Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Wszystkim 😉!

Ufff Megan u mnie też juz gorąco ;( nie podoba mi się to zupełnie... A w pt wyjeżdżamy z mężem na kilka dni w góry, mam nadzieję że nie będzie takiego skwaru !! 🙂

Jak maluszki ?? Moja Mala daje czadu ostatnio, ciągle kopie i to juz bardzo mocno, spać nie mogę 😉

Dziewczyny jak z waszą wagą?? Moja rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 ja juz po śniadanku i pozwoliłam sobie dzisiaj na kawke ☺️ jest pyszna 😁 🙃 u nas tez ciepło :/ póki co mam wszystko pootwierane ale za jakis czas zamykam i włączam klime...........chyba nie dałabym bez niej rady....ostatnio młoda tak mi na przepone uciska ze ledwo oddycham a jakby było w domu gorąco to chyba bym padła 🤨 ostatnio strasznie boli mnie głowa....przez co nuda bardziej doskwiera bo nie mogę ani czytać ani oglądać tv :/ i spać też jakoś nie mogę :/ a do tego marudze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oto nasze mebelki z pokoju dzieciecego 🙂 póki co zajmowane tylko przez Wiki 🙂
na ubrania mam wąski słupex szafy PAX z lustrem (co do lustra początkowo ybłam niechętne ale okazało się super ....Wiki uwielbia przed nim tańczyć, robić miny i opowiadać )

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59851606/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103085/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20135300/
no i oczywiście stolik i dwa krzesła mamut 😉
później dostawimy drugie łóżko 🙂

pokój nie jest wielki bo tylko 2,5 x 2,5 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyżale się wam za tydzień mam urodziny .... bagatela 30 LAT 🙂 no i chciałam z tej okazji zrobić sobie fajne party ale niestety nie ma kto przyjśc :/ moja rodzina nie przyjedzie bo 25 sieprnia moja siostra bierze ślub więc każdy tylko kaske liczy :/ w Warszawie zostanie tylko siostra Jurka (aż tak to sie z nią nie lubie ) i teściu (który nic poza swoim domem nie je więc nawet tortu by nie ruszył) a wszyscy znajomi albo w ciąży i mają daleko, albo na urlopach, albo powyjeżdżali i kicha :/ Jurek próbował zrobić mi przyjęcie niespodzianke ale sie nie da bonikt nie może no i jakoś mi tak smutno 😞 więc chyba poprostu zrobię sobie tort bezowy z dużą ilością bitej śmietany i truskawek i zjem sama z Jurkiem i Wiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
wyżale się wam za tydzień mam urodziny .... bagatela 30 LAT 🙂 no i chciałam z tej okazji zrobić sobie fajne party ale niestety nie ma kto przyjśc :/ moja rodzina nie przyjedzie bo 25 sieprnia moja siostra bierze ślub więc każdy tylko kaske liczy :/ w Warszawie zostanie tylko siostra Jurka (aż tak to sie z nią nie lubie ) i teściu (który nic poza swoim domem nie je więc nawet tortu by nie ruszył) a wszyscy znajomi albo w ciąży i mają daleko, albo na urlopach, albo powyjeżdżali i kicha :/ Jurek próbował zrobić mi przyjęcie niespodzianke ale sie nie da bonikt nie może no i jakoś mi tak smutno 😞 więc chyba poprostu zrobię sobie tort bezowy z dużą ilością bitej śmietany i truskawek i zjem sama z Jurkiem i Wiki


U mnie też urodzinki się zbliżają 5 sierpnia , gdyby nie to, że 4 robimy wesele to też bym pewnie nie miała gości, więc nie przejmuj się pamiętaj, że będzie przy Tobie mąż i dzidzia oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam teraz dylemat bo do brzuszka Dorianku cały czas mówiliśmy z J. a teraz jak wiemy, że to dziewczynka to nie potrafimy imienia znaleźć odpowiedniego dla naszej córci, jaką propozycję nie podam to mój mówi, że "nie czuje tej chemii do imienia co przy Dorianie" i teraz nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
a moje dziecko tak szaleje w brzuchu ze wszystkie flaczki mnie bola 🥴 😁 😁


ja mialam tak wczoraj wieczorem...... mała szalała jakby chciała wyskoczyć!! az mnie to stresowało 🤢 ale dzisiaj chyba odpoczywa 🙂

