Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
andziucha, uwierz mi ze ten sernik to nie moze NIE wyjść szybko sie go robi (ok pol h), godzinka w piekarniku a doznania smakowe...7 niebo
w sumie dobrze ze mnie na slodkie nie bierze, bo bym wyglądła jak czołg. a juz mam brzucholek konkretny, choc ku mojemu wielkiemu zadowoleniu wygląda na typowy brzuch początku 6 miesiąca 🙂 bo początki wyglądały tak ze w 6tym bedzie jak w 9tym a w 9tym pękne hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki no to mamy kolejnego chlopaka. Bedzie Kuba
Niesttety zapomnialam z wrazenia zapytac o wage i dlugosc naszego synka ale najwazniejsze ze rozwija sie prawidlowo nie wykryto rzadnych nieprawidlowosci i przesunal mi sie termin o 2 dni czyli juz nie 20 a 18 listopad ale z tym to nigdy nie wiadomo. 🙂
Ps Patinka gratuluje coreczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
elmirka, kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!! super, chłopaczek!!!
a jak mogę zapytać - czy Twoj facet to POlak? czy obcokrajowiec? zjawisz sie w okolicy przed porodem?

Niestety nie dam rady na przylot do polski przed porodem jestem uziemiona praca. Ze wzgledu na olimpiade nie dostane urlopu a pozniej to juz zapozno bedzie na wszelkie wyjazdy tak wiec lipa.
Co do pytania nr 1 to moj narzeczony jest polakiem i szaleje z radosci ze bedzie miec syna choc na wiesc o corce tez by pewnie szalal tak samo 😁
Tylko ja biedna nadal bede rodzynkiem bo otaczaja mnie w domu sami faceci ( moj Piotrek + kot) 😉
A teraz jeszcze 3 w drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dobry 🙂
Anula-GRATULUJE coreczki 🙂
Monia-GRATULUJE synka 🙂
PaaTinkagru-GRATULUJE coreczki 🙂
Edithd-super brzusio 🙂

No to sie rozpisalam z Gratulacjami 😉
a ja dzis wybieram sie na zakupy musze znalesc to cos na co mam ochote a sama nie wiem co to 😁 😁



hihiii no teraz zobaczymy czy wam też się zmieni płeć : ) hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest znow okropnie goraco wczoraj corcia moja z tego upalu caly dzien nic sie nie wiercila chyba przespala caly ten skwar ale jak na wieczor wzielam chlodny prysznic i sie polozylam fikala jak oszalala kopala mezulka za kazdym razem jak mocniej przylozyl reke a ten mial ubaw po pachy okolo 1 w nocy udalo mi sie usnac o 3 siusku i znow poranne fikolajki- musiala nadrobic moja baletnica zaleglosci maz pojechal do pracy ja usnelam i o 6:30 pobudka bo wszyscy na osiedlu zaczeli kosic trawniki bo z rana jeszcze tak nie smali a ja myslalam ze pozaduszam ich wszystkich ale jeszcze tylka nie podnioslam bo baletnica znow mnie skopuje wiec niech sie wybryka bo znow w dzien upal i pewnie przespi mi w brzuszku caly dzien.Nie mam pomyslu co dzis na obiad bo tak goraco a chlodnikami juz sie przejedlismy i nie mam pomyslu na nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Jakoś ostatnio cały czas zabiegana byłam nawet nie miałam czasu popisać. Lubię lato ale to jakoś wyjątkowo daje mi popalić pewnie przez ciąże pocę się strasznie. Ja dzisiaj na obiad łazanki robię z kapustą kiszoną i pieczarkami bo one dobrze na zimno też smakują 🙂 Dzieciaczek dalej grzecznie w brzuszku siedzi bo nadal nic nie czuję mam nadzieje, że wszystko z nim ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocka była straszna. Nie mogłam usąć, potem spać. Synek się rozbrykał. Zresztą cały dzień był aktywny,ale wieczorem to przechodził sam siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Jest znow okropnie goraco wczoraj corcia moja z tego upalu caly dzien nic sie nie wiercila chyba przespala caly ten skwar ale jak na wieczor wzielam chlodny prysznic i sie polozylam fikala jak oszalala kopala mezulka za kazdym razem jak mocniej przylozyl reke a ten mial ubaw po pachy okolo 1 w nocy udalo mi sie usnac o 3 siusku i znow poranne fikolajki- musiala nadrobic moja baletnica zaleglosci maz pojechal do pracy ja usnelam i o 6:30 pobudka bo wszyscy na osiedlu zaczeli kosic trawniki bo z rana jeszcze tak nie smali a ja myslalam ze pozaduszam ich wszystkich ale jeszcze tylka nie podnioslam bo baletnica znow mnie skopuje wiec niech sie wybryka bo znow w dzien upal i pewnie przespi mi w brzuszku caly dzien.Nie mam pomyslu co dzis na obiad bo tak goraco a chlodnikami juz sie przejedlismy i nie mam pomyslu na nic


anulka, ty nasza sekretarko-asystentko, zmaiasta myslec o chłodnikach uzupełniaj liste 🙂))))))) juz jestem ciekawa stosunku boys / girls 🙂)) ale fajnie ze juz sie dzieciaczki ujawniły.

my dzis leniwy poranek, (spanie od 22.30-7. ale jestem wyspana).

