Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć 🙂 byłam u lekarza ale okazało sie że pani doktor miała pogrzeb i nie przyjmuje 🤢 więc w poniedziałek jeszcze raz mnie czeka wycieczka,co do torby,prania ja też zbieram się za to,bo nie przewidzimy co do dnia i godziny 😁 na domiar złego syn mi się juz drugi raz chory i zaraził znów mnie 😞 niech ta zima się skończy bo raz dodatnia temp. raz ujemna i już choroba gotowa.POZDRAWIAM WAS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda z tym przeziębieniem to tak jak u mnie.Synek mnie zaraził i od wczoraj kicham smarkam i do tego kaszel że aż mnie brzuch boli.Ale teraz to jakaś pandemia panuje z tymi chorobami.u mojego syna w przedszkolu na 4 grupy jest ich tylko dwadzieścioro.Jakaś masakra.
Teraz tylko czekam do popołudnia aż mąż wróci i wracam do łóżka bo na razie muszę się zająć synusiem a szczerze to bym już poszła leżeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majóweczki 🙂

Beata, Magda co te Wasze dzieciaczki tak chorują... Rodzice wysyłają chore dzieci do przedszkoli, szkół, no i poźniej tak to wygląda, że większość dzieci chorych eh.

Judyta zapraszamy częściej do pisania 🙂 Mój mąż też do wszystkiego spokojnie podchodzi, że zdążymy itd. A ja się tylko denerwuję :laugh:

Izullka pierwszy raz słyszę o takich przeciwciałach 🥴 Musi być wszystko dobrze 😉

Normalnie Wam zazdroszczę tego biegania po sklepach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny 🙂
im blizej naszych terminów tym więcej dolegliwości 😞 u mnie też te bóle w okolicach szyjki coraz silniejsze.. ciężko nawet z łóżka wstawać.. Poza tym ta boląca kość ogonowa. Wczoraj znajomi do nas przyszli to już w połowie naszego spotkania przesiadłam się na piłkę, bo nie szło wysiedzieć..
Koleżance dałam cały swój zapas Folika który mi został z początku ciąży, bo właśnie zaczynają się starać o dzidziusia 😁
A potem jak poszli to zaczęły mnie męczyć straszne bóle brzucha, a dokładnie żołądka 😞 myślałam że zwariuję, aż mnie na wymioty brało 😞 ale definitywnie coś musiało mi zaszkodzić, bo wyraźnie czułam że coś lezy mi na żołądku (to coś to było ciasto i chipsy, a na dokładkę lody z bitą śmietaną 🤢 choć w małej ilości, ale zaszkodziły) Na szczęście udalo mi się zasnąć i spałam bardzo mocno, a dzis już jest ok 🙂

Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helo..

Ja za pranie biorę się za jakieś kilka tygodni, jak już będę miała gdzie schować ciuszki Bartusia, bo na razie to u mnie w szafie przechowuje. A co do proszków.. to albo płatki Kasieńko, albo jakiś zwykły proszek, tylko sensitive, bo czasem mam wrażenie, że przesadzają z tym wszystkim. Tak jak mówiłaś Kasiaa płatki od tylu lat spełniają swoje zadanie, wiec nie będę przesadzać, a i tak wyjdzie wszystko, jak sie mały urodzi 🙂
Chyba wszystkie już oczekujemy z niecierpliwością tych naszych maluchów Dziewczyny, bo.. każda już za urządzanie się bierze, a jeszcze bardziej naciska na męża, że trzeba wziąć się do roboty.. zaraźliwe to 🙂 No a nasi mężczyźni oczywiście powściągliwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
JA sie dzisiaj wyspałam wczoraj wstałam o 5:30 bo o 7 był wyjazd i wrociłam dopiero po 23 do domu. Miałam juz serdecznie dosyc. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kupiłam cała reklamowke niemieckich słodyczy czekoladki,zelki i wiele innych. Dla małej kupiłam taki słodki kąplecik sukieneczke na ramiączkach z bluzeczka w sam raz na lato 🙂Płyn do płukania dla dzieci Lenor w Polsce go nie ma jest hypoalergiczny, nawet nie wiedzilam ze Lenor wyprodukował specjalny płyn do płakania dla maluchów. Ale zła jestm bo nie kupiłam zadnego proszku dla małej nie mogłam znalesc. Stało na półkach pełno roznych, ale zaden nie był dla dzieci :/
A teraz najlepsze w programie tej wycieczki był pokaz takich materacy do spania i była losowana dwuosobowa wycieczka do Włoch nad jezioro Garden. I JA ją wygrałam 🤪 Jak mnie wylosowali to normalnie nie mogłam uwierzyc 🙂 Nigdy w zyciu nic nie wygrałam, a tu taka niespodzianka. Takze w październiku pakujemy sie z męzem i jedziemy do Włoch na 10 dni. Z czego dwa dni to podróż i osiem na miejscu 🙂