nic przez ostatni miesiac nie przytyłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
a moje dziecko tak szaleje w brzuchu ze wszystkie flaczki mnie bola 🥴 😁 😁


ja mialam tak wczoraj wieczorem...... mała szalała jakby chciała wyskoczyć!! az mnie to stresowało 🤢 ale dzisiaj chyba odpoczywa 🙂

nic przez ostatni miesiac nie przytyłam 😮

ja jak spie to wtedy dziecko chce szalec az mi brzuch sie rusza 😁 😁
ja to juz na wage nie wchodze bo strach 😁 😁 tylko u gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
moja dzidzka w nocy spi i szaleje w dzien....oby po porodzie jej tak zostało 🙂

a ja mam na odwrot 😁 kiedy ja chce juz odpoczac po calym dniu to synek szaleje 🙂

juz duzo nam sie nie zostalo! a niedawno byl poczatek!
jestem ciekawa jak moj synek zareaguje na braciszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
Andziucha napisał(a):
aallicee napisał(a):
mi teoretycznie zostało 97 dni 🙂

to mi troszke mniej 🥴 juz zaczynam sie bac 🥴


jak tak obserwuje u znajomych to po urodzeniu drugiego to mniejsze jest jak anioł a starsze zazdrosne na maksa :/

Trzeba bedzie sobie z tym jakos poradzic 🥴
moze nie bedzie az tak zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie wróciłam z wyjazdu z moimi dziewczynami z pracy, bylo super. brzuch mnie tak z chichotów bolał ze myslalm ze urodze..... i sen od 3-8, wiec umieram ze zmeczenia....

u nas kari będzie pewnie zazdrosna. póki co myje mi brzusioo, smaruje kremem, dalej Bimbusiowi (jej imię dla dzidzi) witaminki, gada do brzucha, całuje go, ale wiem ze dla niej to jest total abstrakcja....

sierpien przyszedł, zaczynam z ubrankami... ja niby widziałam męskie arybuty na ostatnim badaniu, ale....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aallice czasami się tak zdarza. Świętowanie ich w gronie najbliższych też jest miłe. A może ktoś Cię jeszcze
mile zaskoczy. Widze,że już Studniówka za Tobą 🙂 Pozostało coraz mniej 🙂
Asiek jeszcze jaieś pięknie imię Wam przyjdzie do głowy. Macie jeszcze czas.
MÓj Synek wczoraj szalał, dzis od rana spokojnie,ale właśnie się z Wami wita kopniaczkami w brzuszek Mamusi 🙂
Ja już po 2 godzinnym spacerku. Dziś na obiad pizza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee, nie martw sie tymi urodzinkami, ja teraz miałam 32 ur, chciałam na spokojnie tylko kawkę zrobić, bo upał miać być nieziemski a u nas na piętrze sauna... 13osob bylo, nie było jak przejsć.... napracowałam sie bp w koncu kolacje te zrobiłam, byłam o 22 wypompowana...moze wcale nie tak źle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki! U nas mała Olka ostatnio w nocy sie ożywia i duzo sie rusza. Też spać nie moge przez to 🙂 Ale ja akurat sie ciesze bo to dobry znak po tym jak mnie nastraszyli wczesniejszym rozwiazaniem i kazali kontrolowac ruchy a w razie jak bedzie ich mało to na porodówke... a wolałabym dotrwac do konca jednak to bezpieczniej dla dziecka niz jak ma urodzic sie ze skrajnie niska wagą. Wiec oby sie ruszała jak najwiecej wtedy mam pewność ze sie dobrze czuje 🙂 Choc w taki upał to moze i faktycznie bardziej ospale jesteśmy obie 🙂 Mnie troche ogarnął szał meblowania nowego mieszkania. Szczerze mowiac mam troche juz dosc jezdzenia zamawiania wybierania i ciagłych braków na koncie 🙂 Dla małej pokoik bedziemy robili na koncu... czyli pewnie jesienią dopiero. A meble do pokoiku to chce wybrac jakies bardzo neutralne zeby pasowały i chłopcu i dziewczynce jak sie powiekszy dalej nam rodzinka. Wiec unikam różu itp łóżeczko posciele i dodatki też uniwersalene zeby było dla nastepnej pociechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...