wcz sie niezle wk... bo mi kolezanka wiecz napisała ze do dzis pospis.umowy w przedszkolu, tylko ciekawe skąd ja to miłam wiedzieć... miała ta baba z przedszkola dwonic, a tu nic, cisza. niby w niedziele w kosciele ogłaszalo, ale chyba liczą sie z tym ze jest okres wakacyjny, poza tym nie wszyscy chodzą do koscioła tam gdzie mieszkaja...a niektórze wcale..my akurat chodzimy, ale w niedziele nas nie było a Grzesiek pojechał do swoich rodziców i tam był na mszy...wrrr
karla dostala sie ,bo oboje pracujemy, ale jest długa lista rezerwowa.... Grzesiek jest w delegacji za krakowm do jutra....myslalam ze moja sister tam pojdzie, ale musi byc dzis od 7-15 w pracy (przedszkole czynne 8-15), na szczescie kolezanka której synek ma chodzic tez do tej grupy zaproponowała ze to załątwi, albo chociaz poinf ze w poniedz Grzesiek tam zajedzie. mam nadzieje ze sie uda...
ale wkurzyła mnie ta sprawa, bo pytałam sie tych sekretarek czy dzwonic/pytac, to nie, nie trzeba. nie rozumiem takiego podejscia. moze dlatego ze zawsze jestem słowna i poukładana, i nie lubię takiego podejscia.

dobra. wyłądowałam sie

ide na plażę 🙂 a moje synke szaleje duzo...na razie nie widzac tego rak dokładnie, pamiętam jak kari ręce i nogi mi wychodziły z ciała, ale to pozniej 🙂, ale małęgo czuc bardzo dokładnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek740 napisał(a):
Cześć 🙂
Jakoś ostatnio cały czas zabiegana byłam nawet nie miałam czasu popisać. Lubię lato ale to jakoś wyjątkowo daje mi popalić pewnie przez ciąże pocę się strasznie. Ja dzisiaj na obiad łazanki robię z kapustą kiszoną i pieczarkami bo one dobrze na zimno też smakują 🙂 Dzieciaczek dalej grzecznie w brzuszku siedzi bo nadal nic nie czuję mam nadzieje, że wszystko z nim ok.


Asiek napewno jest wszysko ok 🙂 Ja swoją małą też słabo czuje... czasem kilka dni nic. a czasem tylko kłucie z którejs strony. Przy pierwszych dzieciaczkach niektóre mamy czuja późno... Tylko podczas usg widziałam że sie rusza wiec sie uspokajałam bo też miałam obawy czy wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Ostatnio mało zaglądam, ślub nagli nie mam czasu na nic, to już za TYDZIEŃ :0 !
Upały męczą! Ledwo zyje, mam nadzieję że na weselu nie będzie taki skwar !!!
Megan gratuluje synka!
Anulka gratulacje córeczki
Patii zmiany na córcie , to ciekawa jestem czy u mnie też jeszcze coś może się zmienić :P
Edithd ZAZDROSZCZĘ chorwacji !! Uwielbiam ten kraj, wypoczywajcie i bawcie się dobrze !!!

Ja lecę załatwiać resztę spraw !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dzis ostatni dzien lenienia sie w gorącu 🙂w sobote i niedziele pewnie pojedziemy sie gdzies chlapac a w poniedziałek upragniona klimka 🙂
wstałam dzis rano i wyprawiła męężulka do pracy i Wiki do żłobka a potem pospoałam dalej od 7.30 do 10.00 🙂 teraz odpoczywam po sniadanku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam dość..... teraz to mało co wychodze w taki upał. Bo nawet nie ma sie gdzie schować przed słońcem. Dopiero wieczorkiem. Męczący taki gorąc. Ale dobrze że to mniej wiecej polowa ciąży a nie koniec bo to dopiero byłaby męczarnia 🙂
Allicee szcześciaro klima bedzie to Ci ulży 🙂 mi to nawet w domu siedziec ciężko bo duszno wszędzie i na dole i na górze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się popłakałam. Oglądałam ostry dyżur był poród no i tyle cierpnie,bólu i krzyku,a potem ten uśmiech i radość kiedy dziecko znalazło się w ramionach Mamy 🙂 🙂hormony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Czesc Dziewczyny ale wam zazdroszcze tego upalu u mnie ciagle pada. Co to za lato? W depresje mozna wpasc slonca mi sie chce 😞

ja bym wolala kochana deszcz z duzym brzuchem jest naprawde ciezko w taki skwar 🥴 🤢

Wierze na slowo 🙂
Ja mam juz dosyc deszczu ale o tropikalnych upalach tez nie marze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Czesc Dziewczyny ale wam zazdroszcze tego upalu u mnie ciagle pada. Co to za lato? W depresje mozna wpasc slonca mi sie chce 😞

ja bym wolala kochana deszcz z duzym brzuchem jest naprawde ciezko w taki skwar 🥴 🤢

Wierze na slowo 🙂
Ja mam juz dosyc deszczu ale o tropikalnych upalach tez nie marze

wystarczylo by 22 stopni a nie taki skwar bo ja tu ledwo zipie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w tej chwili jest okolo 16 stopni i leje za to jutro pewnie bedzie swiecic slone bo musze isc do pracy 😉 zawsze tak mam a pozniej zacznie padac znowu bo moj meszcyzna planuje grilla z chlopakami chca oblac wczorajszego newsa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...