Do tego przyszła do mnie paczka z allegro, ale do mamy na adres. Dzisiaj maz ma ja odebrac to bede miałą rachode jeszcze z przeglądania tych rzeczy 🙂

Radzia a jesli chodzi o opuchniete nogi to ja tez tak mam a własciwie mialam. Pisałas ze piejsz duzo wody i to własnie od tego one ci puchna. Mi lekarz powiedział ze woda zbiera sie w nogach i mam pic mniej płynów jak normalnie pije np. 5 litrow dziennie to wypic 2l. mniej. Ograniczyłam napoje leze wiecej z nogami w górze i mi przeszło obrzek minął 🙂

Ja uciekam z psem na spacer bo jeszcze w domu mi narobi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia!! Gratulacje!! 😁 Ale fajnie - odpoczniecie sobie, pozwiedzacie 🙂 super 🙂
ja się śmiałam też w ostatnich dniach bo jakaś Magda z Gorzowa wygrała w Radio Zet 40 tys. zl 🙂 i każdy kto mnie widział, pytał czy to czasem nie ja :P więc z przykrością musiałam dementować te przypuszczenia.. A szkoda, szkoda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, jak Wam weekend mija?

Karolcia gratulacje, super niespodzianka 🙂 Pojedziecie z Małą?
Co do proszków dla niemowląt w Niemczech to mi bratowa mówiła że nie ma takich w sprzedaży i ona prała w zwykłym proszku sensitiv co na początku też jej się nierozsądne wydawało. Trochę nie chciało mi się wierzyć że tam takich proszków nie ma, ale skoro Ty też nie mogłaś znaleźć to może to prawda. Może są w jakiś specjalistycznych sklepach.

Mi ranek minął na depilacji nóg ale nie pytajcie w jakiej pozycji to robiłam. Dodam że na leżąco. Łatwo nie było ale jakoś się udało. Później dopingowałam męża przy sprzątaniu, powiesił też kilka obrazków 🙂
Dzięki Pszczółka, że mi powiedziałaś że w Real są te proszki Dzidziuś bo wysłałam męża i kupił. Tylko teraz czekam do Świąt żeby ciuszki przywieźć bo są w Rzeszowie 😮
Jednak zdecydowaliśmy że będę rodzić tu w Warszawie bo chcę wrócić do swojego mieszkanka po porodzie a nie koczować gdzieś u rodziców, więc jak pojedziemy na Święta to muszę przywiźć te wszystkich rzeczy dla Małej od brata. Mam nadzieję że do tego czasu będzie pomalowane i szafa złożona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha trzeba było męża poprosić o depilacje takie urozmaicenie może być fajna zabawa. Mnie Moj chłopek depiluje od 19stego tyg jakoś tak było ze ciężko mi się schylało i go poprosiłam o pomoc. Do tej pory tak pozostało czasem jest niezła frajda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

a ja mam dosyć dzisiejszego dnia...od rana był stolarz,kolejny dzien,dziś docinał i kleił listewki wykończeniowe,potem przyjechal mój brat z dzieciakami kłaść podłogę na holu u góry,bo gdyby nie to,to stolarz nie wkleiłby ostatniego stopnia.Wszystkie te listewki były docinane w holu na parterze,w domu pełno kurzu,wiórków drewnianych od tego cięcia i jeszcze dzieciaki brata maszerując z nudów po całym domu skrzętnie te drobinki mi wszędzie roznosiły.

