszczania Mai (ale i tak z mężem nam sie udało ją rozpieścić ☺️ bo jak nie jest w lezaczku to musi być na rekach 🤢 ) ale już nie długo bo już 30 sierpnia lecimy do Polski 🤪 juz sie nie mogę doczekać 🤪 mama moja była u nas pod koniec maja ale mojego Taty i najstarszej siostry no i bliźniaczki nie widziałam już rok 😞 już się pewnie niedługo zacznę pakować 😁 tylko ta podróż samolotem trochę przerażająca 🤨 nie wiem jak Maja to zniesie 🥴

Buziaczki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...