Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Sathi napisał(a):
goshe napisał(a):
to chyba cos w tym jest hehe choc ja sie osobiscie nie spotkalam 😁


Powiedzonka czy "wariata"? 😜 😉


NO nie moge baby 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


He, he, he. 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf powiem Ci czego na pewno nie kupuj Espiro Vector4 z Baby Design porazka sezonu i tyle!!!
napalilismy sie z miom M na niego bo strasznie nam sie podobal ale to taka kicha ze szok!!!
teraz jakbym miala kupowac wozeczek to napewno nie jakis wielofunkcyjny tylko osobno gleboki np. Roan(ale on niby jest 2-funkcyjny ale spacerowki bym nie uzywala bo mi sie strasznie nie podoba 🙂) a pozniej spaceroweczke lepszej firmy alby posluzyla na dluzej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, hm, nasz Witek ma dwa wózki. Jeden u rodziny mojego M, drugi we Wrocławiu. Pierwszy to Junior Viper, dostaliśmy po rodzinie, więc nie powiem, nie jest nowy. Może troszkę ciężki i nie skręcają kółka, ale całkiem przyzwoity. Zielony. 😉 Drugi to Teutonia, też nie nowy. Czarny. Ten jest znacznie lżejszy i ma zwrotne koła. No i jeśli chodzi o wygląd to bardziej mi się podoba. 😉 Oba są wielofunkcyjne, ale porównując je do siebie to muszę przyznać, że w tym drugim rozczarowała mnie gondola... która teraz okazuje się trochę dla Witka za mała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ja w sumie tak mam z ciuszkami dla malego, dostalam duzo ale z prosba o zwrot bo sie w rodzinie przydadza 🙂


No właśnie - więc widzę, że rozumiesz sytuacje. Z ciuszkami zresztą też mam podobnie: mnóstwo podostawałam od rodziny oraz od przyjaciółek - z zastrzeżeniem od obu stron, aby je zachować dla kolejnych dzieci. 😉 Oczywiście nie mam nic przeciwko, już część odłożyłam do pudła i schowałam w skrytce u rodziców. Tylko tak czasem sobie myślę... Co jak w podobnym czasie urodzą się dwa, albo więcej dzieciaczków? 😜 Przecież różnie bywa - będę je musiała wydzielić? Przypominać sobie co od kogo dostałam, czy jak?... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana pewnie ze rozumiem 🙂
a ztym podzialem mozesz miec problem rzeczywiscie. Ja narazie dostalam mase z jednego zrodla, reszte pokupowalam. Myslisz ze one pamietaja co daly? Moze poprostu jak dzieciaczki pojawia sie jednoczesnie to poprostu podzileisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może... a z tego co widzę to część tych ubranek te osoby pamiętają - swoją drogę czym to sobie ludzie głowę zawracają!... 🤪 Zresztą sami zobaczą - zwłaszcza moje wciąż bezdzietne przyjaciółki - że jak się ma dziecko to jednak nic tak nie sprawia przyjemności, jak ciuszki, które mu się samemu zdobyło - a najlepiej nowe i tylko dla niego. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wrocławskie Mamusie
trochę późno dołączam do grona ale jakoś tak chyba wyszło 🙂
Ja juz 9 miesięcy po porodzie. Mamy 4 zęby i jakoś po malutku to leci.
A co do ciuszków to też podostawałam i część mam sobie zostawić a inną część od drugiej strony mam przekazać bo się okazało że niespodziewanie jest dzidzia hehe tylko jak ja teraz to spamiętam które są czyje ehhhh, ale część jest nowa które sama kupiłam i te sobie zostawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...