Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karina83 napisał(a):
CZESC DZIEWCZYNY 🙂
co tam u was? chyba dwoch tygodni nieobecnosci na forum nie dam rady nadrobic.... 😞 jakies newsy? moze jakas kolejna dziewczynka sie pojawila? w polsce bylo tak relaksujaca a tu w niemczech znowu beznadziejna pogoda........ juz tesknie za pl.....


karinka, wskakuj na liste. 8:6 dla chlopakow - anka uaktualniła. ja dalej w chorwacji, reszta dziewczyn narzeka na upały w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edithd napisał(a):
anulaa, co ty tak ostroznie...wskakuj do jeziorka, chyba ze tam jakis syfilis macie w wodzie. ja sie kąpie każdego dnia. z kari tez korzystałam z życia...no chyba ze ci dr zabronił.... a jak nie to fik 🙂

Ostrożności nigdy za wiele-jakos przezyje a jeziorko czyste ale pelno wczasowiczow a grom wie co kto ma za chorobstwa wiec wole sie pomeczyc i tylek moczyc w wannie.Lekarz kazal mi tylko ostroznie ze sloncem bo skore mam wrazliwa i zeby nie zrobic sobie jakis cudow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!! na nogach od 6. Mały mnie kopał już od samego rana.
Powoli zbieram się do Poznania poszperam troszkę po sklepach no i wizyta u położnej i gina.
Życzę Wam miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez od rana na nogach w nocy byla u mnie burza spałam jak zabita nawet nie slyszalam grzmotow do momentu az moja kruszynka jak mi nie przyfasolila to az momentalnie sie obudzilam-chyba chciala dac dla mamy znac ze idzie burza i skoro tatus nic nie slyszy to mame trzeba obudzic niech zamknie okna 😉 no i jak wstalam pozamykac okna to Lenka walila jak oszalala zabralam reke z brzucha to walila mocniej wiec usnelam do rana z reka na brzuszku zjadlam sniadanko i zabieram sie za prasowanie ciuchow bo jest chlodniej a przez te upaly nazbieralo mi sie sporo zaleglosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendzie
panowie od klimy dzis nie przyjdą ;( bo ponoc jeszcze nie dojechał do nich klimatyzator..... ale z majstrami zawsze ta k 🤨
weiczorem jedziemy do siostry mojego mężulka bo ona wyjeżża i bedziemy pilnować do czwartku jej dzieci :/ jakos mi sie za bardzo nie chce... mężluek wział urlop zeby ogarnac ta dwójke i naszą Wiki która z tej okazji nie pójdzuie do żłobka. Niestety dzieciaki są mocno rozpieszczone i niegrzeczne ale mam nadzieje ze nie bedzie źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
witam po weekendzie
panowie od klimy dzis nie przyjdą ;( bo ponoc jeszcze nie dojechał do nich klimatyzator..... ale z majstrami zawsze ta k 🤨
weiczorem jedziemy do siostry mojego mężulka bo ona wyjeżża i bedziemy pilnować do czwartku jej dzieci :/ jakos mi sie za bardzo nie chce... mężluek wział urlop zeby ogarnac ta dwójke i naszą Wiki która z tej okazji nie pójdzuie do żłobka. Niestety dzieciaki są mocno rozpieszczone i niegrzeczne ale mam nadzieje ze nie bedzie źle 🙂

No to aallicee pobawisz sie w mini zlobek 😉 nie zazdroszcze wiem co sie dzieje u mnie jak siostra z mala przyjedzie i cioteczna ze swoja dwojka dom duzy ale ich jest wszedzie.No ale to kwestia wychowania rozpieszczone zawsze gorsze.Ja ogarnelam dopiero polowe prasowania i zostawiam to bo znow upal na term. 29 stopni a mowili ze ma byc chlodniej.Zarosne z stercie pranai jak tak dalej pojdzie.Acha poprzychodzily paczki z rzeczami dla dzidzi kocyk reczniczki z kapturkiem ale to wszystko sliczne.W przyszlym miesiacu na tapete przewijak butelki i troszke ciuszkow dla mnie bo narazie dla dzidzi sie powstrzymam bo moze Lenka zamieni sie w Tymusia i co w rozowe to lipa chlopca ubrac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
hej
my UP od 5.51...moja corka to jest typowy ranny ptaszek..chyba dzis po południu mi padnie
jedziemy na targ i do trogiru zrobic jakies zakupy do domku (winko, miód tutejszy). \megan, powodzenia na wizycie
miłego dnia!!!


