Skocz do zawartości

Brzuchatki pokazują brzuszki ! | Forum o ciąży


Tussiiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
świetne brzuszki dziewczyny!! 🙂

Pestka, sporo Ci mała podrosła ostatnimi czasy.. 😉
Emi, piękna opalenizna... ja swój skrywam przed słońcem, ale takie mi kłaczory na nim porosły, że wstyd się pokazywać 😜 ☺️ pozostajemy biali w tym roku 😉 za rok będzie kaloryfer na brzuchu, to się będzie opalać 😜 😁 😁 😁 😁 hehe
Mixi...jak dla mnie, Twój bez zmian od dłuższego czasu, ale bardzo ładny, taki zgrabniutki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 800
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
świetne brzuszki dziewczyny!! 🙂

Pestka, sporo Ci mała podrosła ostatnimi czasy.. 😉
Emi, piękna opalenizna... ja swój skrywam przed słońcem, ale takie mi kłaczory na nim porosły, że wstyd się pokazywać 😜 ☺️ pozostajemy biali w tym roku 😉 za rok będzie kaloryfer na brzuchu, to się będzie opalać 😜 😁 😁 😁 😁 hehe
Mixi...jak dla mnie, Twój bez zmian od dłuższego czasu, ale bardzo ładny, taki zgrabniutki 😉


Dzięki 🙂 Ja miałam tak,że długo nie było tego brzuszka a teraz jak ruszył to masakra, doganiam Was 🙂 Ja brzucha też nie opalam, wogóle się nie opalam bo nie daję rady na tym skwarze wysiedzieć. Ostatnio opalałam się chyba na początku czerwca, gdy dało się wysiedzieć na słonku. Nogi mam białe jak nigdy.hihi.A co do brzucha w przyszłym roku....tego się obawiam,że nie dojdzie do siebie i nie pokażę się nawet nad jeziorem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
pestka mam takie same obawy co ty 😮

No właśnie, bo to się tak mówi,ok schudnę, ale czy to będzie takie łatwe? Raczej nie, a to,że waga pokaże tyle co przed ciążą, to dopiero połowa sukcesu, bo co z tego jak zamiast płaskiego brzuszka będzie zwisający flak...Ja jedynie lubię biegać a jak mam robić brzuszki to dwa dni i już się zniechęcam....Więc kiepsko to widzę....Same kremy ujędrniające ,bez ćwiczeń tu nie pomogą, a z drugiej strony, kiedy ćwiczyć jak mały nicpoń będzie na świecie...Ale w sumie na odnowę mamy rok czasu. Gorzej mają te kobiety które rodzą wiosną i już tego samego lata chcą wbić się w bikini...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm,nam położna powiedziała w SR mądre słowa.Nasze ciało zmieniało się przez 9 m-cy więc dajmu mu tyle samo czasu na powrót... 🙂
Ja planuję postarac się o kolejnego dzidziusia w 2013 roku więc chciałabym wrócic do wagi jaka miałam przed ciążą.......Życie pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusiak napisał(a):
Hmm,nam położna powiedziała w SR mądre słowa.Nasze ciało zmieniało się przez 9 m-cy więc dajmu mu tyle samo czasu na powrót... 🙂
Ja planuję postarac się o kolejnego dzidziusia w 2013 roku więc chciałabym wrócic do wagi jaka miałam przed ciążą.......Życie pokaże 🙂

Też o tym słyszałam, co Ci mówiła położna.
O kurcze, ja narazie nie chcę słyszeć o następnej ciąży, widzę że macie ambitne plany 🙂szacun.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
pestka nie chcialabym takiego flaka jestem za mloda hahaha 😮 miejmy nadzieje ze nie bedzie tak zle

A ja bym chciała? No ale fakt, ja jestem już stara 🙂

zadna z nas nie jest zbyt stara ale to juz w ogole sobie nie wyobrazam wygladac jak mors po porodzie bede z tym walczyla sadze ze do rozwiazania dobije do 20 kg 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
mamusiak napisał(a):
Hmm,nam położna powiedziała w SR mądre słowa.Nasze ciało zmieniało się przez 9 m-cy więc dajmu mu tyle samo czasu na powrót... 🙂
Ja planuję postarac się o kolejnego dzidziusia w 2013 roku więc chciałabym wrócic do wagi jaka miałam przed ciążą.......Życie pokaże 🙂

Też o tym słyszałam, co Ci mówiła położna.
O kurcze, ja narazie nie chcę słyszeć o następnej ciąży, widzę że macie ambitne plany 🙂szacun.


Mój zegar biologiczny tyka.TIK TAK TIK TAK.Trzeba się spręzyc na drugiego bejbika.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie macie śliczne brzucholki 🙂
A to mój na koniec 34 tygodnia 🙂 Dokładnie 33+5 😁
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3853/dsci0718.jpg[/IMG][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7579/dsci0707r.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Dzięki Madziu... o dziwo wcale nie czuję żeby mi było mniej wygodnie niż 10 tygodni temu 🙂 Nawet jakaś taka sprawniejsza jestem. Może to kwestia przyzwyczajenia 😁

Doti Ty to chyba przed ciąża drobniutka byłaś? teraz też taka zgrabna, tylko brzuszek wystaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...