Tak więc po raz kolejny w krótkim czasie mam znów umyte meble w kuchni,salonie,grzejniki,parapety,kwiaty,drzwi,wszystko to co się okurzyło,niedawno stolarz pojechał to odkurzyłam cały domek,wywietrzyłam i pomyłam podłogi,żeby już ani drobiny nie przenosić.Mam dość,padam na pysk... 😞

Wiem,że nie powinnam się tak forsować,tyle szaleć z tym sprzątaniem,tymbardziej,że niedawno pisałam jak to boję sie wizyty,bo też mam te bóle w szyjce i jeszcze się okaże,że u mnie cos się szykuje (odpukać),ale cholera mnie za przeproszeniem bierze jak widzę taki syf,a tymbardziej jak nikt nie szanuje tego,żeby mi chociaż w ciąży troszkę pracy zaoszczędzić.

Madziocha,zdradź jak dokonałaś cucu,czyli depilacji,mi mąż obiecał pomóc,ale kto wie kiedy wróci,to mogę się niedoczekać... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM 🙂 co do chorób naszych starszych pociech to jest masakra,ale Kuba musi chodzic do szkoły bo kończy podstawówkę i miał egzamin próbny a kilka dni nie obecności to stos lekcji,pisania,zadają im tyle że ja nie nadążam mu pomagać,jasne że jak widzę jak się pokłada to zostaje w domu ale inne matki puszczaja chore dzieci i koło się zamyka.Depilacja-to co nigdy nie było problemem jest teraz nie lada wyzwaniem graniczącym z cudem:laugh: ja mam dużą wanne i ma ona takie siedzisko więc nogi daje radę sama,mam depilator ale nie mam zamiaru teraz sobie fundowac bólu bo po jakimś czasie nie używania go pojawia się ból jak przy pierwszym użyciu 🤢 no a o bikini ha ha ha muszę też sama zadbać boooooo mamy zakaz "teta tet"ze względu na łożysko i kto wie czym pomoc męża mogła by się skończyć ☺️ {przepraszam jak kogoś za wstydziłam ale nie stety musimy jakos dbać o siebie}Gabiś podziwiam cie 🤪 ja nie mam "mocy" sprzatam ale generalne rzeczy zostawiam dla męża,szkoda że ktoś z rodzinki lub jakaś przyjaciólka nie pomaga.Dziś poprałam Jasiowi ale nie dałam rady wszystkiego,nawet nie miała bym gdzie wysuszyć wszystkiego bo zajełam wszystkie suszarki a i tak ubranek zostało dużo no drugie pranko,ale frajda oglądać te małe ubraneczka bo ma się takie wrażenie że to już, już i sobie wyobrażałam go w tych ciuszkach 😁 fajne uczucie.pozdrawiam was kuleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia super z tą wycieczką 🙂 Gratulacje!!

Gabiś nie sprzątaj tak, bo jeszcze nam urodzisz 😉

Nawet nie piszcie o depilacji po prostu MASAKRA. Z nogi jeszcze "jakoś takoś", ale tam na dole to normalnie PICASSO, nawet lusterko nie pomaga. Po zabiegu ręcznik we krwi bo tyle zacięć 🤢
A męża wole lepiej nie angażować, bo jeszcze bardziej bałabym się zacięć.

A tak jak piszesz Magda_z mogłaby przy tym przyjść jakaś zachcianka. Hmmm chociaż co to w ogóle jest "teta tet" bo zdążyłam zapomnieć przez te 9 miesięcy 🤔 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nie tylko ja już zapomniałam o tych przyjemnościach w roli głównej z mężem 😁 to dobrze bo było by mi przykro że to tylko u mnie taki przypadek ha ha.Zapomniałam pogratulować Karolci tej cudownej wycieczki ☺️ ale naprawiam mój nie takt i SZCZERZE GRATULUJĘ I TROSZKĘ ZAZDROSZCZĘ ale po tych 9 mc.należało Ci się 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też niestety przyjemności we dwoje zabronione definitywnie 😞 i też już nie pamietam jak to jest.

A depilacja to koszmar szczególnie, że teraz miałam przerwę 3 miesiące i naprawdę te wszystkie włosy odrosły, więc bardzo bolało.. Jakby miał mi to mój mąż robić to bym go chyba pobiła. Taki był najpierw zamiar że ja wydepiluje gdzie dam radę, a on resztę ale w trakcie zmieniłam zdanie.
Moja jedyna recepta to położyć się na wznak na jakimś prześcieradle, głowa wyżej, zgiąć nogi w kolanach i najpierw jedną łydkę przybiliżyć zakładając kostkę na udo drugiej nogi. W tej pozycji większość łydki można dostać, a tam gdzie nie widać to już na wyczucie 🙂 Jest to nawet wygodne, później trzepiemy prześcieradło i miesiąc problem z głowy 🙂