Edithd super, uwielbiam Trogir!!! I te pyszne lody w jednej kawiarence blisko mostu 🙂

Dziewczyny jaki upał, ja już nie daje rady !!! Ufff ! sprawy z weselem ogarniete prawie 😁
Już mamy turystów z włoch, którzy z racji wesela postanowili zwiedzić kilka rejonów Polski, nie tylko Kraków 🙂 więc pełen młyn 🙂!
Moja Sofii tez mocno kopie, zwłaszcza w nocy, zapewne upały też jej doskwierają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 właśnie wróciłam z wizyty ...byłam dzisiaj na USG 🙂 nasz bąbelek rośnie jak na drożdżach...waży już 511 g jak na ten tydzień to duży lekarz powiedział, że wagowo jest tydzień starsze czyli nie 21w6d tylko 22w6d i poród przesunął się na 6 listopada 🙂 ale to wszystko może się jeszcze zmieni choć lekarz powiedział, że dzidzia jest dużżaaa... ale najważniejsze jest to, że rozwija się prawidłowo i siusiak nie odpadł:P łożysko na swoim miejscu nie jest już przodujące na całe szczęście...od początku ciąży na plusie u mnie 4,5 kg ciekawe ile będzie w dniu porodu ...ale tym zbytnio się nie przejmuje ważne żeby dzidzia była zdrowa 🙂 nic zmykam coś zjeść...do miłego napisania pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1989gwiazdeczka napisał(a):
Hej 🙂 właśnie wróciłam z wizyty ...byłam dzisiaj na USG 🙂 nasz bąbelek rośnie jak na drożdżach...waży już 511 g jak na ten tydzień to duży lekarz powiedział, że wagowo jest tydzień starsze czyli nie 21w6d tylko 22w6d i poród przesunął się na 6 listopada 🙂 ale to wszystko może się jeszcze zmieni choć lekarz powiedział, że dzidzia jest dużżaaa... ale najważniejsze jest to, że rozwija się prawidłowo i siusiak nie odpadł:P łożysko na swoim miejscu nie jest już przodujące na całe szczęście...od początku ciąży na plusie u mnie 4,5 kg ciekawe ile będzie w dniu porodu ...ale tym zbytnio się nie przejmuje ważne żeby dzidzia była zdrowa 🙂 nic zmykam coś zjeść...do miłego napisania pa


