Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
PaaTinkagru napisał(a):
edithd napisał(a):
ja tam co do opalania to brzuch mam szczelnie zakryty 🙂 mam pięne tankini czy jak to sie tam nazywa...siedze sobie w cieniu i spiekłam tylko nogi...az za bardzo 🙂


tak w ogole nawiązując to dlaczego sie zakrywa brzuszki ?. bo slyszalam kilka opcji ale nie wiadomo dokladnie o co chodzi


chyba zeby nie zagotowac wód płodowych 🙂 a tak na serio to niedobrze przegrzac sie w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja tez cos tam slyszlaam ze nie wolno zagotowac wod plodowych 😉 smiesznie to brzmi ale oprocz tego slyszalam tez rozne wersje ze skora kobiety jest wrazliwsza i moze okazac sie ze jak nie bylo sie uczulonym na promienie sloneczne to sie jest uczulonym ze skora jest bardziej podatna na oparzenia i pewnie jest jeszcze troche przykladow dlaczego wiec skoro tyle tego na nie to nie wiec ja sie nie opalam przezyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja po weekendowym braku czasu 😞 był taki upał, że ledwo mogłam wstać z lóżka z tego zmęczenia. Dziś znowu o rana 29 stopni, ale mam nadzieje, że nie będzie jak wczoraj 36 stopni :/.

U mnie bez zmian, dużo leżenia i masa rzeczy do zrobienia , ślub już tuż tuż 😁 Nie mogę się już doczekać 😁

Jak Wasze maleństwa?? Moja malutka wariuje w brzuszku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! Wróciłam. Teściowa zadowolona. Rano obudziłam się o 5 i juz nie mogłam usnąć.
Pojechałam na badania w tym też na krzywą. Przetrwałam. cytryny zapomniałam zabrać,ale dałam
radę to wypić. Ehh te 2 godziny mi sie dłużyły choć miałam ze sobą książkę i czytałam.
glukoza słodka... ale chyba lepiej że słodkie niż miałoby być słone.
Jestem ciekawa jakie będą wyniki.
Upał nie do wytrzymania,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
PaaTinkagru napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Witam 🙂
i kolejny dzien upalny 🥴


już mam dość : (

ja tez mam dosc tego skwaru 🥴 wolalabym troszke chlodniejsze dni 🥴


Gdyby to ode mnie zalezało to mogłoby być tak mniej wiecej 20 ' : ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zdecydowanie też sie podpisuje. Optymalnie 20-23 stopnie i lekki wiatr i jest przyjemnie. Dziś to masakra sie gotowałam mało... 3 razy sie przebieralam bo mokra byłam. W nocy spać nie mogłam od 3 do 6 rano chodziłam a to kładłam sie z nadzieją na uśniecie, to znow wstawałam siadałam czytałam ksiażke za nic nie mogłam spać , a o 7 jak przymknełam oko teściowa budziła na śniadanie i tak cały dzien chodze ledwie zywa 🙂 Padne jak mucha za chwile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chorwacji to nikomu upał nie przeszkadza 🙂 🙂 a u nas nie da się wytrzymać.
U mnie od rana pochmurno i chłodnawo 🙂 🙂 w nocy była burza może się utrzyma ta temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki
my po sniadanku ruszamy na plaże. musimy sobie to dzielic, bo kari nie daje rady z reszta ja tez nie chce dluzej niz 2.5-3h w kawalku na plazy.
pięknie tu jest...dzis poszukujemy swieżych rybek na obiad 🙂

bede po poludniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie od rana da sie wytrzymac 22 stopnie lekki wiaterek niby wyglada niebo na burze ale tylko buczy i buczy i chyba przejdzie bokiem ja ostatnio w nocy spie jak zabita okna pootwierane lekki wiaterek leze na wierzchu z tylkiem i jest bosko mezulek troche narzeka ze czasami mu zazimno jak wiatr wieje ale ma wyjscie wejsc pod koldeke 😉 ja wczoraj dostalam pierwsza ture paczek z allegro suszarka na butelki butelki smoczek kocyk lekki i cieply reczniki z kapturkiem a teraz czekam na mega przesylke wanienka z mega duza iloscia rzeczy same drobiazgi ale ful tego jest znalazlam goscia na allegro co ma wszystko i wszystko oplaca sie zamowic bo placi sie raz za przesylke od ciuszkow po majtki poporodowe pampersy gaziki i proszek dla dzidzi szok wiec zdecydowalam sie ze sie oplaca-sprawdzilam cene miedzy nim a kauflandem w proszku lovella dla dzidzi i jest roznica 1-2 zl ale przy zamawianiu takiej ilosci rzeczy to jest pikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...