Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Duży chłopiec Edith 🙂 super 🙂 jest już co dzwigać w brzuszku 🙂 Ciekawe jak moja kruszyna... w środe mamy kontrole poszpitalna i usg ale coś mi sie wydaje że ledwo 600 g moze miec. I już mnie troche stres bierze czy ilość wód płodowych sie nie pogorszyła. Ale mała rusza sie ostatnio nawet czesto wiec moze nie jest tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd-no to masz kawal chlopa w brzuszku.Gosiaczrk-glowa do gory bedzie dobrze.Ja w srode tez mam wizyte i tez nie sadze zeby moja kruszynka wazyla wiecej niz 600g miesiac temu wazyla 300g to teraz pewnie z 500 ale okaze sie.Jakiegos stresa zalapalam sni mi sie ze zaczynam rodzic ze jade do szpitala budze sie zlana potem i zadnac nie moge ssma nie wiem skad to sie wzielo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Edithd-no to masz kawal chlopa w brzuszku.Gosiaczrk-glowa do gory bedzie dobrze.Ja w srode tez mam wizyte i tez nie sadze zeby moja kruszynka wazyla wiecej niz 600g miesiac temu wazyla 300g to teraz pewnie z 500 ale okaze sie.Jakiegos stresa zalapalam sni mi sie ze zaczynam rodzic ze jade do szpitala budze sie zlana potem i zadnac nie moge ssma nie wiem skad to sie wzielo.


Anula mi też tego typu sny pojawiają 🙂 to chyba juz stres przedporodowy 🙂 hihih duzo sie mysli o tych sprawach i później snia sie po nocach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem cała zaryczana i jest mi mega smutno 😞 Wiki pojechała własnie na dwa tygodnie na Warmie, jest juz tam moja tesciowa z dziecmi siostry Jurka. No ale po dzxisiejszym dniu widze ze to organizacyjna klapa jest, ja mam lezec, jak tylko wstaje to mam skurcze i boli mnie brzuch a Wiki nie daje lezec 😞 mężulek nie daje rady i marudzi 😞 wiec spakowałam małą i pojechała

czuje sie okropnie jak jakoas okropna matka co oddaje swoje dziecko, wiem że to dla dobra dzidzi w brzuchu ale chciałabym móc zajmować się w ciąży Wikusią. Beznadziejna jestem.....czemu nie moge jak inne mamuśki normalnie żyć w ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ja caly dzien dzis sie okropnoe czuje.Mala tak sie wypycha ze momentami az boli a co to bedzie jak bedzie wieksza.Jak przestanie sie wypychac to kopie ze moj pecherz nie daje rady-upodobala sobie to miejsce i nawet jak nezulek gadal prosil nie pomaga.W dodatku jak wstalam to mala obsunela sie tak nisko ze az stac nie moglam nigdy tak nie bylo jak leze jest ok ale juz od lezenia mnie wszystko boli.Mielismy jechac na koncert Lady Pank ale darowalismy sobie bo nie czuje sie ok na wypad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz tez po sniadanku,mezulek polecial do pracy-koniec urlopu i az szkoda bo cicjo w domu sie zrobilo i tylko do pieska zostalo mi znow gadac bo na dole rodzice tez w pracy i siedze sama jak kolek ale pociesza mnie to ze jeszcze troche i bede miala zajecia po pachy.Aj wogole jakis dziwny nastroj mnie zlapal dolujacy.Nawet listonosz przyniosl dwie nowe bluzeczki dla mnie bo rosnacy brzuszek jakos poskracal mi bluzki i potrzebowalam zakupic cos z allegro i jakos nawet to mi nie poprawilo nastroju-to chyba przez pogode albo hormony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
anula to chyba te hormony tak nam dają w kość 🙂 😮
no taki dol ze masakra najchetniej przespalabym to a spac sie nie chce lezac mala tak fika ze na boku pcha bo jej zle a jak poloze sie na plecy to wali ze perzech mi zaraz podziurawi i tak zle i tak niedobrze i na zlosc w tv nic nie ma ciekawego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też od dzisiaj sama...mąż po 2 tyg wrócił do pracy i też jak palec sama w domu...ale posprzątam i polecę do siostry bo co tu robić...pogoda nie za ciekawa pochmurno ale strasznie duszno i na dodatek grzmi...dzisiaj wizyta u lekarza ciekawe jak nasz synuś urósł: i jak wygląda) godz. 17.20 godz. zero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!! Mój