Ja nie nawidzę golić nóg, tak mi później włosy wrastają, że mam na całych łydkach mega uczulenie-podrażnienie i przez tydzień się drapie jak małpa. Ble

A co do biniki to ja nie mam sposobu, po prostu to jest niewykonalne samemu :P

Gabiś uważaj. Znasz to powiedzienie "umyj okna a urodzisz". Niech Ci rodzice pomogą, nie można się tak przemęczać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się uśmiałam na Usta Usta 🙂 Temat dotyczący nas... PORÓD :laugh:

Madziocha masz miesiąc spokoju?? Kurcze ale zazdroszczę 🤔 U mnie to po kilku dniach trzeba wszystko powtórzyć.. Też mam bardzo delikatną skórę. Depilacja na sucho zupełnie odpada, jedynie żel/pianka do tego się na daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie widziałam w programie że dziś jest ten serial Usta-usta ale się nie zdecydowałam bo nie chcę się wciągać w kolejny serial :P
Po depilatorze mam miesiąc spokoju. Po goleniu tak jak wszyscy, 2-3 dni i znowu to samo 😞
Kasia, głodna się zrobiłam. Idę coś przygotować bo męża nie ma, ale nie wiem co, ostatnio nie ma smaka na nic. Popcornu napewno nie mam 🙂
Dostałam prezencik od znajomych- ptasie mleczko w mlecznej czekoladzie i taką mam ochotę, ale ten mój wysoki cukier..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak to jest najgorsze w serialach, że potrafią wciągnąć :P

Depilatora nie mogę używać, bo mam żylaki i popękane naczynka krwionośne 😞 Moja zmora...niestety.

Mąż jak zawsze w weekend ma nockę, więc przed wyjściem wysłałam go po popcorn 😉

Mmm ptasie mleczko to by się zjadło 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh 🙂 tak czytam jak piszecie o tej depilacji i powiem Wam, że jakiś czas temu mocno się zastanawiałam jak sobie poradzić z okolicą bikini.. zapytałam koleżankę i ona mi powiedziała, że wyjścia nie miała - mąż jej pomagał i już 🙂 no więc idąc za jej radą zaangażowałam swojego męża w akcję "golenie" :P fakt jest taki że natura zrobiła swoje, czyli nie obeszło się bez tego "teta tet" ☺️ jak to nazwała Madzia.z. :P heheh

A Usta Usta nie oglądałam - muszę wyśledzić kiedy leci powtórka :P bo jestem ciekawa tej akcji porodowej :P

Ptasie mleczko uwielbiam 🤪 ale z braku laku może nałożę sobie troszeczkę lodów krówkowych które wołają do mnie z lodówki.... 🙃

Miłego wieczorku i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła, ja nie wiedziałam że są lody krówkowe 🤪

Jeszcze co do depilacji, jakiś czas temu zafundowałam sobie depilację laserową na bikini i paszki, po 3 serie. Nie moge powiedzieć, że zupełnie nic nie rośnie, ale jest zdecydowanie mniej, parę włosków. Przydało by się jeszcze iść na 1 serię, może kiedyś się zdecyduję na powtórkę.

Dziewcinka, zdecydowałam się na Madalińskiego, bo tam do szkoły rodzenia chodzimy i niedaleko mieszkam ale czy tam będzie miejsce? Nie zamierzam płacić za położną szczególnie że od 1 marca kosztuje to 1500 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny za gratulacje juz nie mozemy doczekac sie tego wyjazdu. Mała zostanie z dziadkami my pojedziemy odpoczac i wycieczka jest tylko dla 2 osob.

Usta usta oglądalismy z męzem i niezle sie usmialismy:laugh: Fajny ten serial.

Obiadłam sie niedawno kanapek z nutellą i az mi sie niedobrze zrobiło. Chyba przesadziłam z ilosci za słodko:P

A co do depilacji to z nogami problemu nie mam, ale bikini to wyzwanie nic nie widze. Gole sie na wyczucie i pozniej wołam meza zeby powiedzial czy dobrze hehehe. Boje sie dac mu maszynki do reki gorzej by mnie pozacinał niz sama to robie.

Ide sie połozyc bo przeziebiłam sie z nosa mi leci i jakas połamana sie czuje. Oby to nie skonczyło sie choroba.
Dobranoc laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...