Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Laaf, bardzo ładna dziewczyna z Twojej córy 🙂

tak ,to ja się pytałam kiedyś o szkołę na klinikach, w pt kończymy zajęcia - kąpaniem lali 🙂
nie, nie mam nic ustawionego jeśli chodzi o poród. Chociaż jeśli chodzi o moją sytuację to może powinnam to jeszcze raz rozważyć, bo mój mały jest owinięty pępowiną więc dodatkowa obserwacja podczas porodu będzie konieczna...ale póki co liczę na położną "z powołania" przy moim porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja właśnie miałam więcej z p.Martą niż Małgosią 😉
w 32/33 tc zaczęła mi sie skracać szyjka i miałam skurcze. Dostałam fenoterol, ale szyjka nadal nie była w zaciekawym stanie, zaczęło się robić wewnętrzne rozwarcie i stąd wylądowałam w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf jaka masz piekna corcie pewnie od chlopakow niemoze sie opedzic co? 🙂
ja nie chodzilam do szkoly rodzenia mimo ze to moja pierwsza ciaza byla i zerowe doswiadczenie 🙂 ale jakos wydaje mi sie ze to strata czasu 😉 😉 😉
kurcze popatrzcie jak to kazda kobieta jest inna ellie Ty mialas problem ze skracaniem szyjki i zbyt szybkim rozwarciem a z kolei ja nawet przy porodzie wogolenie mialam rozwarcia 😮 😲 tzn 1cm 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, z Wami też podzielę się niusem o Laaf. Wrzucam ten sam post co na forum lipcówek i czerwcówek 😉
Byłam dziś na wizycie kontrolnej w szpitalu, w tym co Laaf rodziła i spotkałam ją na korytarzu!! Poznałam ją ze zdjęcia z forum i zaczepiłam- trochę się zdziwiła 😉 dziewczyna śmiga już po oddziale jak młody Bóg, dobrze się czuje, synek też zdrowy- 3600g, urodziła o 10:20. Mówiła że jak będzie jutro wszystko ok, to chce już iść do domu. Szalona dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laaf, gratulacje!!! Czekamy na opowieści, o ile znajdziesz czas teraz 🙂 A z twojej córy to śliczna dziewczyna, więc podwójne gratulacje 🙂
Ellie dziękujemy za newsa 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
(Wróciłam i od razu biorę sią za nadrabianie... 😉)

Laaf GRATULACJE! 😁 I witam w gronie mamusiek! 😁 Co do córki - śliczna! 🤪 Właściwie prawie kobieta! A teraz może pomoże mamie?... 😉

Goshe oj tak, gdyby nie dziadkowie i czasem poświęcenie mojego faceta to przez niewyspanie do dziś chodziłabym półżywa, niczym zombi... 😁 😉

Ellie też Veny nie widziałam właśnie... I tak myślałam co z nią... może urodziła i dochodzi pomalutku do siebie?
Co do ciąż to fakt - każda inna a ich "różnorodność" naprawdę zaskakuje! 🤔

Powiem Wam co do wywoływania porodu sexem... Hm, chyba nie działa, skoro rodziłam tydzień po terminie... 😉 😁

Ja po koncercie! Ale było zaje*****e, że tak powiem! 😜 Ponad 80 tys. luda! 🤪 Stałam po środku całkiem blisko sceny, w każdym razie jak się odwróciłam do tyłu to nie widziałam końca tłumu! 🤪 Ale się wybawiłam! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe ja Metallice lobie, ale jakaś tam wielką fanką nie jestem. 😉 (Choć Witek ma płytę z ich utworami w wersji kołysankowej. 😁) Podobnie reszta zespołów mi się również bardzo podobała, jak grali: Behemot, Megadeth, Anthrax no i Slayer. 🙂 A przeżycie naprawdę mega! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...