synek kopie mnie,ale na szczęście nogi ma lewej strony mojego brzucha i na żaden wewnętrzny organ się nie uparł. Współczuję Anula. No może z czasem Ci odpuści... hormony to nas wykończą,ale najważniejsze jest Maleństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do siostry tez bym podleciala ale wrocili wczoraj z nad morza po urlopie i musza ogarnac w firmie wiec na glowe im sie nie zwale wiec pozostaje samej z piesem spedzic czas do 17 az mezulek wroci.Oj czasami jak kopsnie to boli ale ma kruszyna sile a to oznacza ze silna i zdrowa.Juz nauczylam sie ze najmniejsza zachcianka siku i lece bo jak nazbieram i Lenka sie machnie to mama sie po kolana posika 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazlam goscia z allegro u ktorego mozna kupic wszystko dla bobaskow czesc juz zakupilam teraz zamierzam zakupic wszystkie ciuszki i mam dylemat bo mam liste ile czego potrzeba ale problem w tym ze nie wiem ile czego w rozmiarze 56 lub 62 bo rozne dziecko moze sie urodzic a nie chce miec zamalo(rzeczy po siostrzenicy sa ale nowizny tez trzeba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze 2 tury i tez juz wszystko bedzie.A za pranie prasowanie i ukladanie zabiore sie dopiero jak mebelki przyjada dzus dopiero tydzien mija mysle ze moze w przyszlym kub juz nastepnym to beda i wtedy zabiore sie za pranie itd a ile tych malutkich rzeczy potrzebnych bo ja wiekszosc to raczej 62 mam niz 56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 A ja tak czytam Was i rece załamuje bo ja nie mam jeszcze nic 🙂 ani wózka ani mebelków łózeczka ani i ciuszków nie kupuje... pare sztuk tylko mama moja kupiła jakis body itp 🙂 i sama nie wiem jak sie zabrac do tych zakupów juz o pieluchach i kosmetykach dla dzidzi to nawet nie mysle narazie. Jakos swojego mezulka nie moge zmobilizowac na takie zakupy. Twierdzi ze przeciez jeszcze tyle czasu... zdążymy 🙂 i taka rozmowa 🙂 ma zamiar kupic wszystko w ostatnim miesiącu 🙂 O ile zdązy 🙂 bo to różnie bywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Allegro to dobre rozwiazanie bo i do domu wyślą nie trzeba w taki upał chodzić ale własciwie mam to do siebie ze lubie dotknąć sprawdzić pomacać 🙂 zanim kupie 🙂 hihih
Kurcze zaczeły mi nogi puchnąć... a tak sie cieszyłam że mnie jakos to omija.. duchota straszna i mam wrażenie ze mecze sie coraz bardziej tym. Raz przelece pokój odkurzaczem albo przejde sie po schodach na pietro i jestem zmachana jakbym kilometr biegła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczek nie martw sie ja tez troche sie przejde i sapie jak stary traktor 🙂 do sklepu i juz upocona jak swinia non stop chodze i sie chlodze kapielami ale to tez na krotko taki urok ale trzeva sie cieszyc ze koncowke mamy jesienia a nie teraz 🙂 a co do rzeczy to moj tez tak mowi ze jeszcze jest czas ale ja go nie slucham bo to facet i gdybym ho sluchala to ja bym z golym tylkiem na porodowke trafila a dziecko hole do domu i spalo by z nami w lozku a tego nie chce bo siostra przyzwyczaila swoja mala z nimi spac i 4 lata sie mwczyla zanim odzwyczaila niby maly czlowieczek a swoj rozumek ma wiec ja zakladam od eazu lozeczko obok w sypialni a pozniej do pokoiku obok pewnie na wiosne wiec nie slucham mezulka kupuje na allegro bo i czas zaoszczedzony i kasa bo dla porownania lozeczko w sklepie a z allegro takie same a roznica 100zl drozej w sklepie ja kiedys tez tak mialam ze musialam pomacac itd ale jak dobry sprzedajacy(ja takiego znalazlam zaufany i przedmioty super) to oplaca sie kupowac cala wanienke rzeczy zamowilam wypchana po brzegi za jednym zamachem i juz wiekszosc mam jeszcze 2 tury i wszystko a meble to fakt musialam w salonie pomacac bo chyba akurat tego to bym sie bez macania nie odwazyla kupic no i rozkladanie na kilka tur to lzej niz wywalic na raz cala kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...