SUPER MARTUŚ ZE ALL OK!!!
JA IDE 12.07, ALE SIE CIESZE 🙂 U MNIE TO STAWIAM NA 7KG NA PLUSIE JAK NIC.MOZE I WIECEJ. ALE NIE CZUJĘ TEGO W OGÓLE. WSZYSTKO POSZŁO W BRZUSZEK. A NIECH TAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczka-super wiesci ze u dzidzi wszystko ok i faktycznie duza ale moze ze wzgledu ze chlopczyk bo moja coreczka w rowno 20 tygodniu 300 g ale najwazniejsze ze wszystko u naszych malych brzdacow ok.Moja tancownisia wlasnie sie obudzila i robi sobie akrobacje nie z tej ziemi mam nadzieje ze po urodzeniu nie zostanie jej ta pora na zabawe bo od 22 to lepiej zeby pol nocy nie tancowala ale wszystko okaze sie w praniu jak to sie mowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdeczka gratuluję!!! Super,że wszystko ok. No faktycznie już duży 🙂
ja mam dziś połówkowe i dowiem się co i jak i ile mój chłopczyk urósł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
synuś duży ...nawet gin powiedział, że duży a ja do niego że książkowo powinien w tym tyg ważyć do 380 g a lekarz powiedział, że widocznie to co jem wszystko praktycznie idzie w dzidzie...mam tylko nadzieję, że dam radę sama go urodzić bo mojej siostry synek ważył 4.555kg i nawet nie miał szans wejść do kanału rodnego i po 32 h zrobili jej cesarkę a tak się wymęczyła, że hej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczko dobrze, że bobasek rośnie 🙂 trzeba się tylko cieszyć 🙂! Co u Was dziewczyny?? Jakieś nowe ubranka lub rzeczy do maleństw?? Oprócz super zakupów Anuli 😁
Ja się przyznam, że miałam nie kupować nic na razie, dopiero po weselu, ale przy okazji wczorajszych zakupów przed ślubem z narzeczonym , nie mogliśmy się powstrzymać i kupiliśmy 😁 super malutki skarpeteczki, butelke i smoczek Avent (kuzynka bardzo polecala, mówiła że jej synek nie miał kolek bo butelka ma jakiś mechanizm zapobiegający przedostawaniu się powietrza do brzuszka maluszka), do tego zestaw 3 body (nie bralismy najmniejszego rozmiaru, bo maleństwo szybko wyrasta) i jeszcze sztywne nosidełko tak, żeby mieć zawsze córeczkę przy sobie, a tatuś już nie może się doczekac kiedy będzie sobie chodził dumnie w takim sprzęcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczka ciesze się że wszystko z Waszym synkiem dobrze i że rosnie ładnie 🙂 wkoncu to chłopak 🙂 My mamy jutro wizyte u gin a w czwartek USG polówkowe... czekamy z niecierpliwością 🙂
Brzucho mi rośnie coraz bardziej... ale to dziwne bo narazie jestem na zero w porownaniu z waga sprzed ciazy... tz to co mi ubylo na początku przez mdłosci i brak apetytu... pomału wraca ale jeszcze nie przekroczyłam wyjsciowej wagi. Wiec bilans na zero 🙂 choć teraz pewnie szybko nadrobie 🙂
My narazie jeszcze nie kupujemy nic dla małej... jest jeszcze troche czasu 🙂 zaczniemy pewnie w sierpniu jakies zakupy maluszkowe... Zreszta pokoik dzieciecy nie gotowy wiec nie mialabym gdzie tego trzymac. poczekam wiec jak juz bedziemy po remoncie i urzadzaniu... bo pewnie sporo sie nakurzy jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jak oszalała codziennie macam te rzeczy dzidziusia są takie sliczne mięciutkie kolorowe nawet głupia szczoteczka do włosów hihihih no i pokoik dzidziusiowy bo tak go zwiemy zaczyna sie zapełniać narazie kartonikami ale we wrześniu będą mebelki to będzie już mialo wszystko ręce i nogi.Ja dziś skończyłam drugą turę prasowania bo wiaterek wieje przez balkon a się uparłam i slowa dotrzymałam 😉 A co do wagi dzidziusia to zawsze wydaje mi się ze slyszalam ze chlopaczki sa wiekszymi bobaskami a dziewuchy malutkieA co do butelek to Avent ja mam laktator i musze dokupic butelki juz wylukalam na allegro goscia co sprzedaje zestawami male i duze butelki Aventu i te bezkolkowe-siostra moja tez stwierdziła ze są mega kosmiczne i ze zapobiegaja kolce ale jak ma dzidzia miec kolki to i butelki nie pomoga.Ide odpoczac bo mi plecy w tylek wejda 😉))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha baiser-jak juz sie przemogliscie i kupiliscie rzecz chociaz jedna dla didzia to zobaczysz jaki to narkotyk 😉)))) nie bedziesz mogla sie powstrzymac 😉))) a kiedy masz wesele w ta sobote czy za tydzien?Ale ci fajnie jak ja bym chciala jeszcze raz swoje przezyc-ale kurcze sie nie da ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula - wiem, najchętniej wyniosłabym cały sklep do domu 😁
Dziś jadę odebrać suknie ślubną, nie mogę się doczekać , a wieczorem wizyta u ginekologa 🙂 sprawdzimy czy po szpitalu jest wszystko oki z naszą córeczką 🙂.
Wesele mamy w sobotę 🙂 w sumie mój mały brzuszek przynajmniej ma jeden pozytyw: w sukni jak byla przymiarka wyglądam naprawdę super 🙂
Staram się nie stresować , ale już pomalutku czuje napięcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Anula - wiem, najchętniej wyniosłabym cały sklep do domu 😁
Dziś jadę odebrać suknie ślubną, nie mogę się doczekać , a wieczorem wizyta u ginekologa 🙂 sprawdzimy czy po szpitalu jest wszystko oki z naszą córeczką 🙂.
Wesele mamy w sobotę 🙂 w sumie mój mały brzuszek przynajmniej ma jeden pozytyw: w sukni jak byla przymiarka wyglądam naprawdę super 🙂
Staram się nie stresować , ale już pomalutku czuje napięcie 🙂
Ale ci fajnie ze juz w sobote zobaczysz strez minie nawet nie bedziesz wiedziala w ktorym momencie tak jak cale wesele-ja pamietam rok przygotowan a ten dzien i noc nawet nie wiem kiedy minely jak pstryczek-ach wzielo mnie na wspomnienia-we wrzesniu minie 2lata a ja pamoetam to wszystko jak wczoraj.Ja swoja suknie nadal mam-nie udalo mi sie jej sprzedac ale nawet nie zaluje bedzie pamiatka-pokaze